LimeSurvey 4.x.x - en to nl translation catalogue (4797 entries)

en:  Are you sure you want to reset this file?
nl:  Weet u zeker dat u dit bestand wilt terugzetten?

en:  Browse uploaded resources
nl:  Bekijk geüploade bronnen

en:  Please select a file to import!
nl:  Selecteer een bestand om te importeren!

en:  global level
nl:  globaal niveau

en: %d file deleted.|%d files deleted.
nl: %d bestand verwijderd.|%d bestanden verwijderd.

en: %s attribute deleted|%s attributes deleted
nl: %s attribuut verwijderd|%s attributen verwijderd

en: %s cannot be left empty
nl: %s kan niet leeg gelaten worden

en: %s cannot be left empty.
nl: %s moet ingevuld worden.

en: %s duplicate records removed
nl: %s dubbele records verwijderd

en: %s entries were not copied because they already existed
nl: %s records zijn niet gekopieerd omdat ze al bestaan

en: %s entries were skipped because they are blacklisted
nl: Er zijn er %s overgeslagen omdat ze op de uitsluitlijst staan

en: %s field(s) were successfully added.
nl: %s veld(en) zijn toegevoegd.

en: %s invalid attributes
nl: %s ongeldige attributen

en: %s is an invalid value for this question
nl: %s is bij deze vraag een ongeldige waarde

en: %s lines had a mismatching number of fields.
nl: %s regels hebben een verkeerd aantal velden.

en: %s lines with invalid access codes skipped (access codes may only contain 0-9,a-z,A-Z,_).
nl: %s regels met ongeldige toegangscodes overgeslagen (mag alleen 0-9,a-z,A_Z,_ bevatten).

en: %s missing attributes
nl: %s ontbrekende attributen

en: %s must be case-insensitive equal to %s
nl: %s moet hoofdletteronafhankelijk gelijk zijn aan %s

en: %s must not be case-insensitive equal to %s
nl: %s moet hoofdletteronafhankelijk verschillen van %s

en: %s new participants were created
nl: %s nieuwe deelnemers zijn toegevoegd

en: %s not found!
nl: %s niet gevonden!

en: %s of %s columns selected
nl: %s van de %s kolommen geselecteerd

en: %s old response(s) and according timings were successfully imported.
nl: %s oude response(s) en bijbehorende tijdmetingen zijn geïmporteerd.

en: %s old response(s) were successfully imported.
nl: %s oude response(s) zijn geïmporteerd.

en: %s participant share was deleted|%s participant shares were deleted
nl: Er is %s deling van deelnemer verwijderd|Er zijn %s delingen van deelnemers verwijderd

en: %s participants have been copied to the central participants table
nl: %s deelnemers zijn gekopieerd naar de deelnemersdatabase

en: %s participants have been copied to the survey survey participants table
nl: %s deelnemers gekopieerd naar de deelnemerstabel

en: %s participants have been shared
nl: %s deelnemers zijn gedeeld

en: %s records found in CSV file
nl: %s records gevonden in CSV-bestand

en: %s records have empty mandatory fields
nl: Bij %s records ontbreken waarden

en: %s records have incomplete or wrong attribute values
nl: %s records hebben onvolledige of verkeerde attribuutwaarden

en: %s records imported
nl: %s records geïmporteerd

en: %s records met minimum requirements
nl: %s bestanden voldoen aan de minimale eisen

en: %s records were duplicate but had attributes updated
nl: %s records waren al aanwezig, maar daarvan zijn velden gewijzigd

en: %s records where the number of fields does not match
nl: %s records waarvan het aantal velden niet overeenkomen

en: %s records with allowed invalid email
nl: %s records met toegestane ​​ongeldige e-mail

en: %s records with invalid email address removed
nl: %s records met een ongeldig e-mailadres verwijderd

en: %s records with other invalid information
nl: %s records met andere ongeldige informatie

en: %s response lines in your file.
nl: %s responsregels in uw bestand.

en: %s responses already exist.
nl: %s responsen bestaan al.

en: %s responses cannot be inserted or updated.
nl: %s responsen konden niet worden toegevoegd of gewijzigd.

en: %s responses were inserted.
nl: %s responsen toegevoegd.

en: %s responses were updated.
nl: %s responsen gewijzigd.

en: %s rows per page
nl: %s rijen per pagina

en: %s unread messages were scanned out of which %s were marked as bounce by the system.
nl: %s ongelezen berichten zijn gescand waarvan er %s zijn gemarkeerd als geweigerd door het systeem.

en: %s unread messages were scanned, none were marked as bounce by the system.
nl: %s ongelezen berichten zijn gescand, geen enkele is gemarkeerd als geweigerd door het systeem.

en: %s were found to be duplicate entries and did not need a new participant to be created.
nl: %s zijn duplicaten, in deze gevallen hoeft er geen nieuwe deelnemer aangemaakt te worden.

en: %s%% completed
nl: %s%% voltooid

en: '%s' can not be used if the 'Other' option for this question is activated.
nl: '%s' kan niet worden gebruikt als de optie Anders bij deze vraag is ingesteld.

en: 'Other:' comment mandatory
nl: Optie Anders opmerking verplicht

en: 'comment' suffix can not be used with multiple choice with comments.
nl: Achtervoegsel 'comment' kan niet worden gebruikt bij meerkeuzevragen met opmerkingen.

en: 'time' is a reserved word and can not be used for a subquestion.
nl: 'time' is een gereserveerd woord en kan niet voor een subvraag gebruikt worden.

en: (Any group)
nl: (Alle groepen)

en: (Any)
nl: (Alle)

en: (Autodetect)
nl: (Automatisch detecteren)

en: (Automatic)
nl: (Automatisch)

en: (Iconv Library not installed)
nl: (Iconv bibliotheek niet geïnstalleerd)

en: (Label sets were not imported since you do not have the permission to create label sets.)
nl: (De labelsets zijn niet geïmporteerd, omdat u geen labelsets mag aanmaken.)

en: (Maximum file size: %01.2f MB)
nl: (Maximale bestandsgrootte: %01.2f MB)

en: (No target question)
nl: (Geen doelvraag)

en: (None)
nl: (Geen)

en: (Reason: Administrator email address empty)
nl: (Reden: Geen beheerder e-mailadres)

en: (Select multiple label sets by using the Ctrl key)
nl: (Selecteer meerdere labelsets door de CTRL-toets te gebruiken)

en: (Sub-)question width
nl: Kolombreedte (sub)vraag

en: (This question is mandatory)
nl: (Deze vraag is verplicht)

en: (none)
nl: (geen)

en: 16 or up
nl: 16 of hoger

en: 1st quartile (Q1)
nl: 1e kwartiel (K1)

en: 1st time limit warning CSS style
nl: 1e tijdslimiet CSS-stijl waarschuwing

en: 1st time limit warning message
nl: 1e tijdslimiet waarschuwing

en: 1st time limit warning message display time
nl: 1e tijdslimiet tijd van waarschuwen

en: 1st time limit warning message timer
nl: 1e tijdslimiet waarschuwing timer

en: 2nd quartile (Median)
nl: 2e kwartiel (mediaan)

en: 2nd time limit warning CSS style
nl: 2e tijdslimiet CSS-stijl waarschuwing

en: 2nd time limit warning message
nl: 2e tijdslimiet waarschuwing

en: 2nd time limit warning message display time
nl: 2e tijdslimiet tijd van waarschuwen

en: 2nd time limit warning message timer
nl: 2e tijdslimiet waarschuwing timer

en: 3rd quartile (Q3)
nl: 3e kwartiel (K3)

en: 5 Point choice
nl: 5-puntskeuze

en: 7bit Swedish
nl: 7bit Zweeds

en: <No default value>
nl: <Geen standaardwaarde>

en: A backup of this table has been made and can be accessed by your system administrator.
nl: Er is een back-up gemaakt waar alleen de beheerder toegang tot heeft.

en: A backup of this table will be made if you proceed. Your system administrator will be able to access this table.
nl: Er wordt een back-up van deze tabel gemaakt als u verder gaat. Alleen de beheerder heeft nog toegang tot deze tabel.

en: A child group can't be set as parent group
nl: Een onderliggende groep kan niet de bovenliggende groep zijn

en: A code has been updated to %s.
nl: Een code is gewijzigd in %s.

en: A condition can be used to add branching logic using ExpressionScript. Either edit it directly here or use the Condition designer.
nl: Er kan een conditie worden gebruikt om branch-logica met  ExpressionScript te gebruiken. Wijzig dit hier of gebruik conditie-editor.

en: A database named "%s" already exists.
nl: Er is al een database met de naam "%s".

en: A deactivated survey is not accessible to participants (only a message appears that they are not permitted to see this survey).
nl: Een gedeactiveerde enquête is niet toegankelijk voor deelnemers (er wordt alleen een bericht weergeven dat ze de enquête niet mogen zien).

en: A description for your question group
nl: Een beschrijving van de vraaggroep

en: A first example question. Please answer this question:
nl: Een eerste voorbeeldvraag. Beantwoordt a.u.b. deze vraag:

en: A fruity theme for a flexible use. This theme offers monochromes variations and many options for easy customizations.
nl: Een thema dat eenvoudig aangepast kan worden met eenkleurige variaties en veel simpel te gebruiken opties.

en: A full question index will be shown; participants will be able to jump between relevant questions.
nl: Er zal een volledige vragenindex worden getoond; deelnemers kunnen tussen de relevante vragen heen en weer springen.

en: A group without step status styling
nl: Een groep zonder opmaak van stapstatus

en: A participant table has been created for this survey.
nl: Er is een deelnemerstabel voor deze enquête aangemaakt.

en: A password must meet the following requirements:
nl: De vereisten van een wachtwoord zijn:

en: A placeholder answer to a question. This will appear in the answer field and disappear when real answer text is entered.
nl: De tekst die in het antwoord op een vraag wordt getoond voordat de gebruiker een antwoord invult.

en: A question code cannot be longer than 20 characters.
nl: Een vraagcode is maximaal 20 tekens.

en: A question index will be shown; participants will be able to jump between viewed questions.
nl: Er wordt een vragenindex getoond; deelnemers kunnen tussen bekeken vragen heen en weer springen.

en: A response was not deleted.|{n} responses were not deleted.
nl: Een respons is niet verwijderd.|{n} responsen zijn niet verwijderd.

en: A security update is available.
nl: Er is een beveiligingsupdate beschikbaar.

en: A survey participant entry for the saved survey has been created too.
nl: Er is ook een deelnemersrecord voor de opgeslagen enquête aangemaakt.

en: A survey participants table has been created for this survey and the old participants were imported.
nl: Er is een deelnemerstabel voor deze enquête aangemaakt en de oude deelnemers zijn geïmporteerd.

en: A survey which uses a custom theme will import fine, but the template it refers to will not exist on the new server. In that case the system will use the global default theme.
nl: U kunt een enquête met een eigen thema prima importeren, maar als het thema niet bestaat op de nieuwe omgeving zal het standaardthema gebruikt worden.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the colum header and concern the row header.
nl: Een tabel met per veld een subvraag. De tekst van de subvraag staat in de kop van de kolom en behoort bij de kop van de rij.

en: A table of subquestions on each cell. The subquestion texts are in the column header and relate the particular row header.
nl: Een tabel met per veld een subvraag. De bijbehorende tekst van de subvraag staat in de kolomkop van de tabel.

en: A table with a subquestion on each row. The answer options are contained in the table header.
nl: Een tabel met per regel een subvraag. De antwoordopties staan in de kop van de tabel.

en: A table with a subquestion on each row. You have to select your answer.
nl: Een tabel met per regel een subvraag. U moet uw antwoord selecteren.

en: A template with that name already exists.
nl: Er bestaat al een sjabloon met deze naam.

en: A timing record was not deleted.|{n} timing records were not deleted.
nl: Een record met tijdmetingen is niet verwijderd.|{n} records met tijdmetingen zijn niet verwijderd.

en: A user with this username already exists.
nl: Er is al een deelnemer met deze gebruikersnaam.

en: A username was not supplied or the username is invalid.
nl: De gebruikersnaam is niet ingevuld of is ongeldig.

en: AND/OR Date is
nl: EN/OF Datum is

en: ARMSCII-8 Armenian
nl: ARMSCII-8 Armeens

en: Abbreviated question text
nl: Afgekorte vraag

en: Ability to change of questions, groups and parameters is still limited.
nl: Mogelijkheid om te veranderen van vragen, groepen en parameters is beperkt.

en: Abort
nl: Afbreken

en: Absolute value
nl: Absolute waarde

en: Accelerator keys for list items
nl: Sneltoetsen

en: Accept
nl: Accepteren

en: Accepts Font Awesome Unicode characters.
nl: Tekens van het lettertype Awesome Unicode zijn toegestaan.

en: Access
nl: Toegang

en: Access code
nl: Toegangscode

en: Access code ID
nl: Toegangscode-id

en: Access code for this participant
nl: Toegangscode voor deze deelnemer

en: Access code length
nl: Lengte toegangscode

en: Access code mismatch
nl: Toegangscode foutief

en: Access code:
nl: Toegangscode:

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Access denied!
nl: Toegang geweigerd!

en: Access denied. You have no permission to view this survey
nl: Toegang geweigerd. U mag deze enquête niet bekijken

en: Action
nl: Actie

en: Action to perform when time limit is up
nl: Uit te voeren actie na het verstrijken van de tijdslimiet

en: Action:
nl: Actie:

en: Actions
nl: Acties

en: Actions:
nl: Acties:

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate Survey
nl: Activeren enquête

en: Activate assessements
nl: Beoordelingen activeren

en: Activate plugin
nl: Plugin inschakelen

en: Activate quotas
nl: Quota's activeren

en: Activate survey
nl: Enquête activeren

en: Activate survey participants table
nl: Deelnemerstabel activeren

en: Activate the "other" option for your question
nl: De optie "Anders" voor deze vraag activeren

en: Activate this survey
nl: Activeer deze enquête

en: Activate this to show a map above the input field where the user can select a location
nl: Activeer dit om een kaart boven het invoerveld te tonen waar de gebruiker een locatie kan selecteren

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Activation settings
nl: Activeringsinstellingen

en: Active
nl: Actief

en: Active and running
nl: Actief en lopend

en: Active but expired
nl: Actief maar verlopen

en: Active but not yet started
nl: Actief maar nog niet begonnen

en: Active filters:
nl: Actieve filters:

en: Active survey ID
nl: Actieve enquête-ID

en: Active survey participants tables
nl: Actieve deelnemerstabellen

en: Active surveys
nl: Actieve enquêtes

en: Active:
nl: Actief:

en: Adaptive
nl: Adaptief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add DATESTAMP variable
nl: DATESTAMP-variabele toevoegen

en: Add IPADDR variable
nl: IPADDR-variabele toevoegen

en: Add LASTPAGE variable
nl: LASTPAGE-variabele toevoegen

en: Add REFURL variable
nl: REFURL-variabele toevoegen

en: Add SEED variable
nl: SEED-variabele toevoegen

en: Add STARTDATE variable
nl: STARTDATE-variabele toevoegen

en: Add STARTLANGUAGE variable
nl: STARTLANGUAGE-variabele toevoegen

en: Add SUBMITDATE variable
nl: SUBMITDATE-variabele toevoegen

en: Add SurveyId to link
nl: Voeg het ID van de enquête toe aan de link

en: Add URL parameter
nl: Voeg URL-parameter toe

en: Add a button to reset the slider. If you choose an start value, it reset at start value, else empty the answer.
nl: Voegt een knop toe om de schuif te resetten. Als u een beginwaarde kiest, dan wordt deze waarde weer geldig, anders wordt het antwoord verwijderd.

en: Add a group
nl: Groep toevoegen

en: Add a language:
nl: Voeg een taal toe:

en: Add a new language
nl: Voeg een nieuwe taal toe

en: Add a new permission role
nl: Een rechtenrol toevoegen

en: Add a new question
nl: Een nieuwe vraag toevoegen

en: Add a new survey administrator
nl: Beheerder enquête toevoegen

en: Add a new survey administrator with random values
nl: Een nieuwe enquête-beheerder toevoegen met willekeurige waarden

en: Add a prefix to the answer field
nl: Voeg een voorvoegsel toe aan het antwoordveld

en: Add a question to this group
nl: Voeg een vraag toe aan deze groep

en: Add a suffix to the answer field
nl: Voeg een achtervoegsel toe aan het antwoordveld

en: Add additional CSS class(es) for this question. Use a space between multiple CSS class names. You may use expressions - remember this part is static.
nl: Een extra CSS-class voor deze vraag toevoegen. Gebruik een spatie tussen de class-namen als u meerdere classes wilt opvoeren. Dit deel is statisch, er mogen expressies gebruikt worden.

en: Add and edit conditions
nl: Voeg conditie toe en pas aan

en: Add another participant
nl: Nog een deelnemer toevoegen

en: Add another record
nl: Nog een record toevoegen

en: Add answer
nl: Antwoord toevoegen

en: Add attachment to template
nl: Bijlage aan sjabloon toevoegen

en: Add attribute
nl: Voeg attribuut toe

en: Add condition
nl: Voeg conditie toe

en: Add condition to this scenario
nl: Voeg conditie toe aan scenario

en: Add dropdown field
nl: Voeg dropdownveld toe

en: Add dummy user
nl: Dummy gebruiker toevoegen

en: Add fields
nl: Voeg toe

en: Add file
nl: Bestand toevoegen

en: Add gray background to questions in PDF:
nl: Gebruik in een PDF bij vragen een grijze achtergrond:

en: Add group
nl: Groep toevoegen

en: Add group users
nl: Groep gebruikers toevoegen

en: Add language
nl: Voeg taal toe

en: Add multiple conditions without a page reload
nl: Toevoegen meerdere condities zonder de pagina te herladen

en: Add new assessment rule
nl: Toevoegen beoordelingsregel

en: Add new attribute
nl: Voeg attribuut toe

en: Add new group
nl: Een groep toevoegen

en: Add new participant
nl: Voeg deelnemer toe

en: Add new question
nl: Een vraag toevoegen

en: Add new question to group
nl: Voeg een nieuwe vraag aan de groep toe

en: Add new quota
nl: Toevoegen nieuwe quota

en: Add new survey participant
nl: Deelnemer toevoegen

en: Add new user group
nl: Voeg nieuwe gebruikersgroep toe

en: Add or delete groups
nl: Groepen toevoegen of verwijderen

en: Add or delete questions
nl: Vragen toevoegen of verwijderen

en: Add or delete subquestions or change their codes
nl: Subvragen toevoegen of verwijderen, of de bijbehorende codes wijzigen

en: Add participant
nl: Voeg deelnemer toe

en: Add participant entry
nl: Deelnemersrecord aanmaken

en: Add participant to survey
nl: Voeg deelnemer toe aan enquête

en: Add participant to survey|Add participants to survey
nl: Voeg deelnemer toe aan enquête|Voeg deelnemers toe aan enquête

en: Add participants to central database
nl: Voeg deelnemers toe aan de deelnemersdatabase

en: Add participants to survey
nl: Voeg deelnemers toe aan enquête

en: Add question
nl: Vraag toevoegen

en: Add question ID to link
nl: Voeg het ID van de vraag toe aan de link

en: Add question group
nl: Vraaggroep toevoegen

en: Add question group ID to link
nl: Voeg het ID van de groep toe aan de link

en: Add role
nl: Rol toevoegen

en: Add scenario
nl: Voeg scenario toe

en: Add some answer options to your question
nl: Voeg de antwoordopties toe aan uw vraag

en: Add some subquestions to your question
nl: Voeg de subvragen toe aan uw vraag

en: Add subquestion
nl: Nieuwe subvraag

en: Add subquestion row
nl: Subvraag-rij toevoegen

en: Add survey group ID to link
nl: Voeg het ID van de enquête-groep toe aan de link

en: Add survey participant
nl: Deelnemer toevoegen

en: Add the selected participant to survey.|Add the {n} selected participants to survey.
nl: Voeg de geselecteerde deelnemer toe aan enquête.|Voeg de {n} geselecteerde deelnemers toe aan enquête.

en: Add to blacklist?
nl: Toevoegen aan uitsluitlijst?

en: Add to usergroup
nl: Aan gebruikersgroep toevoegen

en: Add user
nl: Toevoegen gebruiker

en: Add user group
nl: Toevoegen gebruikersgroep

en: Add value
nl: Voeg waarde toe

en: Add/delete survey participant attributes
nl: Deelnemersattributen toevoegen/verwijderen

en: Add/edit resources (files/images) for this survey
nl: Toevoegen/wijzigen bestanden/afbeeldingen bij deze enquête

en: Adding anonymous users
nl: Anonieme gebruikers toevoegen

en: Adding survey participant entry...
nl: Deelnemersrecord toevoegen...

en: Additional Languages
nl: Additionele talen

en: Additional attributes
nl: Additionele attributen

en: Additionally the following settings cannot be changed when the survey is active.
nl: Daarnaast kunnen de volgende instellingen niet worden gewijzigd als de enquête actief is.

en: Admin login name
nl: Beheerder inlognaam

en: Admin login password
nl: Wachtwoord login beheerder

en: Admin themes
nl: Beheer-thema's

en: Administration
nl: Beheer

en: Administration theme:
nl: Beheer-thema:

en: Administrator credentials
nl: Beheerder aanmeldgegevens

en: Administrator email
nl: Beheerder e-mail

en: Administrator email address:
nl: Beheerder e-mailadres:

en: Administrator name
nl: Naam beheerder

en: Administrator name:
nl: Naam beheerder:

en: Administrator settings
nl: Beheerdersinstellingen

en: Administrator:
nl: Beheerder:

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Advanced settings
nl: Speciale instellingen

en: After
nl: Na

en: After confirmation you won't receive any invitations or reminders for this survey anymore.
nl: Na bevestiging ontvangt u geen uitnodigingen of herinneringen meer voor deze enquête.

en: After having clicked the save button you can either close this browser window or continue filling out the survey.
nl: U kunt na het klikken op de knop "Opslaan" het venster sluiten of  verder gaan met het invullen van de enquête.

en: After the answer options a cell does give some information.
nl: Na de antwoordopties wordt in een veld informatie getoond.

en: After you are done, please click the 'Save' button to save your changes.
nl: Als u klaar bent met wijzigen, sla de wijzigingen dan op door op de knop 'Bewaar' te drukken.

en: Agree
nl: Mee eens

en: Albanian
nl: Albanees

en: Alert animation
nl: Waarschuwing animatie

en: All
nl: Alle

en: All answers are already selected in this quota.
nl: Alle antwoorden zijn al geselecteerd in deze quota.

en: All answers meet consistency standards.
nl: Alle antwoorden zijn consistent.

en: All assessments meet consistency standards.
nl: Alle beoordelingen zijn consistent.

en: All attribute values for this question type will be saved as default
nl: Alle attribuutwaarden van dit vraagtype worden opgeslagen als standaard

en: All changes of global survey settings will immediately affect all related survey groups and surveys that use inherited values.
nl: Alle wijzigingen van globale enquête-instellingen werken direct door op de gerelateerde enquête-groepen en enquêtes die waarden overerven.

en: All changes of survey group settings will have immediate effect on all related surveys that use inherited values.
nl: Elke wijziging van een instelling van een enquête-groep werkt direct door op een enquête die een waarde inherit.

en: All conditions for this question have been deleted.
nl: Alle condities bij deze vraag zijn verwijderd.

en: All conditions in this survey have been deleted.
nl: Alle condities in deze enquête zijn verwijderd.

en: All conditions meet consistency standards.
nl: Alle condities zijn consistent.

en: All conditions scenarios were renumbered.
nl: Alle scenario's zijn hernummerd.

en: All custom menu entries will be lost.
nl: Alle aangepaste menu-regels gaan verloren.

en: All custom menus will be lost.
nl: De zelf aangemaakte menu's worden dan verwijderd.

en: All default values meet consistency standards.
nl: Alle defaultwaarden zijn consistent.

en: All emails were sent.
nl: De e-mails zijn verzonden.

en: All fields below (except CSS framework name) must be either a valid JSON array or the string "inherit".
nl: Alle onderstaande velden (m.u.v.  CSS-frameworknaam) moeten een JSON-array of de tekst "inherit" zijn.

en: All files in local directories are writable.
nl: Alle bestanden in locale mappen zijn schrijfbaar.

en: All groups meet consistency standards.
nl: Alle groepen zijn consistent.

en: All important settings can be reached in this sidebar.
nl: Alle belangrijke instellingen kunnen in deze zijbalk worden gedaan.

en: All in one
nl: Alles ineens

en: All menu entries of this menu will also be deleted.
nl: Alle menu-regels van dit menu worden ook verwijderd.

en: All necessary styles will be loaded, to print it just press Ctrl/Cmd+p or select print from your browser menu.
nl: Alle benodigde stijlen zullen worden geladen, gebruik Ctrl/Cmd+p om in de webbrowser te printen.

en: All of the user's surveys were transferred to %s.
nl: Alle enquêtes van de gebruiker zijn verplaatst naar %s.

en: All old survey participants tables meet consistency standards.
nl: Alle oude deelnemerstabellen zijn consistent.

en: All old survey tables meet consistency standards.
nl: Alle vragen in oude enquêtes zijn consistent.

en: All participant information is lost.
nl: Alle deelnemersinformatie is verloren.

en: All participants
nl: Alle deelnemers

en: All question attributes meet consistency standards.
nl: Alle vraagattributen zijn consistent.

en: All questions meet consistency standards.
nl: Alle vragen zijn consistent.

en: All questions, answers, etc for removed languages will be lost. Are you sure?
nl: Alle vragen, antwoorden, etc. voor verwijderde talen zullen verloren gaan. Weet u het zeker?

en: All questions, groups and parameters are editable again.
nl: Alle vragen, groepen en parameters zijn opnieuw bewerkbaar.

en: All quota language settings meet consistency standards.
nl: Alle quota-taalinstellingen zijn consistent.

en: All quota quota members meet consistency standards.
nl: Alle quota-leden zijn consistent.

en: All quotas meet consistency standards.
nl: Alle quota zijn consistent.

en: All responses
nl: Alle responsen

en: All responses are not accessible anymore with LimeSurvey.
nl: De responsen zijn via LimeSurvey niet meer benaderbaar.

en: All survey language settings meet consistency standards.
nl: Alle taalinstellingen van de enquête zijn consistent.

en: All surveys
nl: Alle enquêtes

en: All surveys meet consistency standards.
nl: Alle instellingen van de enquêtes zijn consistent.

en: All the attributes are automatically mapped
nl: Alle attributen zijn automatisch gekoppeld

en: All themes
nl: Alle thema's

en: All users
nl: Alle gebruikers

en: All your answers must be different and you must rank in order.
nl: De antwoorden moeten verschillend zijn en moeten worden gerangschikt.

en: Allow
nl: Toestaan

en: Allow array style questions to be split over multiple pages
nl: Toestaan dat arrayvraag op meerdere pagina's staat

en: Allow backward navigation:
nl: Terugbladeren toestaan:

en: Allow blacklisted participants to be added to a survey:
nl: Toestaan dat mensen die op de uitsluitlijst staan aan een enquête worden toegevoegd:

en: Allow invalid email addresses:
nl: Sta ongeldige e-mailadressen toe:

en: Allow multiple responses or update responses with one access code:
nl: Toestaan meerdere keren respons of wijzigen respons met een toegangscode:

en: Allow multiple short text / numeric questions to be split over multiple pages
nl: Toestaan dat meerdere-korte-vrije-teksten-vraag / numerieke-vraag op meerdere pagina's staat

en: Allow only numerical input
nl: Sta alleen numerieke invoer toe

en: Allow only numerical input for 'Other' text
nl: Sta alleen numerieke invoer toe bij optie Anders

en: Allow participant to unblacklist himself/herself:
nl: Sta een deelnemer toe zichzelf van de uitsluitlijst te verwijderen:

en: Allow public registration:
nl: Openbare aanmelding toestaan:

en: Allow reset the slider
nl: Resetten schuif toestaan

en: Allow single choice questions to be split over multiple pages
nl: Toestaan dat enkelekeuzevraag op meerdere pagina's staat

en: Allow slider questions to be split over multiple pages
nl: Toestaan dat schuifvraag op meerdere pagina's staat

en: Allow unstable extension updates:
nl: Testversies van extensies toestaan:

en: Allow user to modify his last answers before terminate survey.
nl: Toestaan dat de gebruiker de antwoorden kan wijzigen voordat de enquête wordt beëindigd.

en: Allowed file extensions
nl: Extensie van bestand toestaan

en: Allowed file types
nl: Toegestane bestandstypes

en: Allowed file types in comma separated format. e.g. pdf,doc,odt
nl: Toegestane bestandstypen in kommagescheiden formaat, bijvoorbeeld pdf, doc, odt

en: Always
nl: Altijd

en: Always closed
nl: Altijd gesloten

en: Always hide this question
nl: Deze vraag altijd verbergen

en: Always on
nl: Altijd aan

en: Always open
nl: Altijd open

en: Amharic
nl: Amhaars

en: An account has been created for you
nl: Uw account is aangemaakt

en: An additional help text for your question
nl: Een optioneel extra helptekst

en: An email has been sent to the address you provided with access details for this survey. Please follow the link in that email to proceed.
nl: Er is een e-mail met toegangsgegevens voor deze enquête gestuurd naar het opgegeven adres. Gebruik de link in deze e-mail om de enquête in te vullen.

en: An email has been sent with details about your saved survey
nl: Uw heeft een e-mail ontvangen met gegevens over de door u bewaarde enquête

en: An email with a generated password was sent to the user.
nl: Een e-mail met een aangemaakt wachtwoord is verzonden naar de gebruiker.

en: An error happen when save this survey participant email sent date (id:%s)
nl: Bij het opslaan van de verzenddatum van de e-mail van de deelnemer is een fout opgetreden (id:%s)

en: An error happened when trying to submit your response.
nl: Het verzenden van uw respons is mislukt.

en: An error has happened and no files could be located
nl: Er zijn door een fout geen bestanden gevonden

en: An error has occured and the file list could not be loaded:
nl: Het laden van de bestandslijst is mislukt:

en: An error has occured and the folders could not be loaded:
nl: Het laden van de mappen is mislukt:

en: An error has occured and the selected files could not be downloaded.
nl: Het downloaden van de geselecteerde bestanden is mislukt.

en: An error occured while creating a backup of your files. Check your local system (permission, available space, etc.)
nl: Het aanmaken van een back-up is mislukt. Controleer de rechten, beschikbare ruimte e.d.

en: An error occured while creating your update package file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van het bestand met de update.

en: An error occured while generating the Question theme
nl: Het aanmaken van het vraagthema is mislukt

en: An error occured while getting checksums.
nl: Er is een fout opgetreden bij het bepalen van de checksum.

en: An error occured while getting the changeset.
nl: Er is een fout opgetreden bij het ophalen van de wijzigingen.

en: An error occurred saving a response to survey id
nl: Er is een fout opgetreden bij het bewaren van de respons op enquête-nr

en: An error occurred uploading your file.
                         This may be caused by incorrect permissions for the application /tmp folder.
nl: Fout bij uploaden bestand.
                         Dit kan liggen aan de rechten voor de applicatie op de map  /tmp.

en: An error occurred uploading your file. The folder (%s) is not writable for the webserver.
nl: Het uploaden van het bestand is mislukt. De map (%s) is niet schrijfbaar voor de webserver.

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions for the application /tmp folder.
nl: Het uploaden van het bestand is mislukt. Dit kan komen door onjuiste toegangsrechten tot de  /tmp map van de applicatie.

en: An error occurred uploading your file. This may be caused by incorrect permissions for the target folder. (%s)
nl: Het uploaden van het bestand is mislukt. Er mogelijk een probleem met de rechten op de map waarin het komt te staan (%s)

en: An error occurred.
nl: Er is een fout opgetreden.

en: An expired survey is not accessible to participants (they only see a message that the survey has expired).
nl: Een verlopen enquête is niet toegankelijk voor deelnemers (ze zien alleen een bericht dat de enquête verlopen is).

en: An internal error occured during the database upgrade. Please go back to the %smain menu%s. Contact support if the error persists.
nl: De upgrade van de database is mislukt. Ga terug naar het %shoofdmenu%s. Als de fout blijft optreden probeer dan ondersteuning te vinden.

en: An internal error occurred while the Web server was processing your request.
nl: Bij het verwerken door de webserver van uw verzoek is er een fout opgetreden.

en: An non-recoverable error happened during the update. Error details:
nl: Het updaten is mislukt. Foutgegevens:

en: An unexpected error has occurred and your responses cannot be saved.
nl: Door een onverwachte fout is uw respons niet bewaard.

en: An unknown error happened when moving file %s to %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het verplaatsen van het bestand %s naar %s.

en: An unknown error occured
nl: Er is een fout opgetreden

en: An unknown error occured.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: An unknown error occurred
nl: Er is een onbekende fout opgetreden

en: Animate alert
nl: Animeren waarschuwing

en: Animate body
nl: Animeren body

en: Animate checkbox
nl: Animeren checkbox

en: Animate question
nl: Animeren vraag

en: Animate radio buttons
nl: Animeren radioknoppen

en: Anonymize IP address:
nl: IP-adres anoniem maken:

en: Anonymize IP address?
nl: IP-adres anoniem maken?

en: Anonymized responses
nl: Anonieme responsen

en: Anonymized responses:
nl: Anonieme respons:

en: Anonymized responses?
nl: Anonieme respons?

en: Answer
nl: Antwoord

en: Answer codes
nl: Antwoordcodes

en: Answer codes must be unique by question.
nl: De antwoordcodes moeten per vraag uniek zijn.

en: Answer label font size (normal)
nl: Antwoordlabel lettertype-grootte (normaal)

en: Answer label font size (small)
nl: Antwoordlabel lettertype-grootte (klein)

en: Answer matched (regexp)
nl: Antwoord overeenkomend (regexp)

en: Answer must be %s
nl: Antwoord moet %s zijn

en: Answer must be between %s and %s
nl: Antwoord moet tussen %s en %s liggen

en: Answer must be greater or equal to %s
nl: Antwoord moet groter of gelijk zijn aan %s

en: Answer must be less or equal to %s
nl: Antwoord moet kleiner of gelijk zijn aan %s

en: Answer option / subquestion font size
nl: Antwoordoptie / subvraag lettertype-grootte

en: Answer options
nl: Antwoordopties

en: Answer options were successfully saved.
nl: Antwoordopties zijn opgeslagen.

en: Answer prefix
nl: Antwoord voorvoegsel

en: Answer question
nl: Vraag beantwoorden

en: Answer scale %s
nl: Antwoordschaal %s

en: Answer suffix
nl: Antwoord achtervoegsel

en: Answer was
nl: Antwoord was

en: Answer was NOT
nl: Antwoord ONGELIJK

en: Answer was greater than
nl: Antwoord was groter dan

en: Answer was greater than or equal to
nl: Antwoord was groter dan of gelijk aan

en: Answer was less than
nl: Antwoord was kleiner dan

en: Answer was less than or equal to
nl: Antwoord was kleiner dan of gelijk aan

en: Answers
nl: Antwoorden

en: Answers cleared
nl: Antwoorden verwijderd

en: Answers column width
nl: Kolombreedte antwoorden

en: Answers in this response
nl: Antwoorden van deze respons

en: Answers with a code of 0 (zero) or blank code are not allowed, and will not be saved
nl: Antwoorden met code 0 (nul) of leeg zijn niet toegestaan en worden niet bewaard

en: Answer|Left-slider-text|Right-slider-text separator character
nl: Bijvoorbeeld een verticaal streepje : Antwoord|Tekst links schuif|Tekst rechts schuif

en: Applied role
nl: Toegekende rol

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply and go to survey
nl: Toepassen en ga naar de enquête

en: Apply role to user
nl: Rol aan gebruiker toekennen

en: Arabic
nl: Arabisch

en: Arc cosine
nl: Arccosinus

en: Arc sine
nl: Arcsinus

en: Arc tangent
nl: Arctangens

en: Arc tangent of two variables
nl: Arctangens van twee variabelen

en: Are you really sure you want to delete incomplete responses and reset the completed state of both, response and participant?
nl: Wilt u de onvolledige antwoorden *verwijderen* en de volledige staat van antwoorden en toegangscodes resetten?

en: Are you sure you want to activate all selected quotas?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde quota's wilt activeren?

en: Are you sure you want to deactivate all selected quotas?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde quota's wilt uitschakelen?

en: Are you sure you want to deactivate this plugin?
nl: Wilt u deze plugin uitschakelen?

en: Are you sure you want to delete all conditions for this question?
nl: Weet u zeker dat u alle condities bij deze vraag wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all conditions set in this scenario?
nl: Weet u zeker dat u alle condities van dit scenario wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all selected quotas?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde quota's wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all those surveys?
nl: Weet u zeker dat u deze enquêtes wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete all uploaded files from the selected responses?
nl: Weet u zeker dat u alle geüploade bestanden van de geselecteerde responsen wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected entries?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde records wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected menu entries?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde menu-regels wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected menus and all related submenus and entries?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde menu's inclusief de bijbehorende submenu's en menu-regels wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected participants?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde deelnemers wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected responses?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde responsen wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected role(s)?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde rol(len) wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete the selected user?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde gebruiker wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this URL parameter?
nl: Weet u zeker dat u deze URL-parameter wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this box ?
nl: Weet u zeker dat u deze box wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this condition?
nl: Weet u zeker dat u deze conditie wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this entry?
nl: Weet u zeker dat u dit record wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this label set?
nl: Weet u zeker dat u deze labelset wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this question?
nl: Weet u zeker dat u deze vraag wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this theme?
nl: Weet u zeker dat u dit thema wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this theme?
nl: Weet u zeker dat u dit thema wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to delete this user group?
nl: Weet u zeker dat u deze gebruikersgroep wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to renumber the scenarios with incrementing numbers beginning from 1?
nl: Weet u zeker dat u de scenario's opnieuw wilt nummeren met oplopende nummers beginnend met 1?

en: Are you sure you want to reset and resend selected users login data?
nl: Weet u zeker dat u van de geselecteerde gebruikers de inloggegevens wil resetten en opnieuw verzenden?

en: Are you sure you want to reset the selected themes?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde thema's wilt resetten?

en: Are you sure you want to uninstall the selected themes?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde thema's wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to uninstall this plugin?
nl: Wilt u deze plugin verwijderen?

en: Are you sure?
nl: Weet u het zeker?

en: Arithmetic mean
nl: Rekenkundig gemiddelde

en: Armenian
nl: Armeens

en: Array (10 Point choice)
nl: Array (10-puntskeuze)

en: Array (5 Point choice)
nl: Array (5-puntskeuze)

en: Array (Increase/Same/Decrease)
nl: Array (Meer/Gelijk/Minder)

en: Array (Numbers)
nl: Array (getallen)

en: Array (Texts)
nl: Array (teksten)

en: Array (Yes/No/Uncertain)
nl: Array (Ja/Nee/Weet niet)

en: Array by column
nl: Array per kolom

en: Array dual scale
nl: Array dubbele schaal

en: Array filter
nl: Arrayfilter

en: Array filter exclusion
nl: Arrayfilter uitsluiting

en: Array filter style
nl: Arrayfilter stijl

en: As a last step you should clear your browser cache now.
nl: Wis nu de cache van uw browser.

en: As defined in question settings
nl: Zoals het in de vraaginstellingen is gedefinieerd

en: As you can see, editing answer options is quite similar to editing subquestions.
nl: Zoals u ziet gaat het wijzigen van antwoordopties net zoals het wijzigen van subvragen.

en: As you can see, the preselected question type is the 'Long free text' one. We will use in this example the 'Array' question type.
nl: Zoals u kunt zien, is het vooraf geselecteerde vraagtype 'Lange vrije tekst'. In dit voorbeeld gebruiken we het vraagtype 'Array'.

en: Assessment details
nl: Details beoordeling

en: Assessment group score
nl: Deel-beoordelingsscore

en: Assessment heading
nl: Koptekst beoordeling

en: Assessment mode for this survey is not activated.
nl: De beoordelingsmode is voor deze enquête niet geactiveerd.

en: Assessment rules
nl: Beoordelingsregels

en: Assessment value
nl: Beoordelingswaarde

en: Assessment:
nl: Beoordeling:

en: Assessments
nl: Beoordelingen

en: Assessments mode not activated
nl: Beoordelingen niet geactiveerd

en: Assigning a new value to a variable.
nl: Toekennen van een andere waarde aan een variabele.

en: At beginning
nl: Aan het begin

en: At end
nl: Aan het eind

en: At least %d character long.|At least %d characters long.
nl: Minstens %d teken lang.|Minstens %d tekens lang.

en: At least %d lower case letter.|At least %d lower case letters.
nl: Minstens %d kleine letter.|Minstens %d kleine letters.

en: At least %d number.|At least %d numbers.
nl: Minstens %d cijfer.|Minstens %d cijfers.

en: At least %d special character.|At least %d special characters.
nl: Minstens %d speciaal teken.|Minstens %d speciale tekens.

en: At least %d upper case letter.|At least %d upper case letters.
nl: Minstens %d hoofdletter.|Minstens %d hoofdletters.

en: At least one installed
nl: Minstens één geïnstalleerd

en: At most %d character long.|At most %d characters long.
nl: Hoogstens %d teken.|Hoogstens %d tekens.

en: At the end of the process the database will be updated.
nl: Op het eind van de verwerking wordt de database geüpdate.

en: At the end of the process we'll proceed to the LimeSurvey update.
nl: We gaan later verder met de update van LimeSurvey.

en: Attempt plugin reload
nl: Plugin opnieuw laden

en: Attention: Several question codes were updated. Please check these carefully as the update  may not be perfect with customized expressions.
nl: Attentie: Er zijn meerdere vraagcodes gewijzigd. Controleer deze wijzigingen goed omdat het wijzigen van de aangepaste expressies fout kan gaan.

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Attribute %s (%s)
nl: Attribuut %s (%s)

en: Attribute %s was deleted.
nl: Attribuut %s is verwijderd.

en: Attribute display setting updated
nl: Attribuut weergave-instelling bijgewerkt

en: Attribute field
nl: Attribuutveld

en: Attribute management
nl: Attribuut beheer

en: Attribute name:
nl: Attribuutnaam:

en: Attribute settings
nl: Attribuut-instellingen

en: Attribute successfully deleted
nl: Attribuut is verwijderd

en: Attribute successfully updated
nl: Attribuut gewijzigd

en: Attribute type
nl: Attribuuttype

en: Attribute type:
nl: Attribuuttype:

en: Attribute values for central participants have been updated from the survey participants
nl: Attribuutwaarden van centrale deelnemers zijn gewijzigd voor de deelnemers aan de enquête

en: Attribute values for existing participants have been updated from the participants records
nl: De attribuutwaarden voor bestaande deelnemers zijn gewijzigd op basis van de deelnemersgegevens

en: Attribute visible:
nl: Attribuut zichtbaar:

en: Attribute was saved.
nl: Attribuut is opgeslagen.

en: Attributes
nl: Attributen

en: Attributes to be created
nl: Aan te maken attributen

en: Attributes to export:
nl: Te exporteren velden:

en: August
nl: Augustus

en: Authentication method
nl: Authenticatiemethode

en: Author:
nl: Auteur:

en: Auto
nl: Automatisch

en: Auto Translate
nl: Automatisch Vertalen

en: Auto-check exclusive option if all others are checked
nl: Kies automatisch optie exclusief als alle andere opties gekozen worden

en: Autoload URL
nl: URL automatisch laden

en: Autoload URL:
nl: Autoload-URL:

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Automatic (UTF-8)
nl: Automatisch (UTF-8)

en: Automatically load end URL when survey complete:
nl: URL automatisch laden na afronding enquête:

en: Automatically rename question code if already exists?
nl: Automatisch hernoemen vraagcode als die al bestaat?

en: Available admin themes:
nl: Beschikbare beheer-thema's:

en: Available functions
nl: Beschikbare functies

en: Available label sets:
nl: Beschikbare labelsets:

en: Available languages:
nl: Beschikbare talen:

en: Available question themes:
nl: Beschikbare vraagthema's:

en: Available space in directory:
nl: Beschikbare ruimte in map:

en: Available survey themes:
nl: Beschikbare thema's:

en: Average
nl: Gemiddelde

en: Average file size
nl: Gemiddelde bestandsgrootte

en: Average interview time:
nl: Gemiddelde interviewtijd:

en: Average no. of files per respondent
nl: Gemiddeld aantal bestanden per respondent

en: Average size per respondent
nl: Gemiddelde grootte per respondent

en: Back
nl: Terug

en: Back to Response Import
nl: Terug naar het importeren van respons

en: Back to main menu
nl: Terug naar hoofdmenu

en: Back to survey home
nl: Naar samenvatting enquête

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Background colour for questions (0 black - 255 white)
nl: Achtergrondkleur vraag (0 zwart - 255 wit)

en: Background colour for sections (0 black - 255 white)
nl: Achtergrondkleur sectie (0 zwart - 255 wit)

en: Background image
nl: Achtergrondplaatje

en: Background image file
nl: Achtergrondplaatje bestand

en: Backup
nl: Back-up

en: Backup entire database
nl: Maak een back-up van de gehele database

en: Bar chart
nl: Staafdiagram

en: Base language
nl: Standaardtaal

en: Base language:
nl: Standaardtaal:

en: Basic admin notification
nl: Basis beheerder-notificatie

en: Basic admin notification body
nl: Basis administratie notificatie

en: Basic admin notification could not be sent because of error: %s
nl: De basis administratie notificatie kan niet verzonden worden, fout: %s

en: Basic admin notification email body:
nl: Basis administratie notificatie e-mail:

en: Basic admin notification subject
nl: Basis administratie notificatie-onderwerp

en: Basic admin notification subject:
nl: Basis administratie notificatie-onderwerp:

en: Basic attributes
nl: Basisattributen

en: Basic email notification is sent to:
nl: Basis bevestiging is verzonden naar:

en: Basic notification attachments:
nl: Basis administratie notificatie-bijlagen:

en: Basic settings
nl: Standaardinstellingen

en: Basque
nl: Baskisch

en: Batch deletion
nl: Batch verwijderen

en: Batch edit
nl: Batchbewerking

en: Batch edit the menus
nl: Batch wijzigen menu's

en: Batch edit the participants
nl: Batch wijzigen deelnemers

en: Batch-edit participants
nl: Batch wijzigen deelnemers

en: Before
nl: Voorgaand

en: Before proceeding please back up your database using a backup tool!
nl: Maak eerst zelf een back-up voordat u verder gaat!

en: Before you can add questions you must add a question group first.
nl: Voordat u een vraag kan toevoegen moet u eerst een vraaggroep toevoegen.

en: Before you proceed to the LimeSurvey update, we must first update ComfortUpdate itself.
nl: Voordat de update van LimeSurvey kan worden uitgevoerd, moet er eerst een update van ComfortUpdate worden uitgevoerd.

en: Before you start, please prove you are human.
nl: Om te kunnen beginnen moeten we eerst controleren of er misschien sprake is van een aansturend programma in plaats van een gebruiker.

en: Beginner tour
nl: Introductie voor nieuwe gebruikers

en: Belarusian
nl: Wit-Russisch

en: Bengali
nl: Bengaals

en: Between %d and %d characters long.
nl: Tussen %d en %d tekens lang.

en: Big5 Traditional Chinese
nl: Big5 Traditioneel Chinees

en: Binary pseudo charset
nl: Binaire pseudo karakterset

en: Binary safe case-insensitive string comparison
nl: Binair veilige hoofdletteronhankelijke tekstvergelijking

en: Binary safe string comparison
nl: Binair veilige tekstvergelijking

en: Blacklist all current surveys for participant once the global field is set:
nl: Plaats de deelnemer op de uitsluitlijst voor alle huidige enquêtes als het globale veld is gevuld:

en: Blacklist participant for any new added survey once the global field is set:
nl: Plaats de deelnemer op de uitsluitlijst voor alle nog toe te voegen enquêtes als het globale veld is gevuld:

en: Blacklist settings
nl: Instellingen uitsluitlijst

en: Blacklist settings were saved.
nl: Uitsluit-instellingen zijn opgeslagen.

en: Blacklist user:
nl: Uitgesloten gebruiker:

en: Blacklisted
nl: Uitgesloten

en: Blacklisted participants
nl: Uitgesloten deelnemers

en: Blacklisted?
nl: Uitgesloten?

en: Body animation
nl: Body animatie

en: Bootstrap theme
nl: Bootstrap thema

en: Bootswatch theme
nl: Bootswatch thema

en: Borders around questions in PDF:
nl: Geef in een PDF vragen weer in een kader:

en: Borders around responses in PDF:
nl: Geef in een PDF antwoorden weer in een kader:

en: Bosnian
nl: Bosnisch

en: Both
nl: Beide

en: Bottom
nl: Onderaan

en: Bottom bar
nl: Onderste balk

en: Bounce email address:
nl: Bounce e-mailadres:

en: Bounce processing
nl: Bounce-verwerking

en: Bounce processing is deactivated either application-wide or for this survey in particular.
nl: Verwerking bounce is uitgeschakeld, of voor het gehele systeem of specifiek voor deze enquête.

en: Bounce settings
nl: Bounce-instellingen

en: Bounce settings have been saved.
nl: Bounce-instellingen zijn opgeslagen.

en: Box deleted
nl: Box verwijderd

en: Box orientation:
nl: Box-richting:

en: Box settings updated!
nl: Boxen-instellingen gewijzigd!

en: Box updated
nl: Box gewijzigd

en: Boxes
nl: Boxen

en: Boxes by row:
nl: Boxen op rij:

en: Broken question themes
nl: Beschadigde vraagthema's

en: Broken survey themes:
nl: Beschadigde enquête-thema's:

en: Browse
nl: Bladeren

en: Browse participants
nl: Bekijk deelnemers

en: Browse responses
nl: Bekijk antwoorden

en: Browse saved responses
nl: Bekijk bewaarde responsen

en: Browse survey participants
nl: Bekijk deelnemers

en: Buildnumber was successfully updated to %s.
nl: Buildnumber gewijzigd in %s.

en: Bulgarian
nl: Bulgaars

en: Bulk convert conditions to ExpressionScript
nl: Massaal condities naar ExpressionScript converteren

en: Bulk export roles
nl: Massaal rollen exporteren

en: But this one isn't.
nl: Maar deze beschrijving is niet lang.

en: Button group
nl: Knoppengroep

en: Buy a new key
nl: Koop een nieuwe update-key

en: By continuing this survey you approve the data protection policy of the service provider.
nl: Door verder te gaan met de enquête stemt u in met het beleid voor gegevensbescherming.

en: By question group
nl: Per vraaggroep

en: Bypass date control before sending email:
nl: Bij versturen e-mail de datumcontrole overslaan:

en: Bypass participants with failing email addresses:
nl: Overslaan deelnemers met ongeldige e-mailadressen:

en: CPDB CSV summary
nl: Samenvatting CPDB CSV

en: CPDB mapping
nl: CPDB-koppeling

en: CSS Style for the message that displays in the countdown timer during the countdown
nl: CSS-stijl voor bericht in tijdslimiet timer

en: CSS class(es)
nl: CSS-class(es)

en: CSS files:
nl: CSS-bestanden:

en: CSS style for the 'time limit expiry message'
nl: CSS-stijl voor boodschap tijdslimiet

en: CSS style used when the 'time limit warning' message is displayed
nl: CSS-stijl voor waarschuwing tijdslimiet

en: CSS style used when the 2nd 'time limit warning' message is displayed
nl: CSS-stijl voor waarschuwing 2e tijdslimiet

en: CSV field names
nl: CSV-veldnamen

en: CSV field separator:
nl: CSV-scheidingsteken:

en: CSV file
nl: CSV-bestand

en: CSV input format
nl: CSV-invoerformaat

en: Calculate storage
nl: Bereken opslag

en: Calculate the Sample Standard Deviation for the list of numbers
nl: Bepaal de standaarddeviatie van een rij getallen

en: Calculate the sum of values in an array
nl: Bepaal de som van de waarden in een array

en: Calculates the exponent of e
nl: Bereken de e-exponent

en: Calculation
nl: Berekening

en: Can edit?
nl: Mag bewerken?

en: Can not import a theme that already exists!
nl: Het te importeren thema bestaat al!

en: Can't bind to the LDAP directory. Error message: %s
nl: Koppelen met de LDAP-map mislukt. Foutmelding: %s

en: Can't connect to the LDAP directory
nl: Kan geen verbinding met de LDAP-map maken

en: Can't delete question group when the survey is active
nl: Een vraaggroep kan niet worden verwijderd als de enquête actief is

en: Can't find user group!
nl: De gebruikersgroep is niet gevonden!

en: Can't render layout %s for template %s. Please try to re-install the template.
nl: De lay-out %s van sjabloon %s kan niet weergegeven worden. Installeer het sjabloon opnieuw.

en: Can't render layout %s for template %s. Template version in database is %s, but in config.xml it's %s. Please re-install the template.
nl: De lay-out %s van sjabloon %s kan niet weergegeven worden. De versie in de database is %s, maar in config.xml is de versie %s. Installeer het sjabloon opnieuw.

en: Can't render layout %s. Please check that the view exists or contact your admin.
nl: De lay-out %s kan niet weergegeven worden. Neem contact op met de beheerder om te zien of de view bestaat.

en: Can't update labels because you are using duplicated codes
nl: Kan labels niet bijwerken omdat u gebruikt maakt van dubbele codes

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Cancel automatic sending
nl: Automatisch verzenden afbreken

en: Cancel copy
nl: Kopiëren afbreken

en: Cancel editing
nl: Wijzigen annuleren

en: Cancel move
nl: Verplaatsen afbreken

en: Cannot be changed
nl: Kan niet worden gewijzigd

en: Cannot import the VVExport file.
nl: Kan VVexport-bestand niet importeren.

en: Cannot move files due to permission problem.
nl: Het verplaatsen van bestanden is niet toegestaan.

en: Careful: Applying a role to the user will overwrite any individual permissions given to the user!
nl: LET OP: Door een rol toe te kennen worden de individuele bestaande rechten van de gebruiker overschreven!

en: Case-insensitive strstr
nl: Hoofdlettergevoelige strstr

en: Catalan
nl: Catalaans

en: Category separator
nl: Categorie scheidingsteken

en: Caution: JavaScript execution is disabled in your browser or for this website. You may not be able to answer all questions in this survey. Please, verify your browser parameters.
nl: Waarschuwing: JavaScript is uitgeschakeld in uw browser. Hierdoor kunt u mogelijk niet alle vragen in deze enquête beantwoorden. Controleer de instellingen van uw browser.

en: Centered
nl: Gecentreerd

en: Central database
nl: Deelnemersdatabase

en: Central participant database
nl: Deelnemersdatabase

en: Central participant management
nl: Deelnemersdatabase beheer

en: Central participants database summary
nl: Samenvatting deelnemersdatabase

en: Change language
nl: Taal wijzigen

en: Change log
nl: Verslag wijzigingen

en: Change password
nl: Wijzig wachtwoord

en: Change password?
nl: Wachtwoord wijzigen?

en: Change scenario number
nl: Wijzig scenarionummer

en: Change settings
nl: Instellingen wijzigen

en: Change survey group
nl: Enquête-groep wijzigen

en: Change texts
nl: Teksten wijzigen

en: Change the display style of the month when using select boxes
nl: Wijzig de stijl van weergave van de maand wanneer u selecteer-boxen gebruikt

en: Change the language
nl: Taal wijzigen

en: Changed by
nl: Gewijzigd door

en: Changed on
nl: Gewijzigd op

en: Changes cannot be saved to a standard theme.
nl: Wijzigingen in een standaardthema kunnen niet worden opgeslagen.

en: Character set for file import/export:
nl: Karakterset bij importeren/exporteren bestand:

en: Character set of file:
nl: Karakterset van bestand:

en: Character set of the file:
nl: Karakterset van het bestand:

en: Chart type
nl: Diagramtype

en: Chart type:
nl: Diagramtype:

en: Check again
nl: Controleer opnieuw

en: Check all extensions for available updates.
nl: Controleer of er updates zijn voor de extensies.

en: Check any that apply
nl: Meerdere antwoorden mogelijk

en: Check data
nl: Controleer gegevens

en: Check data integrity
nl: Controleer data-integriteit

en: Check icon
nl: Controleer icoon

en: Check if the content of a variable is a valid integer value
nl: Controleer of de inhoud van een variabele een geldige integer waarde is

en: Check logic
nl: Controleer logica

en: Check logic for current group
nl: Logica van huidige groep controleren

en: Check out the dedicated documentation for this format.
nl: Bekijk de betreffende documentatie voor dit formaat.

en: Check survey logic for current question group
nl: Controleer huidige vraaggroep

en: Checkbox is checked
nl: Checkbox is aangevinkt

en: Checkbox is unchecked
nl: Checkbox is niet aangevinkt

en: Checkbox layout
nl: Checkbox weergave

en: Checked
nl: Gecontroleerd

en: Checking basic requirements...
nl: Controle van vereisten...

en: Checking existing LimeSurvey files...
nl: Controleren bestaande LimeSurvey-bestanden...

en: Chinese (Simplified)
nl: Chinees (vereenvoudigd)

en: Chinese (Traditional - Hong Kong)
nl: Chinees (Traditioneel - Hong Kong)

en: Chinese (Traditional - Taiwan)
nl: Chinees (Traditioneel - Taiwan)

en: Choice column width
nl: Keuze kolombreedte

en: Choice header
nl: Label keuze

en: Choice of rank %s
nl: Keuze van rang %s

en: Choose 'Run/All' from the menu to run the import.
nl: Kies 'Run/All' in het menu om het importeren te starten.

en: Choose file
nl: Kies bestand

en: Choose one of the following answers
nl: Kies één van de volgende antwoorden

en: Choose participant fields:
nl: Deelnemersvelden kiezen:

en: Choose the CSV file to upload:
nl: Kies het te uploaden CSV-bestand:

en: Choose the file to upload:
nl: Kies het te uploaden bestand:

en: Choose when user can add a comment
nl: Geef aan of de gebruiker een opmerking mag toevoegen

en: Choose your language
nl: Kies uw taal

en: Chosen icon:
nl: Gekozen icoon:

en: Circle
nl: Cirkel

en: Clear
nl: Wis

en: Clear all
nl: Alles wissen

en: Clear assets cache:
nl: Cachegeheugen voor assets wissen:

en: Clear default values
nl: Standaardwaarden wissen

en: Clear now
nl: Nu wissen

en: Clear selection
nl: Wis selectie

en: Click here to change maintenance mode setting.
nl: Klik hier om de onderhoudsmodus te wijzigen.

en: Click here to log in.
nl: Klik hier om in te loggen.

en: Click here to start the survey.
nl: Klik hier om met de enquête te beginnen.

en: Click here to use ComfortUpdate or to download it.
nl: Klik hier om ComfortUpdate te gebruiken of om het te downloaden.

en: Click here to use ComfortUpdate.
nl: Klik hier om ComfortUpdate te gebruiken.

en: Click on 'Activate this survey'
nl: Klik op 'Activeer deze enquête'

en: Click on 'No, thanks'
nl: Klik op 'Nee, bedankt'

en: Click on 'Preview survey' and return to this window when you are done testing.
nl: Klik op 'Voorvertoon enquête' en ga terug naar dit venster wanneer u klaar bent met testen.

en: Click on 'Save and close' or 'Next' to proceed.
nl: Klik op 'Bewaar en sluit' of 'Volgende' om verder te gaan.

en: Click on the 'Add group' button
nl: Klik op de knop 'Groep toevoegen'

en: Click on the 'Create survey' box - or 'Next' in this tutorial
nl: Klik in deze demonstratie op 'Enquête aanmaken' of op 'Volgende'

en: Click on the 'Edit answer options' button.
nl: Klik op de knop 'Wijzig antwoordopties'.

en: Click on the 'Edit subquestions' button.
nl: Klik op de knop 'Wijzig subvragen'.

en: Click on the following button if you want to
nl: Klik op de volgende knop als u

en: Click on the name of your survey to get back to the survey settings overview.
nl: Klik op de naam van de enquête om de instellingen van de enquête te tonen.

en: Click on the plus sign %s to add another subquestion to your question.
nl: Klik op het plusteken %s om nog een deelvraag aan uw vraag toe te voegen.

en: Click this button to log out.
nl: Klik op deze knop om uit te loggen.

en: Click to adjust.
nl: Klik om te wijzigen.

en: Click to expand
nl: Klik om uit te klappen

en: Click to set the location or drag and drop the pin. You may may also enter coordinates
nl: Klik om de locatie in te stellen of sleep en verplaats de pin. U kunt ook de coördinaten invoeren

en: Clicking 'Yes' will generate access codes for all those in this participant list that have not been issued one. Continue?
nl: Klik op 'Ja' om toegangscodes aan te maken voor alle records in deze lijst die nog geen toegangscode hebben. Doorgaan?

en: Close
nl: Sluiten

en: Close editor
nl: Sluit editor

en: Close the picker
nl: Sluiten

en: Closed group
nl: Gesloten groep

en: Code filter
nl: Codefilter

en: Code/text separator:
nl: Code / tekstscheidingsteken:

en: Code:
nl: Vraagcode:

en: Code: '%s' is a reserved word.
nl: Code: '%s' is een gereserveerd woord.

en: Collapse all
nl: Alles inklappen

en: Collapse all question groups
nl: Alle vraaggroepen inklappen

en: Collapsed menu
nl: Ingeklapt menu

en: Collapsible text
nl: Inklapbare tekst

en: Columns
nl: Kolommen

en: ComfortUpdate could not download the update!
nl: ComfortUpdate kan de update niet downloaden!

en: ComfortUpdate could not find the update info data.
nl: ComfortUpdate kan de gegevens over de update niet vinden.

en: ComfortUpdate could not zip the files for your backup
nl: ComfortUpdate kan de bestanden van de back-up niet zippen

en: ComfortUpdate couldn't find the update file on your local system (or the updater update file)
nl: ComfortUpdate kan het updatebestand (of een bijbehorend bestand) niet op uw systeem vinden

en: ComfortUpdate couldn't remove one or more directories that were deleted with the update.
nl: ComfortUpdate heeft een of meerdere mappen niet kunnen verwijderen die bij de update moeten worden verwijderd.

en: ComfortUpdate couldn't remove one or more files that were deleted with the update.
nl: ComfortUpdate heeft een of meerdere bestanden niet kunnen verwijderen die bij de update moeten worden verwijderd.

en: ComfortUpdate couldn't unzip the update file (or the updater update file)
nl: ComfortUpdate kan het updatebestand (of een bijbehorend bestand) niet unzippen

en: ComfortUpdate encountered an error while trying to get data from your database.
nl: ComfortUpdate kan uw database niet lezen.

en: ComfortUpdate has been updated!
nl: ComfortUpdate is geüpdated!

en: ComfortUpdate is disabled in your LimeSurvey configuration. Please contact your administrator for more information.
nl: ComfortUpdate is uitgeschakeld. Neem contact op met uw beheerder.

en: ComfortUpdate key information
nl: ComfortUpdate key informatie

en: ComfortUpdate needs to be updated
nl: ComfortUpdate moet worden geüpdated

en: ComfortUpdate step %s
nl: ComfortUpdate stap %s

en: Comma
nl: Komma

en: Comma (,)
nl: Komma (,)

en: Comment
nl: Opmerking

en: Comment only when
nl: Alleen opmerking als

en: Comment only when you choose an answer.
nl: Vul alleen een opmerking in als u een antwoord kiest.

en: Comment only when you don't choose an answer.
nl: Vul alleen een opmerking in als u geen antwoord kiest.

en: Comment your answers.
nl: Geef een toelichting bij uw antwoorden.

en: Comments
nl: Opmerkingen

en: Compact
nl: Beknopt

en: Compare a string to a regular expression pattern
nl: Vergelijk een tekst met een reguliere expressie

en: Comparison operator
nl: Vergelijkingsoperator

en: Compatible
nl: Compatibel

en: Compatible with type coercion
nl: Compatibel met type afdwinging

en: Complete only
nl: Alleen voltooide

en: Completed
nl: Voltooid

en: Completed responses only
nl: Alleen volledige responsen

en: Completed?
nl: Voltooid?

en: Completion state:
nl: Voltooiingsstatus:

en: Condition
nl: Conditie

en: Condition [Validation] (Default value)
nl: Conditie [Validatie] (Standaardwaarde)

en: Condition added.
nl: Conditie is toegevoegd.

en: Condition designer
nl: Conditie-editor

en: Condition replacement text for printable survey
nl: Vervangende tekst voor conditie bij geprinte enquête

en: Condition successfully copied
nl: Conditie(s) gekopieerd

en: Condition successfully copied (some were skipped because they were duplicates)
nl: Conditie(s) gekopieerd (enkele zijn overgeslagen omdat ze al bestonden)

en: Condition updated.
nl: Conditie is gewijzigd.

en: Condition:
nl: Conditie:

en: Conditional processing
nl: Voorwaardelijke verwerking

en: Conditions
nl: Condities

en: Conditions designer
nl: Conditie-editor

en: Config file is malformed or null.
nl: Fout in het configuratie-bestand.

en: Configuration
nl: Configuratie

en: Configuration directory is not writable
nl: Configuratiemap is niet schrijfbaar

en: Configuration file %s could not be found or read.
nl: Het configuratie-bestand %s ontbreekt of is onleesbaar.

en: Configuration file already exist
nl: Configuratie-bestand bestaat al

en: Configuration file config.xml does not exist.
nl: Bestand config.xml ontbreekt.

en: Confirm
nl: Bevestig

en: Confirm password:
nl: Bevestig wachtwoord:

en: Confirm uploaded plugin
nl: Geüploade plugin bevestigen

en: Confirm your admin password
nl: Bevestig uw wachtwoord

en: Confirmation
nl: Bevestiging

en: Confirmation attachments:
nl: Bevestiging bijlagen:

en: Confirmation email
nl: E-mailbevestiging

en: Confirmation email body
nl: Bevestiging e-mail body

en: Confirmation email body:
nl: Bevestiging e-mail:

en: Confirmation email subject
nl: Bevestiging onderwerp

en: Confirmation email subject:
nl: Onderwerp e-mailbevestiging:

en: Confirmation of your participation in our survey
nl: Bevestiging van uw deelname aan onze enquête

en: Connected users
nl: Verbonden gebruikers

en: Constant
nl: Waarde

en: Content
nl: Inhoud

en: Continue
nl: Ga verder

en: Continue without answering
nl: Met beantwoorden doorgaan

en: Continue?
nl: Doorgaan?

en: Convert N to:
nl: Zet N om in:

en: Convert Y to:
nl: Zet Y om in:

en: Convert a 8 bit string to a quoted-printable string
nl: Converteer een 8 bit string naar een afdrukbare tekst

en: Convert a date/time string to unix timestamp
nl: Converteer een datum/tijd naar een tijdstempel

en: Convert a numerical value using a inputTable and outputTable of numerical values
nl: Converteer een numerieke waarde aan de hand van inputTable en outputTable met numerieke waarden

en: Convert a quoted-printable string to an 8 bit string
nl: Converteer een geciteerde tekst naar een 8 bit string

en: Convert all HTML entities to their applicable characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
nl: Converteer alle HTML-code naar tekst (gebruik altijd ENT_QUOTES en UTF-8)

en: Convert all applicable characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
nl: Converteer alle HTML-tekst naar HTML-code (gebruik altijd ENT_QUOTES en UTF-8)

en: Convert resource links and expression fields?
nl: Bronlinks en expressievelden converteren?

en: Convert resource links?
nl: Bronlinks converteren?

en: Convert spaces in question text to underscores:
nl: Zet spaties in de vragen om naar underscores:

en: Convert special HTML entities back to characters (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
nl: Converteer speciale HTML-code terug naar tekst (gebruik altijd ENT_QUOTES en UTF-8)

en: Convert special characters to HTML entities (always uses ENT_QUOTES and UTF-8)
nl: Converteer speciale teksten naar HTML-code (gebruik altijd ENT_QUOTES en UTF-8)

en: Copy
nl: Kopieer

en: Copy advanced options
nl: Geavanceerde opties kopiëren

en: Copy advanced settings?
nl: Speciale instellingen kopiëren?

en: Copy answer options
nl: Antwoordopties kopiëren

en: Copy answer options?
nl: Antwoordopties kopiëren?

en: Copy conditions
nl: Kopieer condities

en: Copy default answers
nl: Standaardantwoorden kopiëren

en: Copy default answers?
nl: Standaardantwoorden kopiëren?

en: Copy failed
nl: Kopiëren mislukt

en: Copy file
nl: Bestand kopiëren

en: Copy of survey is completed.
nl: Enquête is gekopieerd.

en: Copy options
nl: Kopieer opties

en: Copy question
nl: Kopieer vraag

en: Copy subquestions
nl: Subvragen kopiëren

en: Copy subquestions?
nl: Subvragen kopiëren?

en: Copy survey
nl: Kopieer enquête

en: Copy the selected conditions to:
nl: Kopieer de geselecteerde condities naar:

en: Copy to local theme and save changes
nl: Kopieer naar lokaal thema en wijzigingen opslaan

en: Core
nl: Kern

en: Core Theme
nl: Standaardthema

en: Core admin theme
nl: Standaardthema beheer

en: Core attribute
nl: Kern attribuut

en: Core plugin can not be disabled.
nl: De kernplugin kan niet worden uitgeschakeld.

en: Core theme
nl: Standaardthema

en: Corner boxes
nl: Hoekvelden

en: Corner lines
nl: Hoeklijnen

en: Corrected time:
nl: Gecorrigeerde tijd:

en: Cosine
nl: Cosinus

en: Could not connect to LDAP server.
nl: Het verbinden met de LDAP-server is mislukt.

en: Could not create new box
nl: Het aanmaken van de box is mislukt

en: Could not delete Box
nl: Verwijderen van Box is niet mogelijk

en: Could not delete user group.
nl: Kon gebruikersgroep niet verwijderen.

en: Could not delete user. User was not supplied.
nl: Kan de gebruiker niet verwijderen omdat de gebruikersnaam ontbreekt.

en: Could not fetch files.
nl: De bestanden kunnen niet benaderd worden.

en: Could not insert all conditions.
nl: Niet alle condities konden worden toegevoegd.

en: Could not load plugin
nl: Laden plugin is mislukt

en: Could not modify user data.
nl: De gegevens konden niet gewijzigd worden.

en: Could not open file
nl: Het openen van het bestand is mislukt

en: Could not parse config.xml file.
nl: Bestand config.xml kan niet verwerkt worden.

en: Could not read plugin configuration file.
nl: Het configuratie-bestand van de plugin kan niet gelezen worden.

en: Could not remove deleted files
nl: Het verwijderen van de te verwijderen bestanden is mislukt

en: Could not remove the deleted directories
nl: De te verwijderen mappen konden niet worden verwijderd

en: Could not retrieve update info data
nl: Het ophalen van de updategegevens is mislukt

en: Could not save theme %s: %s
nl: Kan thema %s niet opslaan: %s

en: Could not store advanced options
nl: Het opslaan van de geavanceerde opties is mislukt

en: Could not store general options
nl: Het opslaan van de algemene opties is mislukt

en: Could not store translation
nl: Het opslaan van de vertaling is mislukt

en: Could not store translation for answer option
nl: Het opslaan van de vertaling van de antwoordoptie is mislukt

en: Could not store translation for subquestion
nl: Het opslaan van de vertaling van de subvraag is mislukt

en: Could not uninstall plugin.
nl: Het verwijderen van de plugin is mislukt.

en: Could not update box
nl: Het wijzigen van de box is mislukt

en: Could not update condition.
nl: Wijzigen conditie is mislukt.

en: Could not update plugin %d
nl: Bijwerken plugin %d is mislukt

en: Could not write file
nl: Het schrijven van het bestand is mislukt

en: Count
nl: Telling

en: Count stats for each question based only on the total number of responses for which the question was displayed
nl: De tellingen per vraag zijn gemaakt op grond van het aantal responsen op de vraag wanneer die vraag getoond is

en: Count the number of answered questions in the list
nl: Tel de beantwoorde vragen in de lijst

en: Count the number of answered questions in the list equal the first argument
nl: Tel het aantal beantwoorde vragen in de lijst die gelijk zijn aan het eerste argument

en: Count the number of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
nl: Tel het aantal beantwoorde vragen in de lijst die aan de voorwaarden voldoen (argument op waarde)

en: Count the number of complete responses  with a value equal to a specific value
nl: Tel het aantal voltooide responsen met een bepaalde waarde

en: Count the number of complete responses which are not empty
nl: Tel het aantal voltooide responsen die niet leeg zijn

en: Create
nl: Aanmaken

en: Create Tutorial
nl: Demonstratie aanmaken

en: Create a new box
nl: Een box aanmaken

en: Create a new question group inside your survey.
nl: Maak een vraaggroep aan in uw enquête.

en: Create a new survey
nl: Een enquête aanmaken

en: Create a new survey clicking on the %s icon.
nl: Klik op het %s-icoon om een nieuwe enquête aan te maken.

en: Create a new survey group
nl: Groep aanmaken

en: Create a sample question and question group
nl: Maak een vraag en een vraaggroep

en: Create access codes
nl: Toegangscodes aanmaken

en: Create database
nl: Maak database aan

en: Create dummy participants
nl: Dummy deelnemers toevoegen

en: Create example question group and question?
nl: Wilt u een voorbeeld van een vraaggroep toevoegen?

en: Create new question group
nl: Vraaggroep aanmaken

en: Create new survey menu
nl: Menu aanmaken

en: Create new survey menu entry
nl: Menu-regel toevoegen

en: Create one or more questions inside the new question group.
nl: Maak een of meer vragen aan in de nieuwe vraaggroep.

en: Create or import new label set(s)
nl: Toevoegen of importeren nieuwe labelset(s)

en: Create permission role
nl: Rechtenrol aanmaken

en: Create permission roles
nl: Rechtenrol aanmaken

en: Create question
nl: Vraag aanmaken

en: Create survey
nl: Enquête aanmaken

en: Create survey groups:
nl: Aanmaken enquête-groepen:

en: Create survey menu entries
nl: Aanmaken menu-regels

en: Create, import, or copy survey
nl: Maak, importeer of kopieer enquête

en: Create...
nl: Aanmaken...

en: Create/edit user groups
nl: Aanmaken/wijzigen gebruikersgroepen

en: Create/edit user roles
nl: Gebruikersrollen aanmaken/wijzigen

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Created at
nl: Aangemaakt op

en: Created by
nl: Aangemaakt door

en: Created on
nl: Aangemaakt op

en: Created random users
nl: Willekeurige gebruikers aanmaken

en: Creating file backup
nl: Aanmaken back-up

en: Credentials are valid but we failed to create a user
nl: Aanmeldgegevens zijn correct, maar het registreren van de gebruiker is mislukt

en: Croatian
nl: Kroatisch

en: Cross-hover in matrix questions
nl: Cross-hover in arrayvragen

en: Cssframework Css
nl: Cssframework CSS

en: Cssframework Js
nl: Cssframework JS

en: Current
nl: Huidig

en: Current database version:
nl: Huidige database-versie:

en: Current group is disabled
nl: De huidige groep is uitgeschakeld

en: Current password:
nl: Huidig wachtwoord:

en: Current theme options are applied for this survey.
nl: De huidige thema-opties zijn toegepast op deze enquête.

en: Current value
nl: Huidige waarde

en: Currently there are no additional languages configured for this survey.
nl: Er zijn geen andere talen geconfigureerd voor deze enquête.

en: Currently there are no conditions configured for this survey.
nl: Er zijn geen condities in deze enquête.

en: Currently we detect and handle the following changes:
nl: We verwerken nu de volgende wijzigingen:

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom attributes
nl: Aanpassen attributen

en: Custom handle Unicode code
nl: Aanpassen gebruik Unicode-code

en: Custom token
nl: Aangepast token

en: Czech
nl: Tsjechisch

en: Czech (informal)
nl: Tsjechisch (informeel)

en: DATA TO BE ENTERED
nl: IN TE VOEREN GEGEVENS

en: DB backup created:
nl: Database back-up aangemaakt:

en: DEC West European
nl: DEC West Europees

en: DOS Central European (cp852)
nl: DOS Centraal Europees (cp852)

en: DOS Cyrillic (cp866)
nl: DOS Cyrillisch (cp866)

en: DOS Kamenicky Czech-Slovak (cp895)
nl: DOS Kamenicky Tsjechisch-Slowaaks (cp895)

en: DOS West European (cp850)
nl: DOS West Europees (cp850)

en: Danish
nl: Deens

en: Data consistency check
nl: Controleer de consistentie van de gegevens

en: Data entry
nl: Data-invoer

en: Data entry screen
nl: Data-invoer

en: Data policy settings
nl: Gegevensbescherming instellingen

en: Data redundancy check
nl: Controleer op redundantie

en: Data selection
nl: Gegevensselectie

en: Data selection:
nl: Gegevensselectie:

en: Data view control
nl: Dataweergave-beheer

en: Database %s has been successfully populated.
nl: Database `%s` invullen gelukt.

en: Database configuration
nl: Database-configuratie

en: Database creation
nl: Database-aanmaak

en: Database doesn't exist!
nl: Database bestaat niet!

en: Database driver version
nl: Database driver versie

en: Database error
nl: Database-fout

en: Database error!
nl: Fout in de database!

en: Database exists
nl: Database bestaat

en: Database has been created.
nl: Database is aangemaakt.

en: Database has been successfully upgraded to version %s
nl: Database is met succes geüpgraded naar versie %s

en: Database location
nl: Database-locatie

en: Database name
nl: Database-naam

en: Database name:
nl: Database-naam:

en: Database password
nl: Database-wachtwoord

en: Database server info
nl: Database serverinformatie

en: Database server version
nl: Database serverversie

en: Database settings
nl: Database-instellingen

en: Database type
nl: Database-type

en: Database type:
nl: Database-type:

en: Database upgrade
nl: Database-upgrade

en: Database usage
nl: Databasegebruik

en: Database user
nl: Database-gebruiker

en: Date
nl: Datum

en: Date %s is invalid, please review your answer.
nl: Datum %s is ongeldig, controleer uw antwoord.

en: Date (YYYY-MM-DD) equals
nl: Datum (JJJJ-MM-DD) is gelijk aan

en: Date added
nl: Datum toegevoegd

en: Date entered is invalid!
nl: De ingevoerde datum is ongeldig!

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Date format:
nl: Datumformaat:

en: Date format: %s
nl: Datumformaat: %s

en: Date in the format: %s
nl: Datum in het formaat:%s

en: Date is
nl: Datum is

en: Date last action
nl: Datum laatste actie

en: Date saved
nl: Bewaardatum

en: Date stamp:
nl: Datestamp:

en: Date stamp?
nl: Datering?

en: Date started
nl: Startdatum

en: Date submitted
nl: Datum verzonden

en: Date/Time
nl: Datum

en: Date/Time format
nl: Datum/Tijd formaat

en: Day
nl: Dag

en: Deactivate
nl: Uitschakelen

en: Deactivate Survey
nl: Deactiveren enquête

en: Deactivate plugin
nl: Plugin uitschakelen

en: Deactivate quotas
nl: Quota's uitschakelen

en: Deactivate survey
nl: Deactiveer enquête

en: Deactivated
nl: Uitgeschakeld

en: Deactivated result tables
nl: Inactieve resultaattabellen

en: Deactivated survey participants tables
nl: Gedeactiveerde deelnemerstabellen

en: Deactivation
nl: Deactivatie

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    Recently we invited you to participate in a survey.
    
    We note that you have not yet completed the survey, and wish to remind you that the survey is still available should you wish to take part.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
nl: Geachte {FIRSTNAME},
    
    Recent bent u uitgenodigd om aan een enquête deel te nemen.
    
    We hebben geconstateerd dat u nog niet aan de enquête heeft deelgenomen en willen u er bij dezen aan herinneren dat de enquête nog loopt en dat u, als u dat wilt, nog kan deelnemen. 
    
    De enquête is getiteld: 
    ''{SURVEYNAME}"
    
    ''{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    Om deel te nemen klikt u op onderstaande link. 
    
    Hoogachtend,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Klik op:
    {SURVEYURL} om aan de enquête deel te nemen.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    You, or someone using your email address, have registered to participate in an online survey titled {SURVEYNAME}.
    
    To complete this survey, click on the following URL:
    
    {SURVEYURL}
    
    If you have any questions about this survey, or if you did not register to participate and believe this email is in error, please contact {ADMINNAME} at {ADMINEMAIL}.
nl: Geachte {FIRSTNAME},
    
    U, of iemand die uw e-mailadres gebruikt, heeft zich aangemeld voor deelname aan de online enquête getiteld {SURVEYNAME}.
    
    Klik op onderstaande link om aan de enquête mee te doen:
    
    {SURVEYURL}
    
    Als u vragen heeft over de enquête, of als u zich niet heeft aangemeld voor deelname en meent dat u deze e-mail ten onrechte heeft ontvangen, kunt u contact opnemen met {ADMINNAME} via {ADMINEMAIL}.

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    this email is to confirm that you have completed the survey titled {SURVEYNAME} and your response has been saved. Thank you for participating.
    
    If you have any further questions about this email, please contact {ADMINNAME} on {ADMINEMAIL}.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME}
nl: Beste {FIRSTNAME},
    
    Dit e-mail bericht bevestigt dat u de enquête {SURVEYNAME} heeft ingevuld en dat uw antwoorden zijn opgeslagen. Hartelijk dank voor uw deelname.
    
    Als u vragen heeft over deze e-mail, neemt u dan contact op met de beheerder {ADMINNAME} via {ADMINEMAIL}.
    
    Hoogachtend,
    
    {ADMINNAME}

en: Dear {FIRSTNAME},
    
    you have been invited to participate in a survey.
    
    The survey is titled:
    "{SURVEYNAME}"
    
    "{SURVEYDESCRIPTION}"
    
    To participate, please click on the link below.
    
    Sincerely,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Click here to do the survey:
    {SURVEYURL}
nl: Geachte {FIRSTNAME},
    
    U wordt uitgenodigd om deel te nemen aan een enquête.
    
    De titel van de enquête is:
    '{SURVEYNAME}'
    
    '{SURVEYDESCRIPTION}'
    
    Om aan de enquête deel te nemen kunt u op onderstaande link klikken.
    
    Hoogachtend,
    
    {ADMINNAME} ({ADMINEMAIL})
    
    ----------------------------------------------
    Klik op 
    {SURVEYURL}
     om aan de enquête deel te nemen.

en: Decimal mark
nl: Decimaalteken

en: Decimal mark:
nl: Decimaal scheidingsteken:

en: Decrease
nl: Afnemend

en: Default
nl: Standaard

en: Default HTML editor mode:
nl: Standaard HTML-editor methode:

en: Default answer
nl: Standaardantwoord

en: Default answer for scale %s:
nl: Standaardantwoord voor schaal %s:

en: Default answer value:
nl: Standaardantwoordwaarde:

en: Default answers
nl: Standaardantwoorden

en: Default attribute name:
nl: Standaard attribuutnaam:

en: Default attribute values for this question type will be cleared
nl: De waarden van de standaardattributen van dit vraagtype zullen worden gewist

en: Default coordinates of the map when the page first loads. Format: latitude [space] longtitude
nl: Standaardcoördinaten van de kaart wanneer de pagina wordt geladen. Formaat: breedtegraad [spatie] lengtegraad

en: Default language
nl: Standaardtaal

en: Default position
nl: Standaardpositie

en: Default scenario
nl: Standaard scenario

en: Default site admin email:
nl: Standaard e-mailadres website:

en: Default site bounce email:
nl: Standaard site bounce e-mail:

en: Default site language:
nl: Standaardtaal:

en: Default survey menu entries restored.
nl: Standaardmenu-regels teruggezet.

en: Default survey menus restored.
nl: Standaardmenu's teruggezet.

en: Default survey theme %s is not installed. Now %s is the new default survey theme
nl: Standaardthema %s van enquête is niet geïnstalleerd. Het thema %s is nu het standaardthema

en: Default theme:
nl: Standaard-thema:

en: Default value for option 'Other':
nl: Standaardwaarde label 'Anders':

en: Default value settings were successfully saved.
nl: Standaardwaarde-instellingen zijn opgeslagen.

en: Default value:
nl: Standaardwaarde:

en: Default:
nl: Standaard:

en: Define panel integrations for your survey
nl: Paneelintegratie definiëren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete User
nl: Verwijder Gebruiker

en: Delete all conditions
nl: Verwijderen alle condities

en: Delete all conditions in this scenario
nl: Verwijder alle condities in dit scenario

en: Delete all files of this response
nl: Verwijder alle bestanden van deze respons

en: Delete all incomplete responses that correspond to a participant for which a completed response is already recorded
nl: Verwijder alle onvolledige antwoorden die overeenkomen met een toegangscode waarvoor al een volledig antwoord is geregistreerd

en: Delete all notifications
nl: Verwijder alle notificaties

en: Delete attachments
nl: Verwijder bijlagen

en: Delete attribute
nl: Verwijder attribuut

en: Delete box
nl: Box verwijderen

en: Delete checked items!
nl: Verwijder aangevinkte items!

en: Delete condition
nl: Conditie verwijderen

en: Delete current group
nl: Huidige groep verwijderen

en: Delete current question group
nl: Verwijder huidige vraaggroep

en: Delete current user group
nl: Verwijder huidige gebruikersgroep

en: Delete exported participants:
nl: Geëxporteerde deelnemers verwijderen:

en: Delete file
nl: Bestand verwijderen

en: Delete from central panel, associated surveys and all associated responses
nl: Verwijder uit deelnemersdatabase, de enquête(s) en de bijbehorende responsen

en: Delete from the central panel and associated surveys
nl: Verwijder uit deelnemersdatabase en de enquête(s)

en: Delete globally blacklisted participant from the database:
nl: Verwijder uitgesloten deelnemer uit de database:

en: Delete label set
nl: Verwijder labelset

en: Delete marked responses
nl: Verwijder geselecteerde responsen

en: Delete menu entries
nl: Verwijder menu-regels

en: Delete menus
nl: Menu's verwijderen

en: Delete now
nl: Nu verwijderen

en: Delete one or more participants...
nl: Verwijder een of meerdere deelnemers...

en: Delete only from the central panel
nl: Verwijder alleen uit deelnemersdatabase

en: Delete participant
nl: Verwijder deelnemer

en: Delete participant attribute %s
nl: Deelnemersattribuut %s verwijderen

en: Delete participants table
nl: Deelnemerstabel verwijderen

en: Delete question(s)
nl: Verwijder vragen

en: Delete quotas
nl: Quota's verwijderen

en: Delete responses
nl: Verwijder responsen

en: Delete roles
nl: Rollen verwijderen

en: Delete survey
nl: Verwijder enquête

en: Delete survey files
nl: Verwijder enquête-bestanden

en: Delete survey group
nl: Verwijder groep

en: Delete survey group not possible
nl: De groep kan niet worden verwijderd

en: Delete survey participant
nl: Verwijder deelnemersrecord

en: Delete survey participants
nl: Verwijder deelnemers aan enquête

en: Delete survey participants table
nl: Verwijder deelnemerstabel

en: Delete surveys
nl: Enquêtes verwijderen

en: Delete table
nl: Verwijder tabel

en: Delete the selected entries
nl: Verwijder de geselecteerde records

en: Delete this assessment rule
nl: Verwijder deze beoordelingsregel

en: Delete this attribute
nl: Verwijder attribuut

en: Delete this attribute:
nl: Verwijder dit attribuut:

en: Delete this entry
nl: Verwijder deze respons

en: Delete this entry and related response
nl: Verwijder dit record en de bijbehorende respons

en: Delete this participant
nl: Verwijder deze deelnemer

en: Delete this plugin from the file system
nl: Deze plugin verwijderen

en: Delete this response
nl: Verwijder deze respons

en: Delete this subquestion
nl: Verwijder deze subvraag

en: Delete this survey menu
nl: Verwijder dit menu

en: Delete this survey menu entry
nl: Verwijder deze menu-regel

en: Delete this user
nl: Verwijder deze gebruiker

en: Delete this user group
nl: Deze gebruikersgroep verwijderen

en: Delete user
nl: Verwijder gebruiker

en: Delete user group
nl: Verwijder gebruikersgroep

en: Delete value
nl: Verwijder waarde

en: Deleted
nl: Verwijderd

en: Deleting  will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
nl: Door het verwijderen zullen ook de bijbehorende antwoordopties en subvragen worden verwijderd. Wilt u doorgaan?

en: Deleting User
nl: Bezig met het verwijderen van de gebruiker

en: Deleting answers: %u answers deleted
nl: Verwijderen antwoorden: %u antwoorden verwijderd

en: Deleting assessments: %u assessment entries deleted
nl: Verwijderen van beoordelingen: %u verwijderd

en: Deleting conditions: %u conditions deleted
nl: Verwijderen condities: %u condities verwijderd

en: Deleting groups: %u groups deleted
nl: Verwijderen groepen: %u groepen verwijderd

en: Deleting orphan survey participants table: %s
nl: Verwijdering verweesde deelnemerstabel: %s

en: Deleting orphan survey table: %s
nl: Verwijdering verweesde enquête-tabel : %s

en: Deleting orphaned default values: %u default values deleted.
nl: Verwijderen verweesde standaardwaarden: %u standaardwaarden verwijderd.

en: Deleting orphaned quota languages: %u quota languages deleted
nl: Verwijderen verweesde talen van quota's: %u talen van quota's verwijderd

en: Deleting orphaned quota members: %u quota members deleted
nl: Verwijderen verweesde quota-onderdelen: %u quota-onderdelen verwijderd

en: Deleting orphaned quotas: %u quotas deleted
nl: Verwijderen verweesde quota's: %u quota's verwijderd

en: Deleting orphaned user group assignments: %u assignments deleted
nl: Verwijderen wezen gebruikersgroep toekenningen: %u verwijderd

en: Deleting question attributes: %u attributes deleted
nl: Verwijderen van vraagattributen: %u attributen verwijderd

en: Deleting questions: %u questions deleted
nl: Verwijderen vragen: %u vragen verwijderd

en: Deleting survey languagesettings: %u survey languagesettings deleted
nl: Verwijderen taalinstellingen van de enquête: %u taalinstellingen van de enquête verwijderd

en: Deleting survey participants table: %s
nl: Verwijdering deelnemerstabel: %s

en: Deleting survey table: %s
nl: Verwijderen enquête-tabel : %s

en: Deleting surveys: %u surveys deleted
nl: Verwijderen enquêtes: %u enquêtes verwijderd

en: Deleting these questions will also delete their corresponding answer options and subquestions. Are you sure you want to continue??
nl: Bij het verwijderen van deze vragen worden ook de bijbehorende antwoordopties en subvragen verwijderd. Weet u zeker dat u dit wilt verwijderen?

en: Deleting this group will also delete any questions and answers it contains. Are you sure you want to continue?
nl: Het verwijderen van deze groep zal ook de bijbehorende vragen en antwoorden verwijderen. Weet u zeker dat u door wilt gaan?

en: Deleting this question will also delete any answer options and subquestions it includes. Are you sure you want to continue?
nl: Het verwijderen van deze vraag zal ook de bijbehorende antwoordopties en subvragen verwijderen. Weet u zeker dat u door wilt gaan?

en: Demo mode only: Uploading files is disabled in this system.
nl: Indien in demo-mode: Uploaden is uitgezet in dit systeem.

en: Demo mode: Login credentials are prefilled - just click the Login button.
nl: Demo-mode: U hoeft alleen op de knop Inloggen te klikken, de codes zijn al ingevuld.

en: Demo mode: Uploading plugins is disabled.
nl: Demo-mode: Het uploaden van plugins is uitgeschakeld.

en: Demo mode: Uploading template files is disabled.
nl: Demo-mode: Het uploaden van sjablonen is uitgeschakeld.

en: Demo mode: Uploading templates is disabled.
nl: Demo-mode: Uploaden van sjablonen is uitgeschakeld.

en: Depending on the number of uploaded files, this might take some time.
nl: Dit kan, afhankelijk van het aantal geüploade bestanden, even duren.

en: Deprecated survey themes:
nl: Ontraden enquête-thema's:

en: Describe your survey, but do not ask any question yet.
nl: Beschrijf de enquête, maar stel nog geen vraag.

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description of the survey
nl: Beschrijving van de enquête

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Descriptive statistics
nl: Beschrijvende statistieken

en: Destination URL:
nl: Bestemming URL:

en: Destination question group:
nl: Bestemming vraaggroep:

en: Detailed Error
nl: Toelichting Fout

en: Detailed admin notification
nl: Gedetailleerde beheerder-notificatie

en: Detailed admin notification body
nl: Gedetailleerde administratie notificatie

en: Detailed admin notification could not be sent because of error: %s
nl: De gedetailleerde administratie notificatie kan niet verzonden worden, fout: %s

en: Detailed admin notification email body:
nl: Gedetailleerde administratie notificatie e-mail:

en: Detailed admin notification subject
nl: Gedetailleerde administratie notificatie-onderwerp

en: Detailed admin notification subject:
nl: Onderwerp gedetailleerde notificatie voor beheerder:

en: Detailed email notification with response data is sent to:
nl: Gedetailleerde bevestiging met resultaten is verzonden naar:

en: Detailed notification attachments:
nl: Gedetailleerde administratie notificatie-bijlagen:

en: Determine whether a variable is considered to be empty
nl: Bepaal of een variabele leeg is

en: Did Not Save
nl: Niet bewaard

en: Dim answered array rows
nl: Afmeting beantwoorde rijen

en: Directly show edit mode:
nl: Wijzigingsmode direct tonen:

en: Directory with the name `%s` already exists - choose another name
nl: De map `%s` bestaat al. Kies een andere naam

en: Disable chart
nl: Schakel diagram uit

en: Disable map display
nl: Schakel weergave map uit

en: Disable only
nl: Alleen uitschakelen

en: Disable question script for XSS restricted user:
nl: Uitschakelen vraagscript voor gebruiker met XXS-restrictie:

en: Disable the next button until time limit expires
nl: Schakel de knop 'Volgende' uit totdat de tijd verstreken is

en: Disable the prev button until the time limit expires
nl: Schakel de knop 'Vorige' uit totdat de tijd verstreken is

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Disabled by configuration. Set 'showpopups' option in config.php file to enable this option.
nl: In de configuratie uitgeschakeld. Zet de optie 'showpopups' in het bestand config.php om deze optie in te schakelen.

en: Disagree
nl: Mee oneens

en: Display
nl: Tonen

en: Display CPDB participants
nl: Toon CPDB deelnemers

en: Display a 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
nl: Aantal seconden voor het verlopen van de tijdslimiet dat er een waarschuwing getoond moet worden (leeg is geen waarschuwing)

en: Display a chart in the statistics?
nl: Een diagram tonen bij de statistieken?

en: Display as bar chart
nl: Toon als staafdiagram

en: Display as pie chart
nl: Toon als taartdiagram

en: Display attribute warnings:
nl: Tonen attribuutwaarschuwingen:

en: Display chart
nl: Toon diagram

en: Display chart:
nl: Weergeven diagram:

en: Display columns
nl: Toon kolommen

en: Display dropdown boxes
nl: Toon dropdownvelden

en: Display logo:
nl: Toon logo:

en: Display map
nl: Toon plattegrond

en: Display min and max value under the slider
nl: Toon minimum en maximum onder de schuif

en: Display mode:
nl: Weergavemode:

en: Display my CPDB participants
nl: Toon mijn CPDB-deelnemers

en: Display numbers with comma as decimal separator, if needed
nl: Laat, als dat nodig is, getallen zien met een komma als decimaal scheidingsteken

en: Display participants
nl: Toon deelnemers

en: Display responses
nl: Toon responsen

en: Display rows
nl: Toon rijen

en: Display slider min and max value
nl: Toon minimum en maximum van de schuif

en: Display survey participants after adding?
nl: Deelnemers tonen na het toevoegen?

en: Display the 'time limit expiry message' for this many seconds before performing the 'time limit action' (defaults to 1 second if left blank)
nl: Aantal seconden dat de boodschap 'tijdslimiet verlopen' getoond wordt voordat de bijbehorende actie wordt uitgevoerd (leeg is 1 seconde)

en: Display the 2nd 'time limit warning' when there are this many seconds remaining in the countdown (warning will not display if left blank)
nl: Aantal seconden voor het verlopen van de tijdslimiet dat de 2e waarschuwing getoond wordt (leeg betekent geen 2e waarschuwing)

en: Display this box to:
nl: Deze box tonen aan:

en: Display type
nl: Weergave type

en: Display/Export
nl: Tonen / Exporteren

en: Display:
nl: Toon:

en: Displaying {count} survey(s).
nl: Toon {count} enquête(s).

en: Displaying {start}-{end} of {count} result(s).
nl: De resultaten {start} - {end} van de {count} worden getoond.

en: Do you really want to continue?
nl: Wilt u echt doorgaan?

en: Do you really want to delete all marked responses?
nl: Wilt u alle geselecteerde responsen verwijderen?

en: Do you really want to delete this asessment rule?
nl: Weet u zeker dat u deze beoordelingsregel wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this label set?
nl: Weet u zeker dat u deze labelset wilt verwijderen?

en: Do you really want to delete this response?
nl: Wilt u deze respons verwijderen?

en: Do you want to continue?
nl: Wilt u verder gaan?

en: Do you want to create a survey participant table for this survey?
nl: Wilt u een deelnemerstabel aanmaken voor deze enquête?

en: Do you want to delete this response?
nl: Wilt u deze respons verwijderen?

en: Do you want to delete this role?
nl: Wilt u deze rol verwijderen?

en: Do you want to delete this user?
nl: Wilt u deze gebruiker verwijderen?

en: Do you want to populate that database now by creating the necessary tables?
nl: Wilt u de database nu vullen door de noodzakelijke tabellen aan te maken?

en: Do you want to take ownerschip of this user?
nl: Wilt u de eigenaar worden van deze gebruiker?

en: Don't import if label set already exists:
nl: Niet importeren als labelset al bestaat:

en: Don't show
nl: Niet tonen

en: Don't touch the values below unless you know what you're doing.
nl: Verander de velden hieronder alleen als u echt weet wat u doet.

en: Done. Test your survey using the %s icon.
nl: Test uw enquête met het %s-icoon.

en: Dot (.)
nl: Punt (.)

en: Double-click or drag-and-drop items in the left list to move them to the right - your highest ranking item should be on the top right, moving through to your lowest ranking item.
nl: Dubbelklik of klik-en-sleep items van de linkerlijst naar de rechterlijst. Zet in de rechterlijst de items op volgorde van belangrijkheid. Zet het voor u belangrijkste item bovenaan.

en: Doughnut
nl: Ring

en: Doughnut chart
nl: Ringdiagram

en: Download all files in this response as a zip file
nl: Download alle bestanden in deze respons als een ZIP-bestand

en: Download archive
nl: Archief downloaden

en: Download error!
nl: Fout bij het downloaden!

en: Download files
nl: Bestanden downloaden

en: Download marked files
nl: Download geselecteerde bestanden

en: Download the data and the syntax file.
nl: Download de data en het syntaxbestand.

en: Download this file
nl: Dit bestand downloaden

en: Drag and drop here, or click once to start uploading
nl: Naar hier verslepen of een keer klikken om het uploaden te starten

en: Drag and drop the pin to the desired location. You may also right click on the map to move the pin.
nl: Klik-en-sleep de pin naar de gewenste locatie. U kunt ook met de rechter muisknop op de kaart klikken om de pin te verplaatsen.

en: Drag this attribute to another column to map it to the central participants database
nl: Sleep dit veld naar een andere kolom om het te koppelen aan de deelnemersdatabase

en: Drop a CSV field into an existing participant attribute listed below to import your data into it.
nl: Sleep een CSV-veld naar een onderstaand bestaand deelnemersattribuut om daar geïmporteerde gegevens in te bewaren.

en: Drop a CSV field into this area to create a new participant attribute and import your data into it.
nl: Sleep een CSV-veld hier naartoe om een nieuw deelnemersattribuut aan te maken waarin geïmporteerde gegevens kunnen worden bewaard.

en: Drop-down list
nl: Dropdownlijst

en: Dropdown fields
nl: Dropdownvelden

en: Dropdown separator
nl: Dropdown scheidingsteken

en: Duplicate
nl: Kopiëren

en: Duplicate codes found, these entries won't be updated
nl: Dubbele codes gevonden, deze records worden niet gewijzigd

en: Duplicate label set name
nl: Er is al een labelset met deze naam

en: Duplicate records removed
nl: Dubbele gegevens verwijderd

en: Duplicates are determined by:
nl: Iets is dubbel als:

en: Duplicates will be detected by a combination of firstname, lastname and email addresses.
nl: Duplicaten worden herkend met de combinatie van de voornaam, de achternaam en het e-mailadres.

en: Duplicates will be detected using the participant_id field in this CSV file.
nl: Duplicaten worden herkend met het veld participant_id in dit CSV-bestand.

en: Duration
nl: Tijdsduur

en: Dutch
nl: Nederlands

en: Dutch (informal)
nl: Nederlands (informeel)

en: EM value
nl: EM-waarde

en: ERROR MESSAGE
nl: FOUTMELDING

en: EUC-JP Japanese
nl: EUC-JP Japans

en: EUC-KR Korean
nl: EUC-KR Koreaans

en: Each answer may only be a number.
nl: Een antwoord kan alleen een cijfer zijn.

en: Each answer must be %s
nl: Elk antwoord moet %s zijn

en: Each answer must be at least %s
nl: Elk antwoord moet minimaal %s zijn

en: Each answer must be at most %s
nl: Elk antwoord mag maximaal %s zijn

en: Each answer must be between %s and %s
nl: Elk antwoord moet tussen %s en %s zijn

en: Each question has its own graph type defined in its advanced settings.
nl: Elke vraag heeft een eigen diagramtype dat gedefinieerd wordt in de bijbehorende speciale instellingen.

en: Earlier than:
nl: Voor:

en: Easy navigation with the "breadcrumbs"
nl: Gemakkelijke navigatie met het "navigatiepad".

en: Edge detection format:
nl: Randdetectie formaat:

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Group
nl: Bewerk Groep

en: Edit URL parameter
nl: Bewerk de URL-parameter

en: Edit and look at the assessements for this survey.
nl: Wijzigen en bekijken beoordelingen van deze enquête.

en: Edit answer options
nl: Wijzig antwoordopties

en: Edit answer options for this question
nl: Wijzigen antwoordopties van deze vraag

en: Edit assessments
nl: Wijzigen beoordelingen

en: Edit attribute
nl: Wijzig attribuut

en: Edit condition
nl: Bewerk conditie

en: Edit current user group
nl: Bewerk huidige gebruikersgroep

en: Edit data policy settings
nl: Gegevensbescherming wijzigen

en: Edit default answer values
nl: Bewerk standaardantwoordwaarden

en: Edit default answers
nl: Wijzig standaardantwoorden

en: Edit default anwers
nl: Standaardantwoorden wijzigen

en: Edit email templates
nl: Bewerk e-mailsjabloon

en: Edit global settings
nl: Wijzig algemene instellingen

en: Edit group
nl: Wijzig groep

en: Edit label set
nl: Wijzig labelset

en: Edit label sets
nl: Beheer labelsets

en: Edit participant
nl: Wijzig deelnemer

en: Edit permissions
nl: Bewerk rechten

en: Edit permissions for this survey
nl: Wijzig rechten van deze enquête

en: Edit presentation and navigation settings
nl: Wijzigen instellingen presentatie en navigatie

en: Edit publication and access settings
nl: Instellingen publicatie en toegang wijzigen

en: Edit question
nl: Vraag aanpassen

en: Edit quota
nl: Quota aanpassen

en: Edit quotas
nl: Quota's wijzigen

en: Edit quotas for this survey.
nl: Quota's van deze enquête wijzigen.

en: Edit response
nl: Wijzig respons

en: Edit response URL
nl: Wijzig respons-URL

en: Edit settings for notification and data management
nl: Instellingen Melding en datamanagement wijzigen

en: Edit settings for publication and access control
nl: Wijzigen instellingen publicatie en toegang

en: Edit simple plugin settings
nl: Eenvoudige plugin-instellingen wijzigen

en: Edit subquestions
nl: Subvragen aanpassen

en: Edit subquestions for this question
nl: Wijzig subvragen van deze vraag

en: Edit survey group
nl: Wijzig groep

en: Edit survey menu
nl: Menu wijzigen

en: Edit survey menu entry
nl: Menu-regel bewerken

en: Edit survey panel integration
nl: Paneelintegratie wijzigen

en: Edit survey participant
nl: Wijzig deelnemersrecord

en: Edit survey permissions
nl: Bewerk enquête-rechten

en: Edit survey permissions for group %s
nl: Wijzig rechten enquête voor groep %s

en: Edit survey permissions for user %s
nl: Wijzig rechten enquête voor gebruiker %s

en: Edit survey settings
nl: Wijzig instellingen enquête

en: Edit text elements and general settings
nl: Wijzig tekstelementen en de algemene instellingen

en: Edit the %s line and complete the filename with a full path to the downloaded data file.
nl: Wijzig de %s regel en vul de bestandsnaam aan met het volledige pad naar het gedownloade bestand.

en: Edit the templates for invitation, reminder and registration emails
nl: Sjablonen e-mails voor uitnodiging, herinnering en registratie wijzigen

en: Edit theme options
nl: Thema-opties wijzigen

en: Edit theme options for this survey
nl: Wijzig thema-opties

en: Edit theme permissions for user %s
nl: Wijzig themarechten van gebruiker %s

en: Edit this assessment rule
nl: Wijzig deze beoordelingsregel

en: Edit this attribute
nl: Wijzig attribuut

en: Edit this entry
nl: Bewerk deze respons

en: Edit this participant
nl: Wijzig deze deelnemer

en: Edit this response
nl: Wijzig deze respons

en: Edit this survey menu
nl: Wijzig dit menu

en: Edit this survey menu entry
nl: Wijzig deze menu-regel

en: Edit this survey participant
nl: Wijzig deze deelnemer

en: Edit this user
nl: Wijzig deze gebruiker

en: Edit user
nl: Gebruiker wijzigen

en: Edit user group
nl: Wijzig gebruikersgroep

en: Edit user permissions for user %s
nl: Wijzig gebruikersrechten van %s

en: Edit user roles
nl: Gebruikersrollen wijzigen

en: Edit value
nl: Bewerk waarde

en: Editing
nl: Bewerken

en: Editing %s
nl: Bewerken %s

en: Editing response (ID %s)
nl: Bezig met bewerken respons (ID %s)

en: Editing user
nl: Wijzigen gebruiker

en: Editing user group (Owner: %s)
nl: Wijzigen gebruikersgroep (Eigenaar: %s)

en: Editor mode
nl: Editor methode

en: Either admin login name, password or email is empty
nl: Loginnaam, wachtwoord of e-mailadres is leeg

en: Either you have been inactive for too long, you have cookies disabled for your browser, or there were problems with your connection.
nl: Of u bent te lang inactief geweest, of u heeft cookies geweigerd in uw browser, of er waren problemen met uw verbinding.

en: Email
nl: E-mail

en: Email address
nl: E-mailadres

en: Email address is not valid.
nl: E-mailadres is niet geldig.

en: Email address of the participant
nl: E-mailadres van de deelnemer

en: Email address of the survey administrator
nl: E-mailadres van de beheerder van de enquête

en: Email address to use
nl: Te gebruiken e-mailadres

en: Email address:
nl: E-mailadres:

en: Email batch size:
nl: E-mail batchgrootte:

en: Email error message %s
nl: Foutboodschap e-mail %s

en: Email failed
nl: E-mail is mislukt

en: Email method:
nl: E-mailmethode:

en: Email settings
nl: E-mail-instellingen

en: Email status
nl: E-mail status

en: Email status:
nl: E-mailstatus:

en: Email successfully sent.
nl: E-mail is verzonden.

en: Email templates
nl: E-mailsjablonen

en: Email templates successfully saved.
nl: Uw e-mailsjabloon is opgeslagen.

en: Email to %s (%s) failed.
nl: Het verzenden van e-mail naar %s (%s) is mislukt.

en: Email to %s failed. Error Message : %s
nl: Verzenden van e-mail naar %s is mislukt. Foutmelding: %s

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) delayed: Access code is not yet valid.
nl: E-mail naar {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) uitgesteld: Toegangscode is nog niet geldig.

en: Email to {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) skipped: Access code is not valid anymore.
nl: E-mail naar {FIRSTNAME} {LASTNAME} ({EMAIL}) overgeslagen: Toegangscode is niet meer geldig.

en: Email user group
nl: E-mail gebruikersgroep

en: Email was not sent because demo-mode is activated.
nl: E-mail is niet verzonden omdat de demo-mode geactiveerd is.

en: Email:
nl: E-mail:

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable assessment mode:
nl: Beoordelingsmode aanzetten:

en: Enable chart
nl: Schakel diagram in

en: Enable map display
nl: Schakel weergave map in

en: Enable participant-based response persistence:
nl: Op deelnemer persistent opslaan inschakelen:

en: Enabling unstable updates will allow you to try alpha and beta versions of extensions. Talk to the extension author for more information.
nl: U kunt alpha- en beta-versies van extensies uittesten als u testversies van updates inschakelt.

en: Encrypted
nl: Versleuteld

en: Encrypted:
nl: Versleuteld:

en: Encrypted?
nl: Versleuteld?

en: Encryption is disabled because Sodium library isn't installed
nl: Versleuteling is uitgeschakeld omdat de Sodium-bibliotheek ontbreekt

en: Encryption type:
nl: Encryptiemethode:

en: End
nl: Einde

en: End URL:
nl: Afsluiting-URL:

en: End message
nl: Afsluittekst

en: End message:
nl: Afsluittekst:

en: End tour
nl: Einde demonstratie

en: End url
nl: Afsluiting-URL

en: End: %s
nl: Afgerond: %s

en: English
nl: Engels

en: Ensure a minimum number of possible answers (0=No limit)
nl: Verzeker een minimum aantal mogelijke antwoorden (0=onbeperkt)

en: Enter a boolean equation to validate each subquestion.
nl: Vul de vergelijking in waarmee elke subvraag gevalideerd kan worden.

en: Enter a boolean equation to validate the whole question.
nl: Geef een vergelijking om de hele vraag te controleren.

en: Enter a header text for the first scale
nl: Voer de koptekst voor de 1e schaal in

en: Enter a header text for the second scale
nl: Voer de koptekst voor de 2e schaal in

en: Enter a list of response IDs that are to be deleted, separated by comma.
nl: Vul de ID's van de te verwijderen antwoorden in, gebruik een komma als scheidingsteken.

en: Enter a name and password for this survey and click save below.
nl: Geef een naam en wachtwoord voor deze enquête en klik hieronder op "opslaan".

en: Enter a new key
nl: Voer een nieuwe key in

en: Enter a title for your first question group
nl: Voer de naam van de eerste vraaggroep in

en: Enter one answer per line. You can provide a code by separating code and answer text with a semicolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semicolon or tab.
nl: Voer per regel één antwoord in. Geef de code, een scheidingsteken (puntkomma of tab) en de tekst. Voor meertalige enquêtes kunt u de vertalingen op dezelfde regel invoeren met gebruik van het scheidingsteken.

en: Enter one label per line. You can provide a code by separating code and label text with a semicolon or tab. For multilingual surveys you add the translation(s) on the same line separated with a semicolon or tab.
nl: Voer per regel één label in. Voer een code in door de code en het label te scheiden met een puntkomma of een tab. Voeg voor enquêtes in meerdere talen de vertaling toe op dezelfde regel gescheiden door een puntkomma of een tab.

en: Enter question ID to get subquestion order from a previous question
nl: Geef het nummer van een eerdere vraag in voor het bepalen van de volgorde van subvragen

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to exclude the matching answer options in this question.
nl: Vul de vraagcode(s) van meerkeuzevragen in, gescheiden door puntkomma's om de overeenkomende antwoordmogelijkheden in deze vraag NIET te tonen.

en: Enter the code(s) of Multiple choice question(s) (separated by semicolons) to only show the matching answer options in this question.
nl: Vul de vraagcode(s) van meerkeuzevragen in, gescheiden door puntkomma's om alleen de overeenkomende antwoordmogelijkheden in deze vraag te tonen.

en: Enter your answers:
nl: Geef uw antwoorden:

en: Enter your details below, and an email containing the link to participate in this survey will be sent immediately.
nl: Vul onderstaande gegevens in en u ontvangt een e-mail met daarin een link naar de enquête.

en: Enter your hostname and port, e.g.: %s
nl: Vul de hostnaam en poort in, bijv.: %s

en: Enter your hostname and port, e.g.: imap.gmail.com:995
nl: Geef hostnaam en poort op, bijv.: imap.gmail.com:995

en: Enter your labels:
nl: Voer uw labels in:

en: Enter your update key:
nl: Voer de update-key in:

en: Entity
nl: Entiteit

en: Equals
nl: Gelijk aan

en: Equals sum value
nl: Is gelijk aan de waarde van de som

en: Equals:
nl: Gelijk aan:

en: Equation
nl: Vergelijking

en: Error
nl: Fout

en: Error %s
nl: Fout %s

en: Error : %s
nl: Fout : %s

en: Error Files List
nl: Lijst foute bestanden

en: Error code:
nl: Foutcode:

en: Error creating LDAP connection
nl: Fout bij het maken van de LDAP-verbinding

en: Error creating role
nl: Fout bij het aanmaken van een rol

en: Error files list
nl: Lijst foutbestanden

en: Error in default value : %s
nl: Fout in standaardwaarde: %s

en: Error message
nl: Foutmelding

en: Error message returned by IMAP:
nl: IMAP-foutmelding:

en: Error message: %s
nl: Foutboodschap: %s

en: Error on %s for subquestion %s: %s
nl: Fout bij %s voor subvraag %s: %s

en: Error on response update
nl: Fout bij antwoord update

en: Error saving privacy policy text
nl: Opslaan privacy tekst gegevensbescherming is mislukt

en: Error saving results
nl: Fout bij het opslaan van de resultaten

en: Error saving survey texts
nl: Opslaan enquête-teksten is mislukt

en: Error when saving %s for plugin %s
nl: Fout bij het opslaan %s van plugin %s

en: Error while creating zip file
nl: Fout bij het aanmaken van het zip-bestand

en: Error while saving group:
nl: Fout bij het opslaan van de groep:

en: Error while saving:
nl: Fout bij opslaan:

en: Error while updating template permissions.
nl: Het wijzigen van de sjabloonrechten is mislukt.

en: Error!
nl: Fout!

en: Error! Please change your password from your profile settings.
nl: Fout! Wijzig a.u.b. in de profielinstellingen uw wachtwoord.

en: Error! Some theme(s) inherit from this theme
nl: Fout! Dit thema wordt door een of meerdere thema's gebruikt

en: Error! You cannot uninstall the default template.
nl: U kunt het standaardsjabloon niet verwijderen.

en: Error! You do not have the permission to edit this user.
nl: Fout! U mag deze gebruiker niet wijzigen.

en: Error. Deleted %s attribute(s). Error message: %s
nl: Fout. Er zijn %s attributen verwijderd. Foutmelding: %s

en: Error:
nl: Fout:

en: Error:
nl: Fout:

en: Error: 'other' is a reserved keyword.
nl: Fout: 'other' is een gereserveerd woord.

en: Error: Cannot purge files for a survey that is not deleted. Please delete the survey normally in the survey view.
nl: Fout: Alleen bestanden die verwijderd zijn kunnen worden opgeschoond. Verwijder de enquête in de enquête-weergave.

en: Error: Could not delete some files:
nl: Fout: Enkele bestanden zijn niet verwijderd:

en: Error: Could not delete survey files.
nl: Fout: Verwijderen enquête-bestanden is mislukt.

en: Error: Email failed, this may indicate a PHP Mail Setup problem on the server. Your survey details have still been saved, however you will not get an email with the details. You should note the "name" and "password" you just used for future reference.
nl: Fout: E-mail mislukt, mogelijk is er een probleem met de instelling van e-mail in PHP op de server. Uw ingevulde gegevens zijn opgeslagen, maar u ontvangt geen bevestiging per e-mail. Noteer de  "naam" en "wachtwoord" die u net gebruikt heeft voor toekomstig gebruik.

en: Error: Found no configuration for plugin. Please contact the plugin author.
nl: De configuratie van de plugin ontbreekt. Neem contact op met de maker van de plugin.

en: Error: Malformed JSON - field %s must be either a JSON array or the string "inherit". Found "%s".
nl: Fout: Veld %s moet of een JSON-array of de tekst "inherit" zijn. Waarde is "%s".

en: Error: Response table does not exist. Survey cannot be deactivated.
nl: Fout: Enquête kan niet worden gedeactiveerd, er is geen responstabel.

en: Error: Theme "%s" is not installed.
nl: Fout: Thema "%s" is niet geïnstalleerd.

en: Error: There are no answer options for this question and/or they don't exist in this language.
nl: Fout: Er zijn geen antwoordopties bij deze vraag en/of niet in deze taal.

en: Error: There are no answers defined for this question.
nl: Fout: Er zijn geen antwoorden gespecificeerd voor deze vraag.

en: Error: This question has no answers.
nl: Fout: Deze vraag heeft geen antwoorden.

en: Error: You are trying to use duplicate answer codes.
nl: Fout: antwoordcode komt al voor.

en: Error: You are trying to use duplicate label codes.
nl: Fout: U probeert dubbele label codes te gebruiken.

en: Error: You are trying to use duplicate subquestion codes.
nl: Fout: U probeert dubbele subvraagcodes te gebruiken.

en: Error: You have to enter a group title for each language.
nl: Fout: U dient een groepstitel op te geven voor iedere taal.

en: Error: You have to enter a name for this label set.
nl: Fout: U dient een naam voor deze labelset op te geven.

en: Error: no email has been send.
nl: Fout: er is geen e-mail verzonden.

en: Errors happened during the update check. Please notify the extension authors for support.
nl: Het controleren van het updaten is mislukt. Vraag de makers van de extensie om ondersteuning.

en: Estonian
nl: Ests

en: Every row is one subquestion. We recommend the usage of logical or numerical codes for subquestions. Your participants cannot see the subquestion code, only the subquestion text itself.
nl: Elke regel is een subvraag. Wij raden aan om logische of numerieke codes voor de subvragen te gebruiken. De deelnemer ziet deze codes niet, alleen de vraagteksten zelf.

en: Everybody
nl: Iedereen

en: Everything looks alright. Please proceed to the next step.
nl: Alles lijkt goed. Ga a.u.b. door met de volgende stap.

en: Exactly %d character long.|Exactly %d characters long.
nl: Precies %d teken lang.|Precies %d tekens lang.

en: Example data
nl: Voorbeeld gegevens

en: Exclude answers?
nl: Antwoorden uitsluiten?

en: Exclude quotas?
nl: Quota uitsluiten?

en: Exclude record IDs?
nl: Record ID's uitsluiten?

en: Exclude survey permissions?
nl: Uitsluiten enquête-rechten?

en: Excludes all other options if a certain answer is selected - just enter the answer code(s) separated with a semicolon.
nl: Dit sluit de andere opties uit als er een bepaald antwoord wordt gekozen, vul de antwoordcode(s) in  gescheiden met een puntkomma.

en: Exclusive option
nl: Exclusieve optie

en: Execute survey
nl: Enquête uitvoeren

en: Existing attribute
nl: Bestaand attribuut

en: Existing participant attributes
nl: Attributen van bestaande deelnemers

en: Existing survey participant attributes
nl: Bestaande deelnemers-attributen

en: Exit and clear survey
nl: Annuleren, verwijder alle ingevulde antwoorden

en: Expand all
nl: Alles uitklappen

en: Expand/Collapse
nl: Uitklappen/Inklappen

en: Expected expressions separated by commas
nl: Expressies moeten gescheiden worden met een komma

en: Expected left parentheses after function name
nl: Na de functienaam moet een linkerhaakje komen

en: Expected right parentheses
nl: Het rechterhaakje ontbreekt

en: Expert mode
nl: Expert-mode

en: Expiration
nl: Vervalt

en: Expiration date/time:
nl: Vervaldatum/tijd:

en: Expire survey
nl: Beëindig enquête

en: Expired
nl: Vervallen

en: Expired: %s
nl: Verlopen: %s

en: Expiry date/time:
nl: Vervaldatum/tijd:

en: Exponential expression
nl: Exponentiële expressie

en: Export
nl: Exporteer gegevens

en: Export
nl: Exporteren

en: Export %s participants to CSV
nl: Exporteer %s deelnemers naar CSV

en: Export VV file
nl: Exporteer VV-bestand

en: Export a VV survey file
nl: Exporteer een VV-enquête

en: Export all participants
nl: Exporteer alle deelnemers

en: Export as CSV
nl: Als CSV exporteren

en: Export as...
nl: Exporteren als...

en: Export current group
nl: Huidige groep exporteren

en: Export data
nl: Exporteer gegevens

en: Export format:
nl: Exportformaat:

en: Export images
nl: Afbeeldingen exporteren

en: Export label set
nl: Exporteren labelset

en: Export language:
nl: Taal exporteren:

en: Export multiple label sets
nl: Exporteer meerdere labelsets

en: Export participant to CSV
nl: Exporteer deelnemer naar CSV

en: Export participants
nl: Exporteer deelnemers

en: Export printable survey
nl: Afdrukbare enquête exporteren

en: Export questions as:
nl: Exporteer vragen als:

en: Export resources as ZIP archive
nl: Exporteer bestanden als ZIP

en: Export response data to SPSS
nl: Exporteer responsen naar SPSS

en: Export responses
nl: Exporteer responsen

en: Export responses as:
nl: Exporteer antwoorden als:

en: Export responses to SPSS
nl: Exporteer responsen naar SPSS

en: Export results
nl: Exporteer resultaten

en: Export selected label sets
nl: Exporteer geselecteerde labelsets

en: Export survey
nl: Exporteer enquête

en: Export survey archive
nl: Enquête-archief exporteren

en: Export survey results
nl: Exporteer enquêteresultaten

en: Export survey structure
nl: Enquête-structuur exporteren

en: Export syntax
nl: Exporteer syntax

en: Export these responses as PDF:
nl: Exporteer deze responsen als PDF:

en: Export these responses as queXML PDF:
nl: Exporteer deze responsen als queXML PDF:

en: Export this label set
nl: Exporteer deze labelset

en: Export this question group
nl: Exporteer deze vraaggroep

en: Export this question to PDF.
nl: Exporteer deze vraag naar PDF.

en: Export this response
nl: Exporteer deze respons

en: Export type
nl: Exporttype

en: Export:
nl: Exporteren:

en: Exported
nl: Geëxporteerd

en: Exporting a questionnaire to queXML allows you to create PDF documents that can be printed, filled then scanned and processed using queXF software.
nl: Door een enquête naar queXML te exporteren kunt u een PDF-document aanmaken, dat na het afdrukken en invullen kan worden gescand en verwerkt met queXF-software.

en: Expression Engine
nl: Expression-engine

en: Expression Engine descriptions
nl: Expressiebeheer beschrijvingen

en: Extend
nl: Uitbreiden

en: Extend theme
nl: Uitbreiden thema

en: Extended
nl: Uitgebreid

en: Extension "%s" is already installed.
nl: Extensie "%s" is al geïnstalleerd.

en: Extension "%s" is not compatible with your LimeSurvey version.
nl: Extensie "%s" is niet compatibel met uw versie van LimeSurvey.

en: Extension %s has no updater defined in config.xml
nl: In extensie %s is geen updater gedefinieerd in config.xml

en: Extension configuration file is not valid or missing.
nl: Het configuratie-bestand van de extensie ontbreekt of is niet bruikbaar.

en: Extension configuration file is not valid.
nl: Configuratie-bestand extensie is ongeldig.

en: Extension is not compatible with your LimeSurvey version.
nl: Extensie is niet compatibel met uw LimeSurvey-versie.

en: External Link
nl: Externe Link

en: Extra comma found in function
nl: Extra komma gevonden in functie

en: Extra right parentheses detected
nl: Er is een extra rechterhaakje gevonden

en: Extra token found after expressions
nl: Extra teken gevonden na expressies

en: Extra tokens found
nl: Extra toegangscodes gevonden

en: Extracted files not found - maybe a permission problem?
nl: Uitgepakte bestanden niet gevonden. Is er een probleem met de rechten?

en: Failed
nl: Niet gelukt

en: Failed saving the role
nl: Het opslaan van de rol is mislukt

en: Failed to activate the plugin.
nl: Het activeren van de plugin is mislukt.

en: Failed to add group! Group already exists.
nl: Groep niet toegevoegd, de groep bestaat al.

en: Failed to add group! Group name length more than 20 characters.
nl: Groep niet toegevoegd, de groepsnaam mag maximaal 20 tekens zijn.

en: Failed to add user
nl: Toevoegen gebruiker mislukt

en: Failed to add user group.
nl: Toevoegen gebruikersgroep is mislukt.

en: Failed to add user.
nl: Toevoegen gebruiker mislukt.

en: Failed to create participant entries
nl: Aanmaken deelnemersrecords is mislukt

en: Failed to deactivate the plugin.
nl: Het uitschakelen van de plugin is mislukt.

en: Failed to delete answer
nl: Verwijderen van antwoorden is mislukt

en: Failed to delete subquestion
nl: Verwijderen van subvraag is mislukt

en: Failed to edit user group! Group already exists?
nl: Wijzigen gebruikersgroep mislukt! Bestaat de groep al?

en: Failed to generate random string for token. Please check your configuration and ensure that the openssl or mcrypt extension is enabled.
nl: Het genereren van een random toegangscode is mislukt. Controleer of de extensies openssl en mcrypt enabled zijn.

en: Failed to open the inbox of the bounce email account.
nl: Het openen van de inbox van het e-mailaccount voor niet afgeleverde e-mail is mislukt.

en: Failed to open the uploaded file!
nl: Het geüploade bestand kan niet geopend worden!

en: Failed to remove user.
nl: Gebruiker verwijderen mislukt.

en: Failed to update answer:
nl: Wijzigen van antwoord is mislukt:

en: Failed to update answers
nl: Bijwerken van antwoorden is mislukt

en: Failed to update survey permissions!
nl: Het is niet gelukt om de rechten van de enquête bij te werken!

en: Fax to:
nl: Fax naar:

en: February
nl: Februari

en: Female
nl: Vrouw

en: Field caption
nl: Veld tekst

en: Field description
nl: Veldbeschrijving

en: Fields marked with an asterisk (%s) are mandatory.
nl: Velden met een sterretje (%s) zijn verplicht.

en: Fields marked with an asterisk are mandatory.
nl: Velden met een ster zijn verplicht.

en: Fields with %s are required.
nl: Velden met %s zijn verplicht.

en: Fields with %s*%s are required.
nl: Velden met %s*%s zijn verplicht.

en: File
nl: Bestand

en: File %s
nl: Bestand %s

en: File %s cannot be deleted for security reasons.
nl: Bestand %s kan vanwege veiligheidsredenen niet worden verwijderd.

en: File %s couldn't be deleted. Please check the permissions on the /upload/themes folder
nl: Verwijderen van bestand %s is mislukt. Controleer de rechten op de map /upload/template

en: File %s deleted
nl: Bestand verwijderd: %s

en: File %s uploaded
nl: Bestand %s geüpload

en: File %s uploaded and %s files unpacked
nl: Bestand %s is geüpload, er zijn %s bestanden uitgepakt

en: File %s, line %s.
nl: Bestand %s, regel %s.

en: File backup created: %s
nl: Back-up aangemaakt: %s

en: File could not be uploaded
nl: Uploaden bestand is mislukt

en: File count
nl: Aantal bestanden

en: File extension:
nl: Bestandstype:

en: File is uploaded to currently selected folder
nl: Bestand is geüpload in de geselecteerde map

en: File management
nl: Bestandsbeheer

en: File manager
nl: Bestandsbeheer

en: File metadata
nl: Bestand metadata

en: File name
nl: Bestandsnaam

en: File seems empty or has only one line
nl: Bestand is leeg of bevat maar één regel

en: File should be a standard CSV (comma delimited) file with optional double quotes around values (default for most spreadsheet tools). The first line must contain the field names. The fields can be in any order.
nl: Het bestand moet een standaard CSV-bestand zijn optioneel met dubbele aanhalingstekens om de waarden (standaard in OpenOffice en Excel). De eerste regel moet de veldnamen bevatten. De volgorde is niet belangrijk.

en: File size
nl: Bestandsgrootte

en: File successfully deleted
nl: Bestand is verwijderd

en: File system
nl: Bestandssysteem

en: File upload
nl: Bestandsupload

en: File upload succeeded.
nl: Bestandsupload gelukt.

en: File: %s
nl: Bestand: %s

en: File: %s (%s)
nl: Bestand: %s (%s)

en: Files
nl: Bestanden

en: Files Css
nl: Files CSS

en: Files Js
nl: Files JS

en: Files Print Css
nl: Files Print CSS

en: Files are ready for download in archive %s.
nl: Bestanden staan klaar om gedownload te worden in archief %s.

en: Files imported:
nl: Geïmporteerde bestanden:

en: Files skipped:
nl: Overgeslagen bestanden:

en: Files successfully copied
nl: Bestanden zijn gekopieerd

en: Files successfully moved
nl: Bestand is verplaatst

en: Filipino
nl: Filipijns

en: Filter HTML for XSS:
nl: Filter HTML op XSS:

en: Filter blank email addresses:
nl: Filter lege e-mailadressen:

en: Filter by email address:
nl: Filter op e-mailadres:

en: Filter by language:
nl: Filter op taal:

en: Filter duplicate records:
nl: Filter dubbele records:

en: Filter the available answers by this value
nl: Filter de beschikbare antwoorden op deze waarde

en: Filtered from statistics script
nl: Gefilterd uit het statistieken-script

en: Final equation to set in database, defaults to question text.
nl: Uiteindelijk op te slaan vergelijking, standaard de vraagtekst.

en: Finalize response submission
nl: Afronden inzending

en: Finally, activate your survey
nl: Activeer nu uw enquête

en: Find first occurrence of a string
nl: Zoek eerste voorkomen van een tekst in een tekst

en: Find highest value
nl: Vind de hoogste waarde

en: Find lowest value
nl: Vind de laagste waarde

en: Find position of first occurrence of a case-insensitive string
nl: Vind de plaats van het eerste voorkomen in een niet-hoofdlettergevoelige tekst

en: Find position of first occurrence of a string
nl: Vind de positie van het eerste voorkomen van een tekst in een tekst

en: Find updates
nl: Updates zoeken

en: Find whether the type of a variable is string
nl: Bepaalt of het type van een variabele een tekst is

en: Finds whether a value is not a number
nl: Bepaalt of een waarde geen nummer is

en: Finds whether a variable is NULL
nl: Bepaalt of een waarde NULL is

en: Finds whether a variable is a number or a numeric string
nl: Bepaalt of een variabele een getal of een numerieke tekst is

en: Finds whether the type of a variable is float
nl: Bepaalt of het type van een variabele een float is

en: Finish
nl: Afsluiten

en: Finish & save
nl: Afsluiten & opslaan

en: Finnish
nl: Fins

en: First choice
nl: Eerste keuze

en: First line contains the code of questions:
nl: De eerste regel bevat de vraagcodes:

en: First name
nl: Voornaam

en: First name of the participant
nl: Voornaam van de deelnemer

en: First name:
nl: Voornaam:

en: Fix automatically numeric value
nl: Automatisch numerieke waarde verbeteren

en: Folder
nl: Map

en: Folder: %s
nl: Map: %s

en: Follow the following link to update it
nl: Klik op de volgende link om de enquête bij te werken

en: Following survey(s) are not yet active but you can register for them.
nl: De volgende enquêtes zijn nog niet actief maar u kunt zich er wel voor aanmelden.

en: Font color
nl: Font kleur

en: Font size of PDFs:
nl: Lettertype-grootte in PDF's:

en: Fontawesome icon
nl: Fontawesome icoon

en: For easy opening in MS Excel, change the extension to 'tab' or 'txt'
nl: Om gemakkelijk te openen in MS Excel wijzigt u het bestandstype naar 'tab' of 'txt'

en: For expression
nl: For-expressie

en: For further information please contact %s:
nl: Neem voor meer informatie contact op met %s:

en: For list dropdown boxes, show up to this many rows
nl: Voor dropdowns, het maximum aantal rijen

en: For more information consult our manual, or our forums.
nl: Kijk voor meer informatie in onze handleiding of op ons forum.

en: For more information please consult our manual or our forum.
nl: Kijk voor meer informatie in onze handleiding of op ons forum.

en: For now it's best to leave these additional settings as they are. If you want to know more about randomization and relevance settings, have a look at our manual.
nl: U kunt het beste voorlopig deze instellingen niet wijzigen. Als u meer wilt weten over de instellingen voor randomisatie en relevantie, lees dan onze handleiding.

en: For our simple survey it is better to start in open access mode.
nl: In dit voorbeeld gebruiken we een openbare enquête.

en: For this simple survey the default settings are ok, but read the disclaimer carefully when you activate your own surveys.
nl: Voor dit voorbeeld zijn de standaardinstellingen prima, maar lees de disclaimer wanneer u uw  eigen enquêtes gaat activeren.

en: Forbidden Extension
nl: Niet toegestane bestandstype

en: Force HTTPS:
nl: Forceer HTTPS:

en: Force each answer option to have the same height.
nl: Forceer dat elke antwoordoptie dezelfde hoogte heeft.

en: Force import:
nl: Forceer importeren:

en: Force the choice list and the rank list to have the same height.
nl: Zorg dat de keuzelijsten en volgordelijsten dezelfde hoogte hebben.

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Format
nl: Formaat

en: Format a GMT date/time
nl: Formatteer een GMT-datum/tijd

en: Format a local date/time
nl: Formatteer de lokale datum/tijd

en: Format a local time/date as integer
nl: Geef de lokale tijd/datum als een getal

en: Format a number with grouped thousands
nl: Geef met een symbool duizendtallen aan in een getal

en: Format:
nl: Formaat:

en: Format: %s
nl: Formaat: %s

en: Found %s plugins in file system
nl: Er zijn %s plugins

en: Found & writable
nl: Gevonden & Beschrijfbaar

en: Found no configuration file for this plugin.
nl: Het configuratie-bestand van de plugin is niet gevonden.

en: Found no file
nl: Geen bestand gevonden

en: Found no participant share
nl: Geen gedeelde deelnemer gevonden

en: Found no plugin with id %d
nl: Er is geen plugin met ID %d gevonden

en: Found no plugin with id %d.
nl: Plugin met ID %d niet gevonden.

en: Found no plugin with name %s
nl: Er is geen plugin met naam %s gevonden

en: Found no plugin, or plugin already active.
nl: Plugin niet gevonden of de plugin is al ingeschakeld.

en: Found no plugin, or plugin not active.
nl: Plugin niet gevonden of de plugin is uitgeschakeld.

en: Found no response with ID %d
nl: De respons %d ontbreekt

en: Four
nl: Vier

en: French
nl: Frans

en: From left to right it should be 'Create survey', 'List surveys' and 'Global settings'. Best we start by creating a survey.
nl: Van links naar rechts moet het 'Enquête aanmaken' en 'Toon de enquêtes' en 'Algemene instellingen' zijn. We beginnen met het maken van een enquête.

en: From survey participants table
nl: Van deelnemerstabel

en: From:
nl: Van:

en: Fruity variations
nl: Fruity variaties

en: Full
nl: Volledig

en: Full answers
nl: Volledige antwoorden

en: Full lock
nl: Volledig afsluiten

en: Full name
nl: Volledige naam

en: Full name:
nl: Voor- en achternaam:

en: Full names
nl: Volledige namen

en: Full question text
nl: Volledige vraag

en: Full responses
nl: Volledige responsen

en: Full selector
nl: Uitgebreide keuzelijst

en: Full template editor
nl: Volledige sjablooneditor

en: Function does not support %s arguments
nl: Functie ondersteunt geen %s argumenten

en: Function must have at least %s argument|Function must have at least %s arguments
nl: Functie moet minstens %s argument hebben|Functie moet minstens %s argumenten hebben

en: Function supports this many arguments, where -1=unlimited: %s
nl: Functie ondersteunt %s argumenten (1=onbeperkt)

en: Further settings for application administrator
nl: Aanvullende beheerdersinstellingen

en: GB2312 Simplified Chinese
nl: GB2312 Vereenvoudigd Chinees

en: GBK Simplified Chinese
nl: GBK Vereenvoudigd Chinees

en: GEOSTD8 Georgian
nl: GEOSTD8 Georgisch

en: GET data method
nl: Get data method

en: Galician
nl: Galicisch

en: Gender
nl: Geslacht

en: General
nl: Algemeen

en: General Settings
nl: Algemene instellingen

en: General filters
nl: Algemene filters

en: General options
nl: Algemene opties

en: General replacements
nl: Algemene vervangingen

en: General settings
nl: Algemene instellingen

en: General settings & texts
nl: Algemene instellingen en teksten

en: General survey settings
nl: Algemene enquête instellingen

en: Generate QR-Code
nl: QR-code aanmaken

en: Generate a random integer
nl: Genereer een willekeurig getal

en: Generate access codes
nl: Aanmaken toegangscodes

en: Georgian
nl: Georgisch

en: German
nl: Duits

en: German (informal)
nl: Duits (informeel)

en: Get UNIX timestamp for a date (each of the 6 arguments are optional)
nl: Haal een tijdstempel op voor een datum (elk van de 6 argumenten is optioneel)

en: Get float value of a variable
nl: Bepaal waarde van een variabele van het type float

en: Get order from previous question
nl: Gebruik volgorde van een eerdere vraag

en: Get string length
nl: Bepaal lengte tekst

en: Get system information
nl: Systeeminformatie verkrijgen

en: Get the default location using the user's IP address?
nl: Bepalen van de standaardlocatie met het IP-adres van de gebruiker?

en: Get the integer value of a variable
nl: Geef de waarde van een variabele als getal

en: Get value of pi
nl: Krijg de waarde van pi

en: Global
nl: Algemeen

en: Global settings
nl: Algemene instellingen

en: Global settings were saved.
nl: Algemene instellingen opgeslagen.

en: Global survey settings
nl: Globale enquête-instellingen

en: Go to question
nl: Ga naar vraag

en: Go to question group
nl: Ga naar vraaggroep

en: Go to survey
nl: Enquête invullen

en: Go to survey participant and token settings
nl: Ga naar de deelnemer en de instellingen van de toegangscode

en: Go to today
nl: Ga naar vandaag

en: Google Analytics settings:
nl: Google Analytics instellingen:

en: Google Analytics style:
nl: Google Analytics stijl:

en: Grand total
nl: Eindtotaal

en: Graph labels:
nl: Diagramlabels:

en: Greater than
nl: Groter dan

en: Greater than (Strings)
nl: Groter dan (Teksten)

en: Greater than or equal to
nl: Groter dan of gelijk aan

en: Greater than or equal to (Strings)
nl: Groter dan of gelijk aan (Teksten)

en: Greater than:
nl: Groter dan:

en: Greek
nl: Grieks

en: Gross percentage
nl: Bruto percentage

en: Group
nl: Groep

en: Group / Question order
nl: Groep/Vraag volgorde

en: Group 1: The first lot of questions
nl: Groep 1: De eerste partij vragen

en: Group ID
nl: Groep-ID

en: Group ID (gid): “%s” already set with language ”%s”.
nl: Groep-id (gid): “%s” al ingesteld bij taal ”%s”.

en: Group by Group
nl: Groep voor groep

en: Group by group
nl: Groep voor groep

en: Group cant be deleted, because of depending conditions
nl: De groep kan niet worden verwijderd vanwege een of meer condities

en: Group could not be deleted
nl: Groep kan niet worden verwijderd

en: Group description
nl: Groepsbeschrijving

en: Group description:
nl: Groepsbeschrijving:

en: Group list
nl: Groepslijst

en: Group member can only see own group:
nl: Groepsleden kunnen alleen hun eigen groep zien:

en: Group members
nl: Groepsleden

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Group name can contain only alphanumeric character, underscore or dot.
nl: Een groepsnaam kan alleen bestaan uit letters, cijfers, underscores en punten.

en: Group not found
nl: Groep is niet gevonden

en: Group not found.
nl: Groep niet gevonden.

en: Group of checkboxes
nl: Groep met checkboxen

en: Group order
nl: Groepsvolgorde

en: Group overview
nl: Groepsoverzicht

en: Group quick actions
nl: Snelle-groepsacties

en: Group relevance:
nl: Groepsrelevantie:

en: Group summary
nl: Samenvatting groep

en: Group time
nl: Groepstijd

en: Group:
nl: Groep:

en: Group:
nl: Groep:

en: GroupId missing
nl: GroepsId ontbreekt

en: Groups in this survey
nl: Groepen in deze enquête

en: Groups to which I belong
nl: Groepen waartoe ik behoor

en: HP West European
nl: HP West Europees

en: HTML editor
nl: HTML-editor

en: HTML editor mode:
nl: HTML-editor methode:

en: Handle shape
nl: Vorm

en: Has been reset
nl: Is gerest

en: Header for first scale
nl: Koptekst 1e schaal

en: Header for second scale
nl: Koptekst 2e schaal

en: Heading
nl: Kop

en: Headings
nl: Koppen

en: Hebrew
nl: Hebreeuws

en: Height of dropdown
nl: Hoogte van dropdown

en: Hello
nl: Hallo

en: Hello %s,
nl: Hallo %s,

en: Hello World Admin Module
nl: Beheer module Hallo wereld

en: Hello World From Global Settings!
nl: Hallo wereld van Algemene instellingen!

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
nl: Hallo,
    
    Er is een nieuwe respons voor de enquête '{SURVEYNAME}'.
    
    Klik op de volgende link om de respons te bekijken:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Klik op de volgende link om de respons te bewerken:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Bekijk de statistieken door hier te klikken:
    {STATISTICSURL}

en: Hello,
    
    A new response was submitted for your survey '{SURVEYNAME}'.
    
    Click the following link to see the individual response:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Click the following link to edit the individual response:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    View statistics by clicking here:
    {STATISTICSURL}
    
    
    The following answers were given by the participant:
    {ANSWERTABLE}
nl: Hallo,
    
    Er is een nieuwe respons voor  de enquête '{SURVEYNAME}'.
    
    Klik op de volgende link om de respons te bekijken:
    {VIEWRESPONSEURL}
    
    Klik op de volgende link om de respons te bewerken:
    {EDITRESPONSEURL}
    
    Bekijk statistieken door hier te klikken:
    {STATISTICSURL}
    
    
    De volgende antwoorden zijn door de deelnemer gegeven:
    {ANSWERTABLE}

en: Help about this question
nl: Help over deze vraag

en: Help:
nl: Helptekst:

en: Here are your new credentials.
nl: Hier zijn uw nieuwe inloggegevens.

en: Here you can select to start your survey in closed access mode.
nl: Hier kunt u kiezen voor een besloten enquête.

en: Hidden
nl: Verborgen

en: Hidden:
nl: Verborgen:

en: Hide advanced settings
nl: Verberg speciale instellingen

en: Hide blacklisted participants:
nl: Verberg uitgesloten deelnemers:

en: Hide both
nl: Verberg beide

en: Hide privacy info
nl: Verberg informatie over privacy

en: Hide the tip that is normally shown with a question
nl: Verberg de tip die normaal wordt weergegeven bij een vraag

en: Hide this question at any time. This is useful for including data using answer prefilling.
nl: Deze vraag nooit tonen. Dit is handig om gegevens toe te voegen met vooringevulde vragen.

en: Hide tip
nl: Verberg tip

en: Hint when response is not valid
nl: Tip wanneer de respons ongeldig is

en: Hint when response is valid
nl: Tip wanneer de respons geldig is

en: Hints and warnings:
nl: Helpteksten en waarschuwingen:

en: Home page settings
nl: Startpagina instellingen

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Hour
nl: Uur

en: How many rows to display
nl: Aantal weer te geven rijen

en: How many users should be created
nl: Het aantal aan te maken gebruikers

en: However it is very important that you clear your browser cache now. After that please click the button below.
nl: Het is belangrijk dat u de browsercache nu wist. Klik daarna op de knop hieronder.

en: Huge free text
nl: Extra lange vrije tekst

en: Hungarian
nl: Hongaars

en: I accept
nl: Ik ga akkoord

en: I confirm
nl: Ik bevestig dit

en: IFrame embedding allowed:
nl: IFrame toegestaan:

en: IP Addresses will be logged
nl: IP-adressen worden opgeslagen

en: IP address
nl: IP-adres

en: IP as default location
nl: IP als standaardlocatie

en: ISO 8859-1 West European (latin1)
nl: ISO 8859-1 West Europees (latin1)

en: ISO 8859-13 Baltic (latin7)
nl: ISO 8859-13 Baltisch (latin7)

en: ISO 8859-2 Central European (latin2)
nl: ISO 8859-2 Centraal Europees (latin2)

en: ISO 8859-7 Greek
nl: ISO 8859-7 Grieks

en: ISO 8859-8 Hebrew
nl: ISO 8859-8 Hebreeuws

en: ISO 8859-9 Turkish (latin5)
nl: ISO 8859-9 Turks (latin5)

en: Icelandic
nl: IJslands

en: Icon
nl: Icoon

en: Icon name must be a simple class name (alphanumeric, space, minus and underscore).
nl: In een icoonnaam mogen alleen letters, cijfers, spaties, mintekens en underscores voorkomen.

en: Icon:
nl: Icoon:

en: Identifier
nl: Identificatie

en: Identifier:
nl: Identificatie:

en: If errors are showing up you might have to execute this script repeatedly.
nl: Als er fouten optreden kunt u deze opdracht meerdere malen uitvoeren.

en: If necessary the database will be updated in a final step.
nl: Indien nodig wordt de database in de laatste stap bijgewerkt.

en: If necessary the database will be updated.
nl: Indien nodig wordt de database bijgewerkt.

en: If one of the subquestions is marked then for each marked subquestion this value is added as assessment.
nl: Als een van de subvragen is gemarkeerd dan wordt voor elke gemarkeerde subvraag deze waarde als beoordeling toegevoegd.

en: If participant access codes are used, the public may register for this survey
nl: Als er deelnemerstoegangscodes worden gebruikt, dan mag iemand zich aanmelden voor deze enquête

en: If participant-based response persistence is enabled a participant can update his response after completion, else a participant can add new responses without restriction.
nl: Als het persistent opslaan van antwoorden gebaseerd op toegangscodes is ingeschakeld kan een deelnemer na afronding de antwoorden nog wijzigen, anders kan een deelnemer nog zonder beperkingen responsen toevoegen.

en: If some participants have a 'valid from' date set which is in the future, they will not be able to access the survey before that 'valid from' date.
nl: Indien een toegangscode een geldigheidsdatum heeft die in de toekomst ligt, dan kan de enquête pas vanaf die datum ingevuld worden.

en: If the button above is not working, please copy this link into the address line of your browser
nl: Als de bovenstaande knop niet werkt kopieer dan de volgende link naar de adresbalk van uw webbrowser

en: If the database does not yet exist it will be created (make sure your database user has the necessary permissions). In contrast, if there are existing LimeSurvey tables in that database they will be upgraded automatically after installation.
nl: Indien de database nog niet bestaat, zal deze aangemaakt worden. Zorg er dus voor dat uw database-gebruiker de nodige toegangsrechten heeft. Indien er al LimeSurvey-tabellen in de database aanwezig zijn, zullen deze automatisch geüpgraded worden bij de installatie.

en: If the external-option is not set, this will be appended to the current admin url.
nl: Als de externe-optie niet is ingeschakeld dan wordt dit toegevoegd aan de huidige URL van de beheerder.

en: If the link does not work and you turn on HTTPS, LimeSurvey will break and you won't be able to access it.
nl: Als de link niet werkt en u activeert HTTPS, dan kunt u LimeSurvey niet meer benaderen.

en: If the link should have any extra classes, please insert them here.
nl: Vul hier eventuele aanvullende classes van de link in.

en: If the option -Anonymized responses- is activated only a dummy date stamp (1980-01-01) will be used for all responses to ensure the anonymity of your participants.
nl: Als de optie -Anonieme respons- is geactiveerd wordt er alleen een dummy datering (1980-01-01) gebruikt bij de responsen om de anonimiteit van uw respondenten te garanderen.

en: If the participant marks all options, uncheck all and check the option set in the "Exclusive option" setting
nl: Indien de deelnemer alle opties aanvinkt, vink dan alles uit en gebruik de "Exclusieve optie"

en: If the username and email address is valid and you are allowed to use the internal database authentication a new password has been sent to you.
nl: Als de gebruikersnaam en het e-mailadres geldig zijn en u deze authenticatie mag gebruiken is er een nieuw wachtwoord naar u verzonden.

en: If you are blacklisted but want to participate in this survey and want to receive invitations please click the following link:
    {OPTINURL}
nl: Als u bent uitgesloten, maar toch deze enquête wilt invullen en ook nieuwe uitnodigingen wilt ontvangen, klik dan a.u.b. op de volgende link:
     {OPTINURL}

en: If you are using participants or notification emails you need to set an administrator email address.
nl: Als u e-mails gebruikt naar deelnemers of voor notificaties moet u een beheerders e-mailadres gebruiken.

en: If you are using token functions or notifications emails you need to set an administrator email address.
nl: Als u toegangscodes of e-mailbevestiging gebruikt, dan moet u een e-mailadres van de beheerder invullen.

en: If you change the email format, you'll have to review your email templates to fit the new format
nl: Als u van e-mailmethode wisselt, dan moet u uw e-mailsjablonen controleren

en: If you choose '%s' please also specify your choice in the accompanying text field.
nl: Indien u '%s' kiest, licht deze keuze dan toe in het bijbehorende tekstvak.

en: If you click on this tab, the survey settings menu will be displayed. The most important settings of your survey are accessible from this menu.
nl: Als u klikt op deze tab wordt het menu met de enquête-instellingen getoond. U kunt dan de belangrijkste instellingen van de enquête bekijken en mogelijk wijzigen.

en: If you delete this table access codes will no longer be required to access this survey.
nl: Als u deze tabel verwijdert, is er geen toegangscode meer nodig om de enquête in te vullen.

en: If you disable this option : user with XSS restriction still can add script. This allow user to add cross-site scripting javascript system.
nl: Als u deze optie uitschakelt kan een gebruiker ondanks een XSS-restrictie toch een script toevoegen. Een gebruiker kan dan javascript-code toevoegen met een andere website.

en: If you do not want to participate in this survey and don't want to receive any more invitations please click the following link:
    {OPTOUTURL}
nl: Als u deze enquête niet wilt invullen en ook geen nieuwe uitnodigingen wilt ontvangen, klik dan a.u.b. op de volgende link: {OPTOUTURL}

en: If you don't have an account on limesurvey.org, please %sregister first%s.
nl: Als u geen account op limesurvey.org heeft, maar er dan %seerst een aan%s.

en: If you entered the URL manually please check your spelling and try again.
nl: Als u de URL handmatig heeft ingevoerd, controleer dan de URL.

en: If you give an email address, an email containing the details will be sent to you.
nl: Als u een e-mailadres invult, wordt er een e-mail met details naar u verzonden.

en: If you have a lot of items and use a filter you can disable this to improve browser speed.
nl: Als er veel gegevens zijn en er een filter wordt gebruikt dan kunt u dit uitschakelen om de snelheid van de webbrowser te verbeteren.

en: If you have any issues, please try using a modern browser first, before reporting it.
nl: Als u problemen met het gebruik heeft, probeer dan eerst een andere webbrowser (bijv. Edge) voordat u een probleem meldt.

en: If you have any questions regarding this mail please do not hesitate to contact the site administrator at %s. Thank you!
nl: Als u vragen heeft over deze e-mail, neem dan contact op met de beheerder via %s. Dank u wel!

en: If you have been issued an access code, please enter it in the box below and click 'Continue'.
nl: Indien u een toegangscode heeft ontvangen, vul deze dan hier in en klik op 'Ga verder'.

en: If you have been issued an access code, please enter it in the box below and click continue.
nl: Indien u een toegangscode heeft ontvangen, vul deze dan hier in en klik op 'Ga verder'.

en: If you initialise a survey participants table for this survey then this survey will only be accessible to users who provide an access code either manually or by URL.
nl: Als u een deelnemerstabel voor deze enquête aanmaakt, zal deze enquête alleen toegankelijk zijn voor gebruikers die een toegangscode hebben en die dat handmatig of via een URL invoeren.

en: If you remove this attribute, you will lose all information.
nl: Als u dit attribuut verwijdert, gaat alle informatie verloren.

en: If you replace the label set the existing asssessment values will be lost.
nl: Als u de labelset vervangt dan gelden de bestaande beoordelingswaarden niet meer.

en: If you replace the label set these translations will be lost.
nl: Als u de labelset vervangt dan vervallen deze vertalingen.

en: If you set 'Yes' then no link will exist between survey participants table and survey responses table. You won't be able to identify responses by their access code.
nl: Als u kiest voor 'Ja' dan wordt er geen koppeling gelegd tussen de toegangscodes en de reacties op de enquête. U kunt dan dus niet achterhalen wat door iemand in de enquête is ingevuld.

en: If you think this is a server error, please contact %s.
nl: Als u denkt dat dit een fout is op de webserver, neem dan contact op met %s.

en: If you turn on the -Anonymized responses- option and create a tokens table, LimeSurvey will mark your completed tokens only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
nl: Als u de enquête anoniem maakt en een toegangscodetabel aanmaakt, zal LimeSurvey de gebruikte toegangscodes enkel met een "Y" markeren in plaats van datum/tijd om de anonimiteit te garanderen.

en: If you used an identifying access code to access this survey, please rest assured that this code will not be stored together with your responses. It is managed in a separate database and will only be updated to indicate whether you did (or did not) complete this survey. There is no way of matching identification access codes with survey responses.
nl: Als u een toegangscode heeft gebruikt om deze enquête in te vullen, dan verzekeren wij u dat deze toegangscode niet bij uw ingevulde gegevens wordt opgeslagen. Het wordt in een aparte database opgeslagen en het wordt alleen gebruikt om aan te geven of u de enquête wel of niet helemaal heeft ingevuld. De toegangscodes kunnen niet worden gecombineerd met uw ingevulde gegevens.

en: If you want to activate it click here:
nl: Klik hier als u wilt activeren:

en: If you want to apply original theme options, click here:
nl: Klik hier als u de originele thema-opties wilt toepassen:

en: If you want to change the question group this question is in.
nl: Indien u de vraag naar een andere vraaggroep wilt verplaatsen.

en: If you want to export blacklisted participants, set "Hide blacklisted participants" to "No" in CPDB settings.
nl: Wilt u de uitgesloten deelnemers exporteren, zet dan &quot;Verberg uitgesloten deelnemers&quot; op &quot;Nee&quot; in de CPDB-instellingen.

en: If you want to import survey on old installation or if your survey have problem: use old version (automatically selected if some code are duplicated).
nl: Als u een enquête wilt importeren in een oude installatie of als er problemen zijn met uw enquête: gebruik de oude versie (wordt automatisch geselecteerd als er code dubbel is).

en: If you want to know more about them, check our manual.
nl: Als u hier meer over wilt weten, we hebben ook een handleiding (manual).

en: If you want to modify it %s you can extend it%s.
nl: Als u het wilt wijzigen dan kunt u het %suitbreiden%s.

en: If you want to specify a link to the survey data policy, set "Show survey policy text with mandatory checkbox" to "Collapsible text" and use the placeholders {STARTPOLICYLINK} and {ENDPOLICYLINK} in the "Survey data policy checkbox label" field to define the link that opens the policy popup. If there is no placeholder given, there will be an appendix.
nl: Als u een link wilt gebruiken naar het beleid voor gegevensbescherming, Kies dan bij "De tekst van de gegevensbescherming tonen met een verplicht aan te vinken checkbox" voor "Inklapbare tekst" en gebruik de placeholders  {STARTPOLICYLINK} en {ENDPOLICYLINK} om de link te maken die de pop-up van het beleid opent. Als er geen 'placeholder' wordt ingevuld, wordt er een appendix gebruikt.

en: If you wish, you may upload %s more file(s); else you may return back to survey.
nl: U mag nog %s bestand(en) uploaden, u kunt ook terugkeren naar de enquête.

en: If your database is shared, recommended prefix is "lime_" else you can leave this setting blank.
nl: Als uw database gedeeld is, dan wordt een prefix aanbevolen "lime_" anders kunt u deze instelling leeg laten.

en: If your database is using a custom port attach it using a colon. Example: db.host.com:5431
nl: Als u een poort gebruikt bij het verbinden met de database, gebruik dan een punt. Voorbeeld: db.host.com:5431

en: Ignore
nl: Negeren

en: Ignored columns
nl: Genegeerde kolommen

en: Image
nl: Afbeelding

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Import
nl: Importeer gegevens

en: Import (CSV)
nl: Importeren (CSV)

en: Import (JSON)
nl: Importeren (JSON)

en: Import (XML)
nl: Importeren (XML)

en: Import CSV
nl: Importeer CSV

en: Import Label Set
nl: Importeren labelset

en: Import VV file
nl: Importeer VV-bestand

en: Import a VV response data file
nl: Importeer een VV responsbestand

en: Import a VV survey file
nl: Importeer een VV-enquête

en: Import a group
nl: Importeer een groep

en: Import a question
nl: Importeer een vraag

en: Import as not finalized answers?
nl: Importeren als niet complete antwoorden?

en: Import failed because of page reload.
nl: Het importeren is mislukt vanwege het herladen van de pagina.

en: Import failed. You specified an invalid file type '%s'.
nl: Import mislukt. U specificeerde een ongeldig bestandstype '%s'.

en: Import failed: Forced import was requested but the input file doesn't contain enough columns to fill the survey.
nl: Importeren is mislukt: Het invoerbestand bevat niet genoeg kolommen om de enquête te vullen.

en: Import failed: No answers could be mapped.
nl: Importeren is mislukt: Er kunnen geen antwoorden worden gekoppeld.

en: Import group
nl: Groep importeren

en: Import label set resources
nl: Importeer labelset bronnen

en: Import label set(s)
nl: Importeren labelset

en: Import of label set(s) is completed.
nl: Importeren van de labelset(s) is voltooid.

en: Import of survey is completed.
nl: Importeren van de enquête is voltooid.

en: Import old participant table
nl: Oude deelnemerstabel importeren

en: Import participants from:
nl: Importeer deelnemers uit:

en: Import permission role from XML
nl: Importeren rechtenrol met XML

en: Import question
nl: Importeer vraag

en: Import question group
nl: Importeer vraaggroep

en: Import resources ZIP archive
nl: Importeer bestanden uit ZIP

en: Import responses
nl: Importeer responsen

en: Import responses from a deactivated survey table
nl: Importeer responsen van een gedeactiveerde enquête

en: Import responses from deactivated survey table
nl: Responsen van gedeactiveerde enquête-tabellen importeren

en: Import role
nl: Rol importeren

en: Import survey
nl: Importeer enquête

en: Import survey administrators from CSV
nl: Beheerders importeren uit CSV

en: Import survey administrators from Json
nl: Beheerders importeren uit JSON

en: Import survey data
nl: Importeer enquête

en: Import survey participants from CSV file
nl: Deelnemers uit een CSV-bestand importeren

en: Import survey participants from LDAP
nl: Deelnemers uit LDAP importeren

en: Import survey resources
nl: Import enquête-bronnen

en: Import theme result:
nl: Importeer het thema-resultaat:

en: Import timings (if exist)
nl: Importeer tijdmetingen (indien aanwezig)

en: Import users
nl: Gebruikers importeren

en: Importance
nl: Belangrijkheid

en: Important instructions
nl: Belangrijke voorschriften

en: Important: Quote all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections.
nl: Belangrijk: Plaats alle inhoud die begint met een '=' tussen quotes om CSV-injection te voorkomen.

en: Imported Files List
nl: Lijst geïmporteerde bestanden

en: Imported files list
nl: Lijst geïmporteerde bestanden

en: Imported files:
nl: Geïmporteerde bestanden:

en: Imported resources for
nl: Bronnen geïmporteerd voor

en: Impossible to delete this group because there is at least one question having a condition on its content
nl: Het is niet mogelijk deze groep te verwijderen, omdat er minstens één conditionele vraag afhankelijk is van een vraag uit deze groep

en: In LimeSurvey a survey is organized in groups and questions. To begin creating questions, we first need a question group.
nl: In LimeSurvey wordt een enquête georganiseerd in vraaggroepen en vragen. Om vragen te kunnen maken, hebben we eerst een vraaggroep nodig.

en: In the printable version the condition is being replaced with this explanation text.
nl: In de gedrukte versie wordt de conditie vervangen door deze uitleg.

en: In this field you may type a short description of your survey.
nl: Vul in dit veld een korte beschrijving van de enquête in.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include:
nl: Inclusief:

en: Incomplete only
nl: Alleen onvoltooide

en: Incomplete responses
nl: Onvolledige responsen

en: Incomplete responses only
nl: Alleen onvolledige responsen

en: Incorrect permissions in your %s folder.
nl: Onjuiste rechten in uw %s map.

en: Incorrect username and/or password!
nl: Gebruikersnaam en/of wachtwoord onjuist!

en: Increase
nl: Toenemend

en: Incremental
nl: Incrementeel

en: Indonesian
nl: Indonesisch

en: Inherit everything
nl: Alles overerven

en: Inherited value:
nl: Overgenomen waarde:

en: Initial Superadmin cannot be deleted!
nl: De initiële hoofdbeheerder kan niet worden verwijderd!

en: Initialise participant table
nl: Initialiseren deelnemerstabel

en: Inline HTML editor
nl: Inline HTML-editor

en: Inline text
nl: Inline tekst

en: Input
nl: Invoer

en: Input validation
nl: Validatie invoer

en: Insert a new subquestion after this one
nl: Voeg hierna een nieuwe subvraag toe

en: Insert a page break before this question in printable view by setting this to Yes.
nl: Begin deze vraag in printweergave op een nieuwe pagina door hier 'Aan' te kiezen.

en: Insert page break in printable view
nl: Forceer nieuwe pagina in printweergave

en: Insert/edit placeholder field
nl: Toevoegen/wijzigen placeholder-veld

en: Inserting the label set failed.
nl: Toevoegen labelset is mislukt.

en: Inserts HTML line breaks before all newlines in a string
nl: Voeg een HTML-regelovergang toe voor elke nieuwe regel in de tekst

en: Install
nl: Installeren

en: Install ZIP
nl: ZIP installeren

en: Install plugin ZIP file
nl: Plugin ZIP-bestand installeren

en: Install plugin by ZIP archive
nl: Plugin installeren met ZIP-bestand

en: Install this plugin
nl: Deze plugin installeren

en: Installation aborted.
nl: Installatie afgebroken.

en: Installed survey themes:
nl: Geïnstalleerde thema's:

en: Instructions for the impatient
nl: Instructies voor de ongeduldige

en: Integer only
nl: Alleen gehele getallen

en: Interface language:
nl: Standaardtaal:

en: Internal database authentication
nl: Interne database authenticatie

en: Internal database authentication method is not allowed for this user
nl: Interne database authenticatiemethode is niet toegestaan ​​voor deze gebruiker

en: Interview time
nl: Interviewtijd

en: Invalid ID
nl: Ongeldig ID

en: Invalid PERL Regular Expression: %s
nl: Ongeldige PERL Reguliere Expressie: %s

en: Invalid action
nl: Ongeldige actie

en: Invalid datetime %s value for %s
nl: Ongeldige datum/tijd %s waarde van %s

en: Invalid email address.
nl: Ongeldig e-mailadres.

en: Invalid group id
nl: Ongeldige groep-ID

en: Invalid group number for this survey:
nl: Ongeldig groepsnummer voor deze enquête:

en: Invalid label set.
nl: Ongeldige labelset.

en: Invalid language
nl: Ongeldige taal

en: Invalid notification id
nl: Ongeldige notificatie-id

en: Invalid numeric value for %s
nl: Ongeldige numerieke waarde van %s

en: Invalid parameter %s (%s already set)
nl: Ongeldige parameter %s (%s al gebruikt)

en: Invalid question
nl: Ongeldige vraag

en: Invalid question - probably missing subquestions or language-specific settings for language %s
nl: Ongeldige vraag, waarschijnlijk ontbreken er subvragen of instellingen voor de taal %s

en: Invalid question code %s
nl: Ongeldige vraagcode %s

en: Invalid question group id
nl: Ongeldig vraaggroep-id

en: Invalid question id
nl: Ongeldige vraag-ID

en: Invalid screen name
nl: Ongeldige schermnaam

en: Invalid survey ID
nl: Ongeldige enquête ID

en: Invalid survey id
nl: Ongeldige enquête-ID

en: Invalid theme name
nl: Ongeldige thema-naam

en: Invalid type.
nl: Ongeldig type.

en: Invalid value(s) on the stack
nl: Ongeldige waarde(s) aangeleverd

en: Invitation
nl: Uitnodiging

en: Invitation %s skipped, already sent.
nl: Uitnodiging %s overgeslagen, al verzonden.

en: Invitation attachments:
nl: Uitnodiging bijlagen:

en: Invitation email
nl: Uitnodiging e-mail

en: Invitation email body
nl: Uitnodiging e-mail body

en: Invitation email body:
nl: Uitnodiging e-mail:

en: Invitation email subject
nl: Uitnodiging onderwerp

en: Invitation email subject:
nl: Onderwerp uitnodiging:

en: Invitation email:
nl: Uitnodiging e-mail:

en: Invitation sent date
nl: Verzenddatum uitnodiging

en: Invitation sent to:
nl: Uitnodiging verzonden naar:

en: Invitation sent?
nl: Uitnodiging verzonden?

en: Invitation status:
nl: Status uitnodiging:

en: Invitation to participate in a survey
nl: Uitnodiging om deel te nemen aan een enquête

en: Invitations & reminders
nl: Uitnodigingen en herinneringen

en: Invited
nl: Uitgenodigd

en: Irish
nl: Iers

en: Is no answer (missing) allowed when either 'Equals sum value' or 'Minimum sum value' are set?
nl: Is geen antwoord toegestaan als 'Is gelijk aan de waarde van de som' en/of 'Minimale som' van toepassing is?

en: Is the participant required to give a comment to the uploaded file?
nl: Is de deelnemer verplicht om een toelichting te geven bij het te uploaden bestand?

en: Is the participant required to give a title to the uploaded file?
nl: Is de deelnemer verplicht om een titel te geven aan het te uploaden bestand?

en: Is your ComfortUpdate up to date?
nl: Is uw ComfortUpdate actueel?

en: It also makes it easy to do bulk editing of your survey, such as find-replace, bulk-reordering, looping (repeating groups), and testing (such as temporarily disabling mandatory or validation criteria).
nl: U kunt hiermee ook eenvoudig de enquête in bulk-vorm bewerken, zoals zoek-vervang, volgorde wijzigen, groepen herhalen en testen (door tijdelijk het verplicht zijn van velden of de validatie uit te schakelen).

en: It completely eliminates the dependence upon SGQA codes.
nl: Met deze functie kunt u eenvoudig in Excel enquêtes maken en wijzigen.

en: It is missing a quota message for the following languages:
nl: Er ontbreekt een quota-bericht voor de volgende talen:

en: It is not suitable for backing up a LimeSurvey survey as it cannot export conditions, and isn't able to export all question types.
nl: Het is niet bedoeld als een back-up van een enquête omdat er geen condities en niet alle vraagtypes geëxporteerd kunnen worden.

en: It is presented group by group.
nl: Wordt groep voor groep getoond.

en: It is presented on one single page.
nl: Wordt op een enkele pagina getoond.

en: It is presented question by question.
nl: Wordt vraag voor vraag getoond.

en: It seems that ComfortUpdate doesn't know the version you're trying to update to. Please restart the process.
nl: ComfortUpdate herkent de nieuwe versie niet. Probeer het a.u.b. opnieuw.

en: It seems that the ComfortUpdate server is not responding. Please try again in few minutes or contact the LimeSurvey team.
nl: Geen reactie van de ComfortUpdate-server.
    Probeer het over een paar minuten weer of 
    neem contact op met het LimeSurvey-team.

en: It seems that your server doesn't support PHP CURL Library. Please install it before proceeding to ComfortUpdate.
nl: Zo te zien ondersteunt de server PHP CURL niet. 
    Om ComfortUpdate te gebruiken moet eerst PHP CURL geïnstalleerd worden.

en: It seems you're using a version coming from the LimeSurvey GitHub repository. You can't use ComfortUpdate.
nl: Zo te zien heeft u een versie van GitHub. U kunt ComfortUpdate niet gebruiken.

en: It uses cookies for access control.
nl: Er worden cookies gebruikt voor toegangsbeheer.

en: It will also contain the necessary stylesheets to put it up on any HTML-ready devices or browsers.
nl: Het bevat ook de benodigde stylesheets om het te kunnen gebruiken in een webbrowser of een apparaat dat HTML ondersteund.

en: It will also delete any resources/files that have been uploaded for this survey.
nl: Ook de bij deze enquête behorende geüploade bestanden zullen worden verwijderd.

en: It will include the following data in a ZIP file ending with '.lsa'.
nl: Het bevat de volgende gegevens in lsa-bestand ingepakt in een ZIP-bestand.

en: It will not affect your update key.
nl: Het heeft geen gevolgen voor de update-key.

en: It will not contain any logic or EM-functionality, you'll have to take that into account yourself.
nl: Het bevat geen logica of EM-functionaliteit, die zult u zelf moeten bepalen.

en: It's still possible to perform statistics on responses using LimeSurvey.
nl: Het is nog altijd mogelijk om statistieken van antwoorden uit te voeren met LimeSurvey.

en: Italian
nl: Italiaans

en: Italian (informal)
nl: Italiaans (informeel)

en: Iterate survey
nl: Herhaal enquête

en: JS-Debug mode [Backend]:
nl: JavaScript-debugmode (Backend):

en: JS-Debug mode [Frontend]:
nl: JavaScript-debugmode (Frontend):

en: January
nl: Januari

en: Japanese
nl: Japans

en: JavaScript files:
nl: JavaScript-bestanden:

en: Join array elements with a string
nl: Koppel de array elementen met een tekst

en: Join strings, return joined string.This function is an alias of implode("",argN)
nl: Join strings, return joined string. Deze functie is gelijk aan implode("",argN)

en: July
nl: Juli

en: Jump to question after import?
nl: Na het importeren naar deze vraag gaan?

en: June
nl: Juni

en: Just click on this button and a new window will open, where you can test run your survey.
nl: Klik op deze knop om uw enquête te testen in een nieuw venster.

en: Just share this link with some of your friends and of course, test it yourself.
nl: Deel deze link met uw vrienden en probeer het natuurlijk eerst zelf.

en: KOI8-R Relcom Russian
nl: KOI8-R Relcom Russisch

en: KOI8-U Ukrainian
nl: KOI8-U Oekraïens

en: Kazakh
nl: Kazachstaans

en: Keep old value
nl: Niet wijzigen

en: Key can't be null!
nl: Key ontbreekt!

en: Korean
nl: Koreaans

en: Kurdish (Kurmanji)
nl: Koerdisch (Kurmanji)

en: Kurdish (Sorani)
nl: Koerdisch (Sorani)

en: Kyrgyz
nl: Kirgizisch

en: LDAP authentication
nl: LDAP-authenticatie

en: LDAP authentication failed: LDAP PHP module is not available.
nl: LDAP-authenticatie mislukt, de LDAP-PHP-module is niet beschikbaar.

en: LDAP is disabled or no LDAP query defined.
nl: LDAP is uitgeschakeld of er is geen LDAP-query gedefinieerd.

en: LDAP queries are defined by the administrator in the configuration file /application/config/ldap.php .
nl: LDAP-queries zijn door de beheerder gedefinieerd in het configuratiebestand application/config/ldap.php.

en: LDAP query
nl: LDAP-query

en: Label could not be created.
nl: Aanmaken label is mislukt.

en: Label for 'Other:' option
nl: Label Anders

en: Label set ID
nl: Labelset-ID

en: Label set browser
nl: Labelset browser

en: Label set couldn't be saved
nl: Labelset niet opgeslagen

en: Label set editor
nl: Labelset editor

en: Label set import summary
nl: Samenvatting van de import van de labelset

en: Label set name
nl: Naam labelset

en: Label set storage
nl: Labelset opslag

en: Label set successfully saved
nl: Labelset opgeslagen

en: Label set successfully saved.
nl: Labelset opgeslagen.

en: Label set sucessfully created.
nl: Labelset aangemaakt.

en: Label set sucessfully deleted.
nl: Labelset is verwijderd.

en: Label set “%s” was successfully deleted.
nl: Labelset “%s” is verwijderd.

en: Label sets
nl: Labelsets

en: Label sets list
nl: Labelsetslijst

en: Label wrapping width
nl: Wijdte label wrapper

en: Labels sucessfully updated
nl: Labels succesvol bijgewerkt

en: Landscape
nl: Landschap

en: Language
nl: Taal

en: Language code
nl: Taalcode

en: Language selection
nl: Taalkeuze

en: Language successfully deleted
nl: Taal is verwijderd

en: Language switch
nl: Taalkeuze

en: Language:
nl: Taal:

en: Language?
nl: Taal?

en: Languages
nl: Talen

en: Languages:
nl: Talen:

en: Last VV version
nl: Nieuwste VV-versie

en: Last invited
nl: Laatst uitgenodigd

en: Last login
nl: Laatste keer ingelogd

en: Last name
nl: Achternaam

en: Last name of the participant
nl: Achternaam van de deelnemer

en: Last name:
nl: Achternaam:

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Last recorded login
nl: Meest recente keer inloggen

en: Last reminder sent date
nl: Datum verzenden laatste herinnering

en: Last updated:
nl: Laatst geüpdatet:

en: Last visited question:
nl: Meest recent bekeken vraag:

en: Last visited survey:
nl: Meest recent bekeken enquête:

en: Later than:
nl: Na:

en: Latvian
nl: Lets

en: Launch the survey with this participant
nl: Start de enquête met deze deelnemer

en: Left to right
nl: Links naar rechts

en: Less than
nl: Kleiner dan

en: Less than (Strings)
nl: Kleiner dan (Teksten)

en: Less than or equal to
nl: Kleiner dan of gelijk aan

en: Less than or equal to (Strings)
nl: Kleiner dan of gelijk aan (Teksten)

en: Less than:
nl: Kleiner dan:

en: Let's add a question group
nl: Laten we een vraaggroep toevoegen

en: Let's have a look at your first survey.
nl: Laten we uw eerste enquête eens bekijken.

en: Let's start with subquestions.
nl: Laten we beginnen met de subvragen.

en: Level
nl: Niveau

en: License
nl: Licentie

en: License:
nl: Licentie:

en: LimeSurvey 3.x or newer does not support Internet Explorer for the LimeSurvey administration, anymore. However most of the functionality should still work.
nl: Vanaf LimeSurvey versie 3 wordt in het beheergedeelte Internet Explorer niet meer ondersteund. Vermoedelijk werkt de applicatie dan nog wel grotendeels.

en: LimeSurvey Forums
nl: Forums LimeSurvey

en: LimeSurvey Fruity Theme
nl: LimeSurvey Fruity Thema

en: LimeSurvey Homepage
nl: Beginpagina LimeSurvey

en: LimeSurvey Manual
nl: Handleiding

en: LimeSurvey can attempt to create this database for you.
nl: LimeSurvey kan proberen om de database aan te maken.

en: LimeSurvey extension marketplace
nl: LimeSurvey extensie marketplace

en: LimeSurvey has been installed successfully.
nl: LimeSurvey is met succes geïnstalleerd.

en: LimeSurvey installer
nl: LimeSurvey installatie

en: LimeSurvey offers you a lot of different question types.
nl: LimeSurvey biedt u veel soorten vraagtypes.

en: LimeSurvey online manual
nl: LimeSurvey Online Handleiding

en: LimeSurvey theme editor
nl: LimeSurvey thema-editor

en: LimeSurvey version
nl: LimeSurvey versie

en: Limesurvey online manual
nl: LimeSurvey Online Handleiding

en: Limit
nl: Limiet

en: Limit the number of possible answers
nl: Beperk het aantal mogelijke antwoorden

en: Limit the number of possible answers fixed by number of columns in database
nl: Beperk het aantal mogelijke antwoorden tot het aantal kolommen in de database

en: Limit time to answer question (in seconds)
nl: Tijdslimiet om een vraag te beantwoorden (in seconden)

en: Limit:
nl: Limiet:

en: Line
nl: Lijn

en: Line %s
nl: Regel %s

en: Line %s : %s
nl: Regel %s : %s

en: Line %s : %s %s
nl: Regel %s : %s %s

en: Line %s : %s %s (%s)
nl: Regel %s : %s %s (%s)

en: Line %s : %s %s (%s) - token : %s
nl: Regel %s : %s %s (%s) - token : %s

en: Line %s: Fields found: %s Expected: %s
nl: Regel %s: Aantal gevonden velden: %s Verwacht: %s

en: Line chart
nl: Lijndiagram

en: List
nl: Lijst

en: List (Dropdown)
nl: Lijst (Dropdown)

en: List (Radio)
nl: Lijst (Radioknoppen)

en: List active surveys
nl: Toon actieve enquête(s)

en: List all
nl: Toon alles in lijst

en: List available surveys
nl: Toon de beschikbare enquêtes

en: List menu entries
nl: Toon menu-regels

en: List question groups
nl: Toon de vraaggroepen

en: List questions
nl: Toon de vragen

en: List survey publicly:
nl: Toon openbaarheid:

en: List surveys
nl: Toon de enquêtes

en: List with comment
nl: Lijst met opmerkingen

en: Listed publicly:
nl: Getoonde openbaarheid:

en: Lithuanian
nl: Litouws

en: Load
nl: Laden

en: Load error. Please contact the plugin author.
nl: Fout bij het laden. Neem contact op met de maker van de plugin.

en: Load now
nl: Laad nu

en: Load unfinished survey
nl: Laad onvoltooide enquête

en: Load with pjax
nl: Laden met PJAX

en: Loading translations
nl: Vertalingen aan het laden

en: Loading...
nl: Laden...

en: Local Server
nl: Locale server

en: Location
nl: Locatie

en: Lock question organizer
nl: Wijzigen volgorde vragen blokkeren

en: Lock question organizer in sidebar by default:
nl: Standaard wijzigen volgorde vragen blokkeren:

en: Log in
nl: Inloggen

en: Logic
nl: Logica

en: Logic File for Survey #
nl: Logica-bestand voor enquête #

en: Logo file
nl: Logo-bestand

en: Logout
nl: Uitloggen

en: Logout successful.
nl: U bent nu uitgelogd.

en: Long free text
nl: Lange vrije tekst

en: Lowercase characters and digits, starting with a character - length from 6 to 60 characters
nl: Kleine letters en cijfers, beginnend met een letter (aantal tekens 6..60)

en: Luxembourgish
nl: Luxemburgs

en: MYSQL version is only %s
nl: MYSQL-versie is maar %s

en: MYSQL version required:
nl: MYSQL-versie benodigd:

en: Mac Central European
nl: Mac Centraal Europees

en: Mac West European
nl: Mac West Europees

en: Macedonian
nl: Macedonisch

en: Mail to all Members
nl: Mail naar alle leden

en: Main Admin Screen
nl: Hoofd Beheerscherm

en: Main survey menu
nl: Enquête-menu

en: Maintenance mode is active!
nl: Onderhoudsmodus is actief!

en: Maintenance mode:
nl: Onderhoudsmode:

en: Maintenance modes: 
    Off
    Soft lock - participants are able to finish started surveys, no new participants are allowed
    Full lock - none of participants are allowed to take survey, even if they already started to take it
nl: Onderhoudsmode: 
    Uit
    Voor nieuwe afsluiten - een al gestarte enquête mag afgerond worden, maar er mag geen nieuwe begonnen worden
    Volledig afsluiten - niemand mag de enquête invullen of afronden

en: Maintenance!
nl: Onderhoud!

en: Make a comment on your choice here:
nl: Geef hier een toelichting op uw antwoord:

en: Make a string lowercase
nl: Zet een tekst om naar kleine letters

en: Make a string uppercase
nl: Zet een tekst om naar hoofdletters

en: Make sure all images on this screen are loaded before clicking on the button.
nl: Wacht met het drukken op de knop totdat alle afbeeldingen geladen zijn.

en: Make the 'Other:' comment field mandatory when the 'Other:' option is active
nl: Maak opmerking verplicht als optie Anders is gekozen

en: Make these mappings automatic in future
nl: Doe deze koppelingen voortaan automatisch

en: Makes this question mandatory in your survey. Option "Soft" gives a possibility to skip a question without giving any answer.
nl: Maakt de vraag verplicht in de enquête. De optie "Zacht" geeft de mogelijkheid om de vraag zonder antwoord over te slaan.

en: Malay
nl: Maleisisch

en: Male
nl: Man

en: Maltese
nl: Maltees

en: Manage attribute fields
nl: Attribuutvelden beheren

en: Manage attributes
nl: Attributen beheren

en: Manage label sets
nl: Beheer labelsets

en: Manage menu entries
nl: Beheer menu-regels

en: Manage survey administrators
nl: Gebruikersbeheer

en: Manage your key
nl: Beheer uw update-key

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: Mandatory Question
nl: Verplichte vraag

en: Mandatory attribute
nl: Verplicht attribuut

en: Mandatory field:
nl: Verplicht veld:

en: Mandatory fields:
nl: Verplichte velden:

en: Mandatory:
nl: Verplicht:

en: Mandatory?
nl: Verplicht?

en: Map height
nl: Kaarthoogte

en: Map height in pixel
nl: Maphoogte in pixel

en: Map participant attributes
nl: Koppel deelnemersattributen

en: Map survey participant attributes
nl: Koppel deelnemers-attributen

en: Map width
nl: Kaartbreedte

en: Map width in pixel
nl: Mapbreedte in pixel

en: Map your central participant attributes to existing survey participant attributes or create new ones
nl: De centrale deelnemersattributen koppelen aan bestaande enquête-deelnemersattributen of nieuwe attributen aanmaken

en: Map your survey participant attributes to an existing participant attribute or create a new one
nl: Koppel uw attributen aan een bestaand attribuut van een deelnemer of maak een nieuw attribuut aan

en: Map zoom level
nl: Kaart inzoomniveau

en: Mar
nl: Mrt

en: March
nl: Maart

en: Margin before questionnaireInfo element (mm)
nl: Marge voor toelichting bij vraag (mm)

en: Mask questions
nl: Gesloten vragen

en: Max number of files
nl: Maximum aantal bestanden

en: Max reminders:
nl: Maximum aantal herinneringen:

en: Maximum answers
nl: Maximum aantal antwoorden

en: Maximum characters
nl: Maximum aantal tekens

en: Maximum characters allowed
nl: Maximum aantal toegestane tekens

en: Maximum columns for answers
nl: Maximum aantal kolommen voor antwoorden

en: Maximum date
nl: Maximum datum

en: Maximum date, valide date in any English textual datetime description (YYYY-MM-DD for example). Expression Managed can be used (only with YYYY-MM-DD format) value. For dropdown : only the year is restricted if date use variable not in same page.
nl: Maximale datum, bijvoorbeeld in het formaat EEJJ-MM-DD. Expressies kunnen worden gebruikt (alleen in het formaat EEJJ-MM-DD). Voor dropdownlijsten : alleen tot het jaar beperkt als de datumvariabele niet op dezelfde pagina staat.

en: Maximum file size allowed (in KB)
nl: Maximale bestandsgrootte (in KB)

en: Maximum number of files that the participant can upload for this question
nl: Maximum aantal bestanden dat de deelnemer kan uploaden voor deze vraag

en: Maximum sum value
nl: Maximale som

en: Maximum sum value of multiple numeric input
nl: Maximale som van meervoudige numerieke invoer

en: Maximum value
nl: Maximale waarde

en: Maximum value for array(mult-flexible) question type
nl: Maximale waarde voor array(multi-flexibel) vraagtype

en: Maximum value of the numeric input
nl: Maximale waarde van de numerieke invoer

en: May
nl: Mei

en: Maybe you don't have permission.
nl: Mogelijk heeft u geen rechten.

en: Median:
nl: Mediaan:

en: Members
nl: Leden

en: Menu ID?
nl: Menu-ID?

en: Menu configuration
nl: Menu configuratie

en: Menu entries
nl: Menu-regels

en: Menu entries configuration
nl: Menu-regels configuratie

en: Menu icon
nl: Menu icoon

en: Menu icon type
nl: Menu icoontype

en: Menu name
nl: Menu naam

en: Menu title
nl: Menu titel

en: Message
nl: Bericht

en: Message:
nl: Bericht:

en: Millisecond
nl: Milliseconde

en: Min days between reminders:
nl: Minimum aantal dagen tussen herinneringen:

en: Min number of files
nl: Minimum aantal bestanden

en: Minimum answers
nl: Minimum aantal antwoorden

en: Minimum date
nl: Minimum datum

en: Minimum date, valide date in YYYY-MM-DD format or any English textual datetime description. Expression Managed can be used (only with YYYY-MM-DD format). For dropdown : only the year is restricted if date use variable not in same page.
nl: Minimale datum, in het formaat EEJJ-MM-DD of in een datumformaat met Engelse tekst. Expressies kunnen worden gebruikt (alleen in het formaat EEJJ-MM-DD). Voor dropdownlijsten : alleen tot het jaar beperkt als de datumvariabele niet op dezelfde pagina staat.

en: Minimum height of single choice answer boxes
nl: Minimale hoogte van enkelekeuze-antwoordveld

en: Minimum height of subquestion items
nl: Minimale hoogte van item van subvraag

en: Minimum memory available
nl: Minimaal beschikbaar geheugen

en: Minimum number of files that the participant must upload for this question
nl: Minimum aantal bestanden dat de deelnemer moet uploaden voor deze vraag

en: Minimum password length
nl: Minimale lengte wachtwoord

en: Minimum requirements
nl: Minimale vereisten

en: Minimum section height (mm)
nl: Minimale hoogte sectie (mm)

en: Minimum sum value
nl: Minimale som

en: Minimum value
nl: Minimale waarde

en: Minimum value for array(multi-flexible) question type
nl: Minimale waarde voor array(multi-flexibel) vraagtype

en: Minimum value of the numeric input
nl: Minimale waarde van de numerieke invoer

en: Minute
nl: Minuut

en: Minute step interval
nl: Minuut stapgrootte

en: Miscellaneous files
nl: Diverse bestanden

en: Missing %s closing right parentheses
nl: Er ontbreken %s rechterhaakjes (sluithaakjes)

en: Missing columns
nl: Ontbrekende kolommen

en: Missing configuration file.
nl: Configuratie-bestand ontbreekt.

en: Missing source tag in updater xml
nl: Ontbrekende bron tag in xml updater

en: Missing stable tag in updater xml
nl: Ontbrekende stabiele tag in xml updater

en: Missing tag %s in %s in extension config.xml
nl: Ontbrekende tag %s in %s in extensie config.xml

en: Missing tag %s in extension config.xml
nl: Ontbrekende tag %s in extensie config.xml

en: Missing type tag in updater xml
nl: Ontbrekende type tag in xml updater

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mod time
nl: Wijz tijd

en: Modified at
nl: Gewijzigd op

en: Modified by
nl: Gewijzigd door

en: Modified on
nl: Gewijzigd op

en: Modify
nl: Wijzigen

en: Mongolian
nl: Mongools

en: Montenegrin
nl: Montenegrijns

en: Month
nl: Maand

en: Month display style
nl: Maand weergavestijl

en: More about conditions and the ExpressionScript engine.
nl: Meer over condities en de ExpressionScript-engine.

en: More languages
nl: Meer talen

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Move all fields to create column
nl: Alle velden verplaatsen om een kolom toe te voegen

en: Move file
nl: Bestand verplaatsen

en: Move on without warning
nl: Doorgaan zonder waarschuwen

en: Move to question:
nl: Ga naar vraag:

en: Moving user templates to new location at %s...
nl: Verplaatsen gebruikerssjablonen naar locatie %s...

en: Multiple choice
nl: Meerkeuzevraag

en: Multiple choice questions
nl: Meerkeuzevragen

en: Multiple choice with comments
nl: Meerkeuzevraag met opmerkingen

en: Multiple numeric inputs sum must equal this value
nl: De som van meervoudige numerieke invoer moet gelijk zijn aan deze waarde

en: Multiple numerical input
nl: Meervoudige numerieke invoer

en: Multiple short text
nl: Meerdere korte vrije teksten

en: My account
nl: Mijn account

en: My first question group
nl: Mijn eerste vraaggroep

en: My personal menu entries
nl: Mijn persoonlijke menu-regels

en: My personal menus
nl: Mijn persoonlijke menu's

en: My personal settings
nl: Mijn persoonlijke instellingen

en: My profile
nl: Mijn profiel

en: My user groups
nl: Mijn gebruikersgroepen

en: MySQL database engine type
nl: MySQL database engine-type

en: Myanmar (Burmese)
nl: Myanmar (Birmaans)

en: Name
nl: Naam

en: Name [ID]
nl: Naam [ID]

en: Name of the page where the box should be shown
nl: Naam van de pagina waar de box moet worden getoond

en: Name of the survey
nl: Naam van de enquête

en: Name of the survey administrator
nl: Naam beheerder enquête

en: Name should be at least have one sign
nl: De naam moet minstens een teken bevatten

en: Name:
nl: Naam:

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Navigation delay (seconds):
nl: Vertraging van navigatie (seconden):

en: Need {n} access code.|Need {n} access codes.
nl: Benodigde {n} toegangscode.|Benodigde {n} toegangscodes.

en: Neither agree nor disagree
nl: Neutraal

en: New
nl: Nieuw

en: New UNSTABLE update available:
nl: Nieuwe TESTVERSIE beschikbaar:

en: New answer for quota '%s'
nl: Nieuw antwoord voor quota '%s'

en: New answer option
nl: Nieuwe antwoordoptie

en: New box
nl: Nieuwe box

en: New box created
nl: Nieuwe box aangemaakt

en: New dummy participants were added.
nl: De dummy deelnemers zijn toegevoegd.

en: New entry was added.
nl: Record is toegevoegd.

en: New files were successfully installed.
nl: Nieuwe bestanden toegevoegd.

en: New files will be downloaded and installed.
nl: Nieuwe bestanden worden gedownload en geïnstalleerd.

en: New key
nl: Nieuwe key

en: New label set
nl: Nieuwe labelset

en: New password:
nl: Nieuw wachtwoord:

en: New password: %s
nl: Nieuw wachtwoord: %s

en: New question group
nl: Vraaggroep toevoegen

en: New question group was saved.
nl: Nieuwe vraaggroep is opgeslagen.

en: New quota
nl: Nieuwe quota

en: New quota saved
nl: Nieuwe quota opgeslagen

en: New rows
nl: Nieuwe regels

en: New scenario number:
nl: Nieuw scenarionummer:

en: New survey
nl: Nieuwe enquête

en: New survey id:
nl: Nieuw enquête id:

en: New survey title:
nl: Nieuwe titel enquête:

en: New update available:
nl: Er is een update beschikbaar:

en: Next
nl: Volgende

en: Next century
nl: Volgende eeuw

en: Next choice
nl: Volgende keuze

en: Next decade
nl: Volgende 10 jaar

en: Next month
nl: Volgende maand

en: Next year
nl: Volgende jaar

en: Next, we will create subquestions and answer options.
nl: Daarna gaan we subvragen en antwoordopties maken.

en: No
nl: Nee

en: No (but optional)
nl: Nee (maar optioneel)

en: No CFIELDNAME field set!
nl: Er is geen "CFIELDNAME" veld!

en: No GID (Group) has been provided. Cannot import question
nl: Er is geen GID (groep) opgegeven waardoor de vraag niet kan worden geïmporteerd

en: No SID (Survey) has been provided. Cannot import question.
nl: Er is geen SID (enquête) opgegeven waardoor de vraag niet kan worden geïmporteerd.

en: No Username selected.
nl: Geen gebruikersnaam geselecteerd.

en: No answer
nl: Geen antwoord

en: No answer:
nl: Geen antwoord:

en: No answers have been set for this quota.
nl: Er zijn geen antwoorden gezet voor deze quota.

en: No attributes found.
nl: Er zijn geen attributen.

en: No available surveys
nl: Geen enquêtes beschikbaar

en: No build version found!
nl: Geen build-versie gevonden!

en: No conditions could be copied (due to duplicates)
nl: Er konden geen condities worden gekopieerd (dubbel)

en: No control on checkbox
nl: Geen controle over checkbox

en: No custom function for this survey
nl: Geen aangepaste functie voor deze enquête

en: No customizable entries found.
nl: Er zijn geen te wijzigen gegevens.

en: No database action required!
nl: Geen database-handeling vereist!

en: No file selected
nl: Geen bestand geselecteerd

en: No file was uploaded.
nl: Er is geen bestand geüpload.

en: No group found!
nl: Geen groep gevonden!

en: No info or no data found
nl: Geen informatie of gegevens gelezen

en: No invitation code is needed to complete the survey.
nl: Er is geen uitnodigingscode vereist om deel te nemen aan deze enquête.

en: No issues with question group order found.
nl: Er is geen probleem met de volgorde van de vraaggroepen.

en: No issues with question order found.
nl: Er is geen probleem met de volgorde van de vragen.

en: No label sets available
nl: Er is geen labelset beschikbaar

en: No label sets found.
nl: Geen labelsets gevonden.

en: No matching CFIELDNAME group!
nl: Er is geen overeenkomende CFIELDNAME groep!

en: No matching CQID
nl: Er is geen overeenkomende Cqid

en: No matching group
nl: Er is geen overeenkomende groep

en: No matching question
nl: Er is geen overeenkomende vraag

en: No matching survey
nl: Er is geen overeenkomende enquête

en: No new participants were created
nl: Er zijn geen nieuwe deelnemers toegevoegd

en: No notifications found
nl: Er zijn geen notificaties

en: No of surveys
nl: Aantal enquêtes

en: No old responses found.
nl: Er zijn geen oude responsen.

en: No old survey or survey participants table selected.
nl: Geen oude enquête of deelnemerstabel geselecteerd.

en: No parent group
nl: Geen bovenliggende groep

en: No parent menu
nl: Geen bovenliggend menu

en: No participant information lost.
nl: Er gaat geen deelnemersinformatie verloren.

en: No participant shares were deleted
nl: Er zijn geen delingen van deelnemers verwijderd

en: No participant table found for this survey!
nl: Geen deelnemerstabel gevonden bij deze enquête!

en: No participants deleted
nl: Er zijn geen deelnemers verwijderd

en: No participants found.
nl: Geen deelnemers gevonden.

en: No permission
nl: Geen toestemming

en: No preview available
nl: Voorvertonen niet mogelijk

en: No question group found.
nl: Geen vraaggroep gevonden.

en: No question group in this survey
nl: Er is geen vraaggroep in deze enquête

en: No question groups found.
nl: Geen vraaggroepen gevonden.

en: No question index will be shown with this format.
nl: Bij dit formaat wordt er geen vragenindex getoond.

en: No questions found.
nl: Geen vragen gevonden.

en: No quotas
nl: Geen quota's

en: No quotas have been set for this survey
nl: Er zijn geen quota ingesteld voor deze enquête

en: No reminder(s) sent
nl: Geen herinnering verzonden

en: No replacement variable available for this field
nl: Er is geen vervangende variabele beschikbaar voor dit veld

en: No response lines in your file.
nl: Geen responsregels in uw bestand.

en: No responses are lost.
nl: Er gaan geen reacties verloren.

en: No server answer
nl: Geen reactie van de server

en: No server answer!
nl: Geen antwoord van de server!

en: No shared participants found
nl: Er zijn geen gedeelde deelnemers gevonden

en: No simple graph for this question type
nl: Voor dit vraagtype is er geen eenvoudig diagram

en: No survey ID has been provided. Cannot copy survey
nl: Er is geen SID opgegeven waardoor de enquête niet kan worden gekopieerd

en: No survey participants found.
nl: Geen deelnemers gevonden.

en: No survey participants table.
nl: Er is geen deelnemerstabel.

en: No surveys found.
nl: Geen enquêtes gevonden.

en: No syntax errors detected in this survey.
nl: Geen syntaxfouten gevonden in deze enquête.

en: No temporary folder, cannot read configuration file.
nl: Geen tijdelijke map, configuratie-bestand kan niet gelezen worden.

en: No update available for your version.
nl: Er is voor deze versie geen update beschikbaar.

en: No user group selected.
nl: Er is geen gebruikersgroep geselecteerd.

en: No user groups found.
nl: Geen gebruikersgroepen gevonden.

en: No, cancel
nl: Nee, afbreken

en: No, thanks.
nl: Nee, bedankt.

en: Nobody
nl: Niemand

en: Nominal
nl: Nominaal

en: Non-Numerical answer option prefix:
nl: Niet-numerieke prefix andwoordopties:

en: Non-Numerical subquestions prefix:
nl: Niet-numerieke prefix subvragen:

en: Non-existing survey participants table
nl: Niet-bestaande deelnemerstabel

en: None
nl: Geen

en: None found
nl: Geen gevonden

en: None selected
nl: Niets geselecteerd

en: Norwegian (Bokmal)
nl: Noors (Bokmal)

en: Norwegian (Nynorsk)
nl: Noors (Nynorsk)

en: Not Selected
nl: Niet geselecteerd

en: Not a broken theme!
nl: Er is geen beschadigd thema!

en: Not a valid expression
nl: Geen geldige expressie

en: Not active.
nl: Niet actief.

en: Not all answer options were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
nl: Niet alle antwoordopties zijn opgeslagen. Dit komt waarschijnlijk door een server-instelling (PHP-instelling max_input_vars) -  neem contact op met de beheerder.

en: Not all emails were sent:
nl: Niet alle e-mails zijn verzonden:

en: Not all labels were updated successfully.
nl: Niet alle labels zijn gewijzigd.

en: Not all subquestions were saved. This usually happens due to server limitations ( PHP setting max_input_vars) - please contact your system administrator.
nl: Niet alle subvragen zijn opgeslagen. Dit komt waarschijnlijk door een server-instelling (PHP-instelling max_input_vars) - neem contact op met de beheerder.

en: Not completed
nl: Niet volledig

en: Not completed or Not displayed
nl: Niet afgerond of Niet getoond

en: Not displayed
nl: Niet getoond

en: Not enough response data
nl: Niet genoeg gegevens in de respons

en: Not enough space
nl: Niet genoeg ruimte

en: Not enough values for calculation
nl: Er zijn niet genoeg waarden voor een berekening

en: Not equal to
nl: Ongelijk aan

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not found!
nl: Niet gevonden!

en: Not imported label sets
nl: Niet geïmporteerde labelsets

en: Not invited
nl: Niet uitgenodigd

en: Not relevant for this question type
nl: Niet relevant bij dit vraagtype

en: Not started
nl: Niet begonnen

en: Not updatable!
nl: Updaten niet mogelijk!

en: Note : In some hosting, like shared hosting, it can happen that the available free space is not correctly evaluated. If you checked manually that you have enough free space to update, please, just ignore this error.
nl: NB : Soms wordt bij hosting, bijvoorbeeld shared hosting, de beschikbare ruimte niet goed bepaald. Negeer de foutmelding als u heeft vastgesteld dat er wel genoeg ruimte voor de update beschikbaar is.

en: Note that this assessment section will only show if assessment rules have been set and assessment mode is activated.
nl: Merk op dat deze beoordelingssectie enkel getoond zal worden als de beoordelingsregels ingesteld zijn en de beoordelingsmode geactiveerd is.

en: Note that you cannot undo a delete if you proceed. The data will be gone.
nl: Als u doorgaat kan deze verwijdering niet ongedaan gemaakt worden. De gegevens zijn dan verloren.

en: Note:
nl: NB:

en: Note: Adding role(s) to a user will overwrite any individual user permissions!
nl: NB: Het toevoegen van een rol aan een gebruiker overschrijft persoonlijke gebruikersrechten!

en: Note: All fields marked with (*) are required.
nl: Verplichte velden zijn gemarkeerd met een *.

en: Note: Automatically loading the end URL works only if the survey is activated.
nl: NB: Het automatisch laden van de URL werkt alleen bij een actieve enquête.

en: Note: Because you are updating from a stable to an unstable version or vice versa a change log might not be available or incomplete.
nl: NB: Omdat u update van of naar een testversie kan de change-log onvolledig of niet beschikbaar zijn.

en: Note: Demo mode is activated. Marked (*) settings can't be changed.
nl: Opmerking: In de demo-mode kunnen de instellingen die met een sterretje zijn aangegeven, niet worden gewijzigd.

en: Note: If you deactivated this survey in error, it is possible to restore this data easily if you do not make any changes to the survey structure. See the LimeSurvey documentation for further details
nl: Let op: Als u per ongeluk deze enquête heeft gedeactiveerd, is het mogelijk om de gegevens te herstellen als u geen wijzigingen in de enquête heeft aangebracht. Zie de LimeSurvey-documentatie voor nadere uitleg

en: Note: If you turn on the -Anonymized responses- option for this survey then LimeSurvey will mark participants who complete the survey only with a 'Y' instead of date/time to ensure the anonymity of your participants.
nl: Opmerking: Als u de enquête anoniem maakt, zal LimeSurvey de deelnemers die de enquête hebben voltooid enkel met een "Y" markeren in plaats van datum/tijd om hun anonimiteit te garanderen.

en: Note: Print will not include items on this page
nl: NB: Afdruk is exclusief de items op deze pagina

en: Note: Standard participant fields cannot be automatically mapped
nl: Let op: Standaardvelden van de toegangscontrole kunnen niet automatisch worden gekoppeld

en: Note: This is a standard theme.
nl: Let op: dit is een standaardthema.

en: Note: This link only works if the survey is activated.
nl: NB: Deze link werkt alleen als de enquête actief is.

en: Note: This survey has a past expiration date configured and is currently not available to participants. Please remember to update/remove the expiration date in the survey settings after activation.
nl: NB: Deze enquête is nu vervallen en is dus niet beschikbaar voor deelnemers. Denk er aan om de vervaldatum aan te passen of te verwijderen na activatie.

en: Note: XSS filtering is always disabled for the superadministrator.
nl: NB: XSS filtering is voor de hoofdbeheerder altijd uitgeschakeld.

en: Note: You can only give limited permissions to other users because your own permissions are limited, too.
nl: NB: Omdat uw eigen rechten beperkt zijn, kunt u ook maar beperkt rechten verlenen aan andere gebruikers.

en: Note: You can't edit the condition because there are currently conditions set for this question by the condition designer.
nl: NB: U kunt de conditie niet wijzigen omdat er nu condities zijn bij deze vraag.

en: Note: You can't edit the relevance equation because there are currently conditions set for this question.
nl: NB: U kunt de relevantievergelijking niet wijzigen omdat er een of meer condities zijn bij deze vraag.

en: Nothing to translate on this page
nl: Er is niets op deze pagina om te vertalen

en: Nothing to update
nl: Er is niets om te wijzigen

en: Notice: Field '%s' was left empty, even though it is a mandatory attribute.
nl: Let op: Het verplichte veld '%s' is niet ingevuld.

en: Notification %s not found
nl: Notificatie %s onbekend

en: Notification & data management
nl: Melding & datamanagement

en: Notification and data management settings
nl: Instellingen Melding en datamanagement

en: Notifications
nl: Notificaties

en: Notifications & data
nl: Melding & data

en: Now click on "Save & activate survey"
nl: Klik nu op "Enquête opslaan en activeren"

en: Now click on 'Save and add question'.
nl: Klik nu op 'Opslaan en vraag toevoegen'.

en: Now save the answer options
nl: Sla de antwoordopties op

en: Now save the created question
nl: Sla de vraag op

en: Now save the subquestions
nl: Sla de deelvragen op

en: Now save your survey
nl: Sla nu uw enquête op

en: Now that we've got some subquestions, we have to add answer options as well.
nl: Nu we enkele subvragen hebben, moeten we ook de antwoordopties toevoegen.

en: Now when you are finished click on 'Save and add question'.
nl: Klik als u klaar bent op 'Opslaan en vraag toevoegen'.

en: Now, activate your survey.
nl: Activeer nu uw enquête.

en: Null values are ignored in calculations
nl: Ontbrekende waarden zijn genegeerd in de berekeningen

en: Number greater than
nl: Cijfer groter dan

en: Number less than
nl: Cijfer kleiner dan

en: Number of attribute fields to add:
nl: Aantal toe te voegen attribuutvelden:

en: Number of cases
nl: Aantal zaken

en: Number of characters:
nl: Aantal tekens:

en: Number of columns:
nl: Aantal kolommen:

en: Number of files greater than
nl: Aantal bestanden groter dan

en: Number of files less than
nl: Aantal bestanden kleiner dan

en: Number of participants:
nl: Aantal deelnemers:

en: Number of questions/groups:
nl: Aantal vragen/groepen:

en: Number of records in this query:
nl: Aantal responsen in deze enquête:

en: Numbers
nl: Getallen

en: Numbers only
nl: Uitsluitend getallen

en: Numbers only for 'Other'
nl: Uitsluitend getallen bij optie Anders

en: Numeric tokens
nl: Numerieke tokens

en: Numerical input
nl: Numerieke invoer

en: OR
nl: OF

en: Occitan
nl: Occitaans (Frans)

en: Oct
nl: Okt

en: October
nl: Oktober

en: Off
nl: Uit

en: Old VV version
nl: Oude VV-versie

en: On
nl: Aan

en: On errors
nl: Bij fouten

en: On page
nl: Op pagina

en: On requesting the update information from limesurvey.org there has been an error:
nl: Ophalen informatie over wijzigingen LimeSurvey is mislukt, fout:

en: On the following page you will be able to create a pdf that can be printed filled out and scanned again.
nl: Op de volgende pagina kunt u een PDF aanmaken die u kunt afdrukken en, na het invullen, kunt inscannen.

en: Once a survey is activated you can no longer:
nl: Wanneer een enquête is geactiveerd kunt u niet meer:

en: One
nl: Eén

en: One or more file have either exceeded the filesize/are not in the right format or the minimum number of required files have not been uploaded. You cannot proceed until these have been completed
nl: Een of meerdere bestanden overschrijden de bestandsgrootte, zijn niet in het juiste formaat of het minimaal vereiste aantal bestanden is niet geüpload. U kunt niet verder gaan totdat deze zijn voltooid

en: One or more mandatory questions have not been answered. You cannot proceed until these have been completed.
nl: Een of meer verplichte vragen zijn niet beantwoord. U kunt niet verder gaan zonder ze te beantwoorden.

en: One or more questions have not been answered in a valid manner. You cannot proceed until these answers are valid.
nl: Een of meer vragen zijn onjuist beantwoord. U kunt niet verder gaan zonder dit te herstellen.

en: One or more uploaded files are not in proper format/size. You cannot proceed until these files are valid.
nl: Een of meer geüploade bestanden hebben het verkeerde formaat of grootte. U kunt niet verder gaan zonder dit te herstellen.

en: One-time password
nl: Wegwerpwachtwoord

en: Online Manual
nl: Online Handleiding

en: Online manual
nl: Online handleiding

en: Only %s new dummy participants were added after %s trials.
nl: Er zijn maar %s dummy deelnemers toegevoegd na %s pogingen.

en: Only CSV files are allowed.
nl: Alleen CSV-bestanden zijn toegestaan.

en: Only Superadmin
nl: Alleen hoofdbeheerder

en: Only admin
nl: Alleen beheerders

en: Only an integer value may be entered in this field.
nl: In dit veld mag alleen een geheel getal worden ingevoerd.

en: Only answer the following question if:
nl: De volgende vraag alleen beantwoorden als:

en: Only answer this if the following conditions are met:
nl: Beantwoord deze vraag alleen als aan de volgende condities is voldaan:

en: Only answer this question for the items you did not select in question %s ('%s')
nl: Beantwoord deze vraag alleen voor de items die u niet geselecteerd heeft in vraag %s ('%s')

en: Only answer this question for the items you selected in question %s ('%s')
nl: Beantwoord deze vraag alleen voor de items die u geselecteerd heeft in vraag %s ('%s')

en: Only answer this question if the following conditions are met:
nl: Beantwoord deze vraag alleen als aan de volgende voorwaarden is voldaan:

en: Only export entries which contain this string in the email address.
nl: Alleen records exporteren met deze tekst in het e-mailadres.

en: Only integer values may be entered in these fields.
nl: In deze velden mogen alleen gehele getallen worden ingevoerd.

en: Only numbers may be entered in '%s' accompanying text field.
nl: In het  bij '%s' horende tekstveld mogen alleen getallen worden ingevoerd.

en: Only numbers may be entered in these fields.
nl: In deze velden alleen cijfers invoeren.

en: Only numbers may be entered in this field.
nl: In dit veld mogen alleen cijfers ingevoerd worden.

en: Only one CSV attribute is mapped with central attribute.
nl: Er is maar één CSV-attribuut gekoppeld met een centraal attribuut.

en: Only one central attribute is mapped with participant attribute
nl: Maar één centraal attribuut is gekoppeld met tokenattribuut

en: Only previous pages answers are available
nl: Alleen antwoorden van voorafgaande pagina's zijn beschikbaar

en: Only show question
nl: Toon alleen vraag

en: Only variables can be assigned values
nl: Alleen een variabele kan een waarde krijgen

en: Only {n} access code has been created.|Only {n} access codes have been created.
nl: Er is maar {n} toegangscode aangemaakt.|Er zijn maar {n} toegangscodes aangemaakt.

en: Oops, There was an error deleting the file
nl: Er is een fout opgetreden bij het verwijderen van het bestand

en: Open date/time selector
nl: Datum/tijd kiezen

en: Open editor
nl: Editor openen

en: Open general survey settings
nl: Open algemene instellingen enquête

en: Open imported theme
nl: Open het geïmporteerde thema

en: Open printable view
nl: Afdrukbare versie openen

en: Open sharing panel
nl: Deelscherm openen

en: Open the general survey overview
nl: Open het algemene enquête-overzicht

en: Open the syntax file in SPSS in Unicode mode.
nl: Open het SPSS-syntaxbestand in de Unicode-mode.

en: Open theme editor in new window
nl: Open sjablooneditor in een nieuw venster

en: Open-access mode:
nl: Vrije-toegangsmode:

en: Operating system
nl: Besturingssysteem

en: Option
nl: Optie

en: Option 'Other':
nl: Optie Anders:

en: Optional
nl: Optioneel

en: Optional Question
nl: Optionele vraag

en: Optional fields:
nl: Optionele velden:

en: Optional modules
nl: Optionele modules

en: Options
nl: Opties

en: Or, try out our interactive tutorial tour
nl: Of probeer onze interactieve demonstratie

en: Order
nl: Volgorde

en: Order - like 3)
nl: Volgorde - als 3)

en: Ordinal
nl: Ordinaal

en: Organize question group/questions
nl: Volgorde vraaggroepen en vragen aanpassen

en: Orientation
nl: Richting

en: Original value
nl: Originele waarde

en: Other
nl: Overige

en: Other comment
nl: Andere opmerkingen

en: Other files:
nl: Andere bestanden:

en: Other users may edit this participant
nl: Andere gebruikers mogen deze deelnemer aanpassen

en: Other:
nl: Anders:

en: Outdated
nl: Verouderd

en: Output format
nl: Uitvoerformaat

en: Output options
nl: Uitvoeropties

en: Overall assessment score
nl: Totale beoordelingsscore

en: Overview
nl: Overzicht

en: Overwrite existing attribute values if a participant already exists?
nl: Bestaande waarden overschrijven als een deelnemer al voorkomt?

en: Overwrite existing auto mapped attribute values if a participant already exists?
nl: Als een deelnemer al bestaat, moet dan een bestaande automatische koppeling overschreven worden?

en: Overwrite existing participant attribute values if a duplicate participant is found?
nl: Wilt u de bestaande tokenwaarden overschrijven indien een dubbele deelnemer gevonden wordt?

en: Overwrite existing participant attribute values if a participant already exists?
nl: Als een deelnemer al bestaat, moet dan een bestaande toegangscode overschreven worden?

en: Overwrite existing standard field values if a participant already exists?
nl: Als een deelnemer al bestaat, moet dan een bestaande standaardwaarde overschreven worden?

en: Overwrite existing users
nl: Bestaande gebruikers overschrijven

en: Overwrite files with the same name when uploaded, moved or copied through the editor/file-manager
nl: Bestanden met dezelfde naam overschrijven als er met de editor of bestandsbeheer bestanden worden geüpload, verplaatst of gekopieerd

en: Owner
nl: Eigenaar

en: Owner ID
nl: Eigenaar-ID

en: Owner UID
nl: Eigenaar UID

en: Owner:
nl: Eigenaar:

en: Owner?
nl: Eigenaar?

en: PDF export
nl: PDF-export

en: PDF header string (if empty, survey name will be used):
nl: PDF tekst in kop (Indien leeg wordt de naam van de enquête gebruikt):

en: PDF header title (if empty, site name will be used):
nl: PDF titel in kop (Indien leeg wordt de naam van de website gebruikt):

en: PDF questions in bold:
nl: Geef in een PDF vragen vet weer:

en: PHP GD library
nl: PHP GD-library

en: PHP LDAP library
nl: PHP LDAP-library

en: PHP PDO driver library
nl: PHP PDO driver bibliotheek

en: PHP Sodium library [data encryption]
nl: PHP Sodium [data encryptie]

en: PHP imap library
nl: PHP imap-library

en: PHP mbstring library
nl: PHP mbstring bibliotheek

en: PHP version
nl: PHP-versie

en: PHP version is only %s
nl: PHP-versie is slechts %s

en: PHP version required:
nl: PHP-versie verplicht:

en: PHP zip library
nl: PHP zip-library

en: PHP zlib library
nl: PHP zlib-library

en: PHP/PECL JSON library
nl: PHP/PECL JSON bibliotheek

en: PHP_CURL library not loaded
nl: PHP_CURL library niet geladen

en: Packages To Load
nl: Te laden packages

en: Pad a string to a certain length with another string
nl: Plak een tekst tot een specifieke lengte aan een andere tekst

en: Page format:
nl: Paginaformaat:

en: Page orientation:
nl: Pagina-richting:

en: Panel integration
nl: Paneelintegratie

en: Papiamento (Curaçao & Bonaire)
nl: Papiaments (Curaçao en Bonaire)

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Parent group
nl: Bovenliggende groep

en: Parent menu?
nl: Bovenliggend menu?

en: Parent user
nl: Bovenliggende gebruiker

en: Partial
nl: Gedeeltelijk

en: Partial (saved) responses
nl: Gedeeltelijk (opgeslagen) responsen

en: Partial:
nl: Gedeeltelijk:

en: Participant
nl: Deelnemer

en: Participant ID
nl: Deelnemers ID

en: Participant attribute descriptions were successfully updated.
nl: Attribuutbeschrijvingen zijn bijgewerkt.

en: Participant attribute: %s
nl: Deelnemersattribuut: %s

en: Participant attributes to create
nl: Aan te maken deelnemersattributen

en: Participant control
nl: Deelnemer controle

en: Participant deleted
nl: Deelnemer verwijderd

en: Participant fields
nl: Deelnemersvelden

en: Participant may save and resume later:
nl: Deelnemer mag opslaan en later hervatten:

en: Participant removed from sharing
nl: Deelnemer wordt niet meer gedeeld

en: Participant settings
nl: Instellingen deelnemer

en: Participant share deleted
nl: Deling deelnemer verwijderd

en: Participant shared.
nl: Deelnemer gedeeld.

en: Participant successfully added
nl: Deelnemer toegevoegd

en: Participant successfully updated
nl: Deelnemer gewijzigd

en: Participant table already exist for this survey.
nl: De deelnemerstabel voor deze enquête bestaat al.

en: Participants
nl: Deelnemers

en: Participants can save partially finished surveys
nl: Respondenten kunnen incomplete enquêtes bewaren

en: Participants may print answers:
nl: Afdrukken van antwoorden door respondenten toestaan:

en: Participants owned by you
nl: Deelnemers die van u zijn

en: Participants shared with you
nl: Deelnemers gedeeld met u

en: Participants you have shared
nl: Deelnemers die u heeft gedeeld

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password must be at least %d character long|Password must be at least %d characters long
nl: Wachtwoord is minimaal %d teken lang|Wachtwoord is minimaal %d tekens lang

en: Password must be at most %d character long|Password must be at most %d characters long
nl: Wachtwoord is maximaal %d teken lang|Wachtwoord is maximaal %d tekens lang

en: Password must include at least %d lowercase letter|Password must include at least %d lowercase letters
nl: Wachtwoord moet minstens %d kleine letter bevatten|Wachtwoord moet minstens %d kleine letters bevatten

en: Password must include at least %d number|Password must include at least %d numbers
nl: Wachtwoord moet minstens %d cijfer bevatten|Wachtwoord moet minstens %d cijfers bevatten

en: Password must include at least %d special character|Password must include at least %d special characters
nl: Wachtwoord moet minstens %d speciaal teken bevatten|Wachtwoord moet minstens %d speciale tekens bevatten

en: Password must include at least %d uppercase letter|Password must include at least %d uppercase letters
nl: Wachtwoord moet minstens %d hoofdletter bevatten|Wachtwoord moet minstens %d hoofdletters bevatten

en: Password safety
nl: Veiligheid wachtwoord

en: Password warning
nl: Wachtwoord waarschuwing

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Passwords do not match
nl: Wachtwoorden komen niet overeen

en: Passwords do not match!
nl: Wachtwoorden komen niet overeen!

en: Passwords does not fulfill minimum requirement:
nl: Wachtwoorden voldoen niet aan de eis:

en: Path
nl: Pad

en: Percentage of total:
nl: Percentage van het totaal:

en: Permission
nl: Rechten

en: Permission level
nl: Rechtenniveau

en: Permission level?
nl: Rechtenniveau?

en: Permission role %s
nl: Rechten rol %s

en: Permission roles
nl: Rechten rollen

en: Permission to activate/deactivate a survey
nl: Toestemming om een enquête te activeren/deactiveren

en: Permission to create participants in the central participants database (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete participants from other users
nl: Toestemming om deelnemers in de deelnemersdatabase toe te voegen (met alle rechten) en om deelnemers van andere gebruikers te bekijken, te wijzigen en te verwijderen

en: Permission to create surveys (for which all permissions are automatically given) and view, update and delete surveys from other users
nl: Toestemming om enquêtes aan te maken (met alle rechten) en het tonen, wijzigen en verwijderen van enquêtes van andere gebruikers

en: Permission to create(data entry)/view/update/delete/import/export responses
nl: Toestemming voor het maken(data-invoer)/bekijken/bewerken/verwijderen/importeren van responsen

en: Permission to create, view, update and delete user groups
nl: Toestemming om gebruikersgroepen  toe te voegen, te tonen, te wijzigen en te verwijderen

en: Permission to create, view, update and delete users
nl: Toestemming om gebruikers toe te voegen, te tonen, te wijzigen en te verwijderen

en: Permission to create, view, update, delete, export and import label sets/labels
nl: Toestemming om label(sets) toe te voegen, te tonen, te wijzigen, te verwijderen, te exporteren en te importeren

en: Permission to create, view, update, delete, export and import templates
nl: Toestemming om sjablonen toe te voegen, te tonen, te wijzigen, te verwijderen, te exporteren en te importeren

en: Permission to create/update/delete/import/export participants
nl: Toestemming voor het maken/bewerken/verwijderen/importeren/exporteren van deelnemers

en: Permission to create/view/update/delete assessments rules for a survey
nl: Toestemming voor het maken/bekijken/bewerken/verwijderen van beoordelingsregels van een enquête

en: Permission to create/view/update/delete quota rules for a survey
nl: Toestemming voor het maken/bekijken/bewerken/verwijderen van quota-regels van een enquête

en: Permission to create/view/update/delete/import/export the questions, groups, answers & conditions of a survey
nl: Toestemming voor het maken/bekijken/bewerken/verwijderen van vragen, groepen, antwoorden en condities van een enquête

en: Permission to delete a survey
nl: Toestemming om een enquête te verwijderen

en: Permission to modify survey security settings
nl: Toestemming om veiligheidsinstellingen aan te passen

en: Permission to view & update the translations using the quick-translation feature
nl: Toestemming om de vertalingen te bekijken en te wijzigen met behulp van de snelle-vertalingsfunctie

en: Permission to view and update global settings & plugins and to delete and import plugins
nl: Toestemming om algemene instellingen te tonen en te wijzigen en om plugins te verwijderen en te importeren

en: Permission to view statistics
nl: Toestemming om statistieken te bekijken

en: Permission to view/update the survey settings including survey participants table creation
nl: Rechten om de enquête-instellingen te bekijken en te wijzigen inclusief het aanmaken van een deelnemerstabel

en: Permission to view/update the survey text elements, e.g. survey title, survey description, welcome and end message
nl: Toestemming om tekstelementen van de enquête te bekijken/wijzigen (titel, beschrijving, welkomst- en afsluittekst, ...)

en: Permission?
nl: Rechten?

en: Permissions were successfully updated.
nl: Rechten zijn gewijzigd.

en: Persian
nl: Perzisch

en: Pie chart
nl: Taartdiagram

en: Place questions into a specified randomization group, all questions included in the specified group will appear in a random order
nl: Plaats vragen in een specifieke randomisatiegroep. Alle vragen in deze groep worden in een willekeurige volgorde getoond

en: Placeholder answer
nl: Placeholder antwoord

en: Placeholder fields
nl: Placeholder-velden

en: Please %s check your settings %s.
nl: %s Controleer a.u.b. de instellingen %s.

en: Please <a href="%s">log in</a>.
nl: U kunt nu <a href="%s">inloggen</a>.

en: Please add at least two answer options to proceed.
nl: Voeg ten minste twee antwoordopties toe om verder te gaan.

en: Please add at least two subquestions
nl: Voeg ten minste twee subvragen toe

en: Please be aware that your answers will not be saved, because the survey isn't active yet.
nl: Hou er rekening mee dat uw antwoorden niet worden opgeslagen, omdat de enquête nog niet actief is.

en: Please be careful - if you delete default entries you may not be able access some parts of the application.
nl: LET OP - Als u standaardinstellingen verwijdert is het mogelijk dat delen van de applicatie niet meer gebruikt kunnen worden.

en: Please be patient and try again in about 5 minutes.
nl: Probeer het over 5 minuten opnieuw.

en: Please be patient until you are forwarded to the final URL.
nl: Wacht rustig af totdat u doorgestuurd wordt naar de uiteindelijke URL.

en: Please be very careful.
nl: Wees voorzichtig.

en: Please buy a new one!
nl: Koop a.u.b. een nieuwe update-key!

en: Please change the directory permissions of the folder %s in order to preview themes.
nl: Pas de rechten van de map %s aan om de sjablonen van te voren te kunnen bekijken.

en: Please check any problems above and then proceed to the final step.
nl: Controleer de eventueel bovenstaande problemen en ga daarna door met de laatste stap.

en: Please check at least one box per row.
nl: Selecteer minstens één veld per rij.

en: Please check at least one item.
nl: Kies minstens één item.

en: Please check the directory permissions.
nl: Controleer alstublieft de toegangsrechten van de map.

en: Please check the format of your answer.
nl: Controleer de opmaak van uw antwoord.

en: Please check the matching combinations.
nl: Geef de overeenkomende combinaties aan.

en: Please check these settings now:
nl: Controleer nu de volgende instellingen:

en: Please choose
nl: Selecteer

en: Please choose *all* that apply:
nl: Kies alle voor u geldende mogelijkheden:

en: Please choose *only one* of the following:
nl: Kies één van de volgende mogelijkheden:

en: Please choose all that apply and provide a comment:
nl: Kies alle voor u geldende mogelijkheden en geef een toelichting:

en: Please choose at least %s items.
nl: Kies minimaal %s items.

en: Please choose no more than %s items.
nl: Kies niet meer dan %s items.

en: Please choose one option.
nl: Kies een optie.

en: Please choose the appropriate response for each item:
nl: Kies het toepasselijke antwoord voor elk onderdeel:

en: Please choose the label sets you want to export:
nl: Kies de labelsets die u wilt exporteren:

en: Please choose...
nl: Maak uw keuze...

en: Please click and drag the slider handles to enter your answer.
nl: Klik en sleep de schuif om uw antwoord in te voeren.

en: Please complete all parts of the date.
nl: Vul alle delen van de datum in.

en: Please complete all parts.
nl: Vul alle onderdelen in.

en: Please confirm
nl: Bevestig aub

en: Please confirm that you want to opt out of this survey by clicking the button below.
nl: Bevestig a.u.b. dat u zich wilt afmelden voor deze enquête door te klikken op de onderstaande knop.

en: Please confirm the access code by answering the security question below and click 'Continue'.
nl: Bevestig alstublieft uw toegang tot de enquête door het beantwoorden van de beveiligingsvraag hieronder en klik op 'Doorgaan'.

en: Please confirm the access code by answering the security question below and click continue.
nl: Bevestig uw toegangscode door de onderstaande beveiligingsvraag te beantwoorden en klik op 'Ga verder'.

en: Please confirm you want to clear your response?
nl: Wilt u al uw invoer wissen?

en: Please contact %s ( %s ) for further assistance.
nl: Neem voor hulp contact op met %s ( %s ).

en: Please contact %s to report this problem.
nl: Neem voor dit probleem contact op met %s.

en: Please contact the LimeSurvey team.
nl: Neem contact op met het LimeSurvey team.

en: Please contact your LimeSurvey administrator for your password.
nl: Neem voor uw wachtwoord contact op met de beheerder.

en: Please continue with populating the database.
nl: Ga a.u.b. verder met het vullen van de database.

en: Please do a backup of the menu entries you want to keep.
nl: Maak alstublieft een back-up van de menu-regels die u wilt bewaren.

en: Please do a backup of the menus you want to keep.
nl: Maak een back-up van de menu's die u wilt behouden.

en: Please do not repeat the request without modifications.
nl: Pas a.u.b. eerst de invoer aan voordat u het opnieuw probeert.

en: Please enter a date:
nl: Vul een datum in:

en: Please enter only numbers.
nl: Voer a.u.b. alleen getallen in.

en: Please enter the database settings you want to use for LimeSurvey:
nl: Vul de database-instellingen in die u wilt gebruiken voor LimeSurvey:

en: Please enter the name for the new theme:
nl: Geef een naam voor het nieuwe thema:

en: Please enter your comment here
nl: Vul hier uw opmerkingen in

en: Please explain something in detail:
nl: Beschrijf het gedetailleerd:

en: Please fax your completed survey to:
nl: Fax uw enquête alstublieft naar:

en: Please fill in %s answers
nl: Vul %s antwoorden in

en: Please fill in at least %s answers
nl: Vul minstens %s antwoorden in

en: Please fill in at least one answer
nl: Vul minstens één antwoord in

en: Please fill in at most %s answers
nl: Vul maximaal %s antwoorden in

en: Please fill in at most one answer
nl: Vul maximaal één antwoord in

en: Please fill in from %s to %s answers.
nl: Vul a.u.b. minimaal %s en maximaal %s antwoorden in.

en: Please first update to Version 2.6.4 or any later 2.x version before you update to Version 3.x.
nl: Upgrade uw versie eerst naar minimaal versie 2.6.4. U kunt daarna upgraden naar versie 3.x.

en: Please fix the following input errors:
nl: Verbeter a.u.b. de volgende fouten:

en: Please fix this error in your database and try again
nl: Herstel a.u.b. deze fout in uw database en probeer het opnieuw

en: Please have patience and retry in 30 minutes. Thank you for your understanding.
nl: Wacht a.u.b. 30 minuten en probeer het dan opnieuw. Sorry voor het ongemak.

en: Please log in first.
nl: Log eerst in.

en: Please make sure that your CSV contains the fields '%s', '%s', '%s', '%s', and '%s'
nl: Het CSV-bestand moet de velden  '%s', '%s', '%s', '%s' en '%s' bevatten

en: Please note that if you delete an incomplete response during a running survey, the participant will not be able to complete it.
nl: Let op, als u een niet incomplete respons verwijderd van een lopende enquête kan de deelnemer de enquête niet verder invullen.

en: Please note that once responses have collected with this survey and you want to add or remove groups/questions or change one of the settings above, you will need to deactivate this survey, which will move all data that has already been entered into a separate archived table.
nl: Houd u er rekening mee dat als u groepen of vragen wilt toevoegen of verwijderen terwijl er al ingevulde enquêtes zijn, u de enquête zult moeten deactiveren waardoor reeds ingevoerde gegevens naar een archief worden verplaatst.

en: Please note: This file does not contain any collected responses.
nl: NB: Het bestand bevat geen responsen.

en: Please number each box in order of preference from 1 to
nl: Bepaal voor elke optie het volgnummer van 1 tot

en: Please put in a valid code. Only letters and numbers are allowed and it has to start with a letter. For example [Question1]
nl: Vul een geldige code in. Alleen letters en cijfers zijn toegestaan, de code moet beginnen met een letter. Bijvoorbeeld: [Vraag1]

en: Please rank all items.
nl: Rangschik alle items.

en: Please remember that in order to have a valid code, it must contain only letters and numbers, also please check that it starts with a letter.
nl: De code moet beginnen met een letter en mag alleen letters en cijfers bevatten.

en: Please select %s answers
nl: Kies %s antwoorden

en: Please select a file to import!
nl: Selecteer een bestand om te importeren!

en: Please select a language:
nl: Selecteer een taal a.u.b.:

en: Please select a plugin to install!
nl: Kies een plugin om te installeren!

en: Please select a user first
nl: Kies eerst een gebruiker

en: Please select a user group first
nl: Kies eerst een gebruikersgroep

en: Please select an answer for each combination.
nl: Geef a.u.b. voor elke combinatie een antwoord aan.

en: Please select at least %s answers
nl: Kies minstens %s antwoorden

en: Please select at least one answer
nl: Kies minstens één antwoord

en: Please select at least one file for deletion
nl: Kies minstens één bestand om te verwijderen

en: Please select at least one file for download
nl: Kies minstens één bestand om te downloaden

en: Please select at least one item
nl: Selecteer a.u.b. minimaal een item

en: Please select at most %s answers
nl: Kies maximaal %s antwoorden

en: Please select at most one answer
nl: Kies maximaal één antwoord

en: Please select filters and click on the "View statistics" button to generate the statistics.
nl: Selecteer de filters en klik op de knop "Toon statistieken" om de statistieken aan te maken.

en: Please select from %s to %s answers.
nl: Selecteer a.u.b. minimaal %s en maximaal %s antwoorden.

en: Please select one answer
nl: Kies een antwoord

en: Please select the 'Array'-type.
nl: Selecteer het vraagtype 'Array'.

en: Please select your preferred language:
nl: Selecteer de gewenste taal:

en: Please solve the following equation:
nl: Voer het resultaat van de volgende som in:

en: Please submit by %s
nl: Stuur a.u.b. uiterlijk in op %s

en: Please type in a code that consists only of letters and numbers, and doesn't start with a number.
nl: Typ een code in die alleen uit letters en cijfers bestaat en die niet met een cijfer begint.

en: Please type in the new theme name above.
nl: Vul hierboven de naam van het nieuwe thema in.

en: Please upload %s files
nl: Upload %s bestanden

en: Please upload %s more file(s).
nl: Upload nog %s bestanden.

en: Please upload at least %s files
nl: Upload minstens %s bestanden

en: Please upload at least one file
nl: Upload minstens één bestand

en: Please upload at most %s files
nl: Upload maximaal %s bestanden

en: Please upload at most one file
nl: Upload maximaal één bestand

en: Please upload between %s and %s files
nl: Upload minimaal %s en maximaal %s bestanden

en: Please upload one file
nl: Upload alstublieft één bestand

en: Please use the survey navigation buttons or index.  It appears you attempted to use the browser back button to re-submit a page.
nl: Gebruik de navigatieknoppen of de index. Mogelijk heeft u de terugknop van de browser gebruikt.

en: Please verify the following information before continuing with the database upgrade:
nl: Controleer de volgende informatie voordat u doorgaat met de upgrade van de database:

en: Please visit %s to download the update.
nl: De update is te downloaden op %s.

en: Please wait, loading data...
nl: Even wachten, gegevens worden geladen...

en: Please write your answer here:
nl: Vul uw antwoord hier in:

en: Please write your answer(s) here:
nl: Vul uw antwoord(en) hier in:

en: Plugin %s didn't exist, settings not imported
nl: Plugin %s bestaat niet, geen instellingen geïmporteerd

en: Plugin '%s' does already exist.
nl: Plugin '%s' bestaat al.

en: Plugin error
nl: Plugin-fout

en: Plugin is not active
nl: Plugin is niet actief

en: Plugin is not compatible with your LimeSurvey version.
nl: Deze plugin is niet geschikt voor uw versie van LimeSurvey.

en: Plugin load error
nl: Fout bij laden plugin

en: Plugin manager
nl: Pluginbeheer

en: Plugin manager - scanned files
nl: Pluginbeheer - gescande bestanden

en: Plugin settings:
nl: Plugin instellingen:

en: Plugin uninstalled.
nl: Plugin is verwijderd.

en: Plugin was activated.
nl: Plugin was geactiveerd.

en: Plugin was deactivated.
nl: Plugin was niet uitgeschakeld.

en: Plugin was installed.
nl: Plugin is geïnstalleerd.

en: Polar chart
nl: Polar-diagram

en: Polish
nl: Pools

en: Polish (Informal)
nl: Pools (informeel)

en: Poorly terminated expression - expected a constant or variable
nl: Expressie bevat geen constante of variabele

en: Populate database
nl: Database vullen

en: Popup
nl: Pop-up

en: Portrait
nl: Portret

en: Portuguese
nl: Portugees

en: Portuguese (Brazilian)
nl: Portugees (Brazilië)

en: Position
nl: Positie

en: Position:
nl: Positie:

en: Position?
nl: Positie?

en: Pre-installation check
nl: Controle voor de installatie

en: Pre-installation check for LimeSurvey
nl: Controle voor de installatie voor LimeSurvey

en: Pre-mapped attributes
nl: Al gekoppelde attributen

en: Predefined
nl: Voorgedefinieerd

en: Predefined label sets
nl: Voorgedefinieerde labelsets

en: Predefined label sets...
nl: Voorgedefinieerde labelsets...

en: Prefix for list items
nl: Prefix van items in lijst

en: Prefix for the users (a random value will be appended)
nl: Prefix bij gebruikers (er wordt een willekeurige waarde toegevoegd)

en: Prefix|Suffix for dropdown lists
nl: Prefix|Suffix voor dropdownlijsten

en: Preselected question type:
nl: Vraagtype voorselecteren:

en: Present answer options in reverse order
nl: Presenteer antwoorden in omgekeerde volgorde

en: Present as text input boxes instead of dropdown lists
nl: Toon als tekstinvoerveld in plaats van als dropdownlijst

en: Present dropdown control(s) instead of list of radio buttons
nl: Gebruik dropdownlijsten in plaats van radioknoppen

en: Present subquestions/answer options in random order
nl: Presenteer subvragen/antwoordopties in willekeurige volgorde

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Presentation & navigation
nl: Presentatie & navigatie

en: Presentation & navigation settings
nl: Presentatie & navigatie instellingen

en: Preserve response IDs
nl: ID's van responsen bewaren

en: Preview
nl: Voorvertoon

en: Preview conversion of conditions to ExpressionScript
nl: Conversie van condities voorvertonen

en: Preview current group
nl: Huidige groep voorvertonen

en: Preview image
nl: Afbeelding voorvertonen

en: Preview in
nl: Voorvertonen in

en: Preview question
nl: Voorvertoon vraag

en: Preview question group
nl: Voorvertoon vraaggroep

en: Preview question type
nl: Vraagtype voorvertonen

en: Preview survey
nl: Voorvertoon enquête

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous answer fields
nl: Vorige antwoordvelden

en: Previous century
nl: Vorige eeuw

en: Previous decade
nl: Vorige 10 jaar

en: Previous month
nl: Vorige maand

en: Previous questions
nl: Voorgaande vragen

en: Previous session is set to be finished.
nl: Vorige sessie is gemarkeerd om beëindigd te worden.

en: Previous year
nl: Vorige jaar

en: Print answers
nl: Antwoorden afdrukken

en: Print your answers.
nl: Druk uw antwoorden af.

en: Printable survey
nl: Afdrukbare enquête

en: Printable survey (*.html)
nl: Afdrukbare enquête (*.html)

en: Prior to 16
nl: Voor 16

en: Privacy policy error text:
nl: Fouttekst gegevensbescherming:

en: Privacy policy label text:
nl: Labeltekst gegevensbescherming:

en: Privacy policy text:
nl: Privacy tekst gegevensbescherming:

en: Pro tip: The subquestion may even contain HTML code.
nl: TIP: De subvraag mag HTML-code bevatten.

en: Processing...
nl: Wordt verwerkt...

en: Progress
nl: Voortgang

en: Public statistics:
nl: Openbare statistieken:

en: Publication & access
nl: Publicatie & toegang

en: Publication & access control
nl: Publicatie & toegangscontrole

en: Publication & access control settings
nl: Publicatie & toegang instellingen

en: Publication and access settings
nl: Instellingen publicatie en toegang

en: Publish API on /admin/remotecontrol:
nl: Publiceer API op /admin/remotecontrol:

en: Q1 and Q3 calculated using %s
nl: Q1 en Q3 berekend door gebruik te maken van %s

en: Question
nl: Vraag

en: Question ID
nl: Vraag-ID

en: Question Theme has been sucessfully converted to LimeSurvey 4
nl: Vraagthema is geconverteerd naar LimeSurvey4

en: Question Type:
nl: Vraagtype:

en: Question animation
nl: Vraag animatie

en: Question attribute
nl: Vraagattribuut

en: Question attributes
nl: Vraagattributen

en: Question attributes:
nl: Vraagattributen:

en: Question background color
nl: Achtergrondkleur vraag

en: Question borders
nl: Borders vraag

en: Question by Question
nl: Vraag voor vraag

en: Question by question
nl: Vraag voor vraag

en: Question by question mode not yet supported.
nl: Vraag voor vraag wordt nog niet ondersteund.

en: Question cannot be stored. Please check the answer options for duplicates or empty codes.
nl: Vraag is niet opgeslagen. Controleer of er lege of dubbele codes zijn in de antwoordopties.

en: Question cannot be stored. Please check the subquestion codes for duplicates or empty codes.
nl: Vraag is niet opgeslagen. Controleer of er lege of dubbele codes zijn in de subvraagcodes.

en: Question code
nl: Vraagcode

en: Question code %s was updated to %s.
nl: Vraagcode %s is gewijzigd naar %s.

en: Question code & question text
nl: Vraagcode en vraagtekst

en: Question code / ID
nl: Vraagcode / ID

en: Question code:
nl: Vraagcode:

en: Question codes must be unique.
nl: Vraagcodes moeten uniek zijn.

en: Question codes must start with a letter and may only contain alphanumeric characters.
nl: Een vraagcode moet beginnen met een letter en mag alleen letters en cijfers bevatten.

en: Question codes were successfully regenerated.
nl: De vraagcodes zijn opnieuw bepaald.

en: Question could not be created with error on %s: %s
nl: Vraag kan niet aangemaakt worden met fout bij %s: %s

en: Question could not be created.
nl: Vraag kan niet worden aangemaakt.

en: Question could not be deleted. There are conditions for other questions that rely on this question. You cannot delete this question until those conditions are removed.
nl: Vraag kan niet worden verwijderd. Er zijn condities voor andere vragen die afhankelijk zijn van deze vraag. U kunt deze vraag niet verwijderen tot deze condities zijn verwijderd.

en: Question could not be saved
nl: Vraag kan niet worden opgeslagen

en: Question could not be updated
nl: Vraag kan niet worden bijgewerkt

en: Question could not be updated with error on %s: %s
nl: Vraag kan niet gewijzigd worden met fout bij %s: %s

en: Question could not be updated.
nl: Vraag kan niet gewijzigd worden.

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions  before you can change the type of this question.
nl: Vraag kan niet gewijzigd worden. Er zijn één of meer condities bij één of meer andere vragen die afhankelijk zijn van de antwoorden bij deze vraag. Daarom kan het type niet gewijzigd worden. Verwijder eerst deze conditie(s).

en: Question could not be updated. There are conditions for other questions that rely on the answers to this question and changing the type will cause problems. You must delete these conditions before you can change the type of this question.
nl: De vraag kan niet worden bijgewerkt. Er zijn condities voor andere vragen die afhangen van de antwoorden op deze vraag en het wijzigen van het type zou voor problemen zorgen. U moet de condities verwijderen voor u het type van deze vraag kunt wijzigen.

en: Question creation failed - input was malformed or invalid
nl: Aanmaken vraag is mislukt, de invoer is verkeerd of ongeldig

en: Question explorer
nl: Vraagverkenner

en: Question group
nl: Vraaggroep

en: Question group description
nl: Beschrijving vraaggroep

en: Question group editor
nl: Vraaggroep-editor

en: Question group import is complete.
nl: De vraaggroep is geïmporteerd.

en: Question group import summary
nl: Samenvatting import vraaggroep

en: Question group name
nl: Naam vraaggroep

en: Question group overview
nl: Vraaggroep overzicht

en: Question group successfully saved.
nl: Vraaggroep is opgeslagen.

en: Question group successfully stored
nl: Vraaggroep opgeslagen

en: Question group:
nl: Vraaggroep:

en: Question groups
nl: Groepen

en: Question groups in this survey
nl: Vraaggroepen in deze enquête

en: Question has been stored, but an error happened:
nl: Vraag is opgeslagen, maar met de foutmelding:

en: Question help
nl: Vraag hulp

en: Question id
nl: Vraag-id

en: Question id (qid) : '%s' is already in use.
nl: Vraag-ID (qid): '%s' komt al voor.

en: Question import is complete.
nl: Het importeren van de vraag is compleet.

en: Question import summary
nl: Samenvatting import vraag

en: Question imported successfully
nl: Vraag geïmporteerd

en: Question in language %s could not be created with error on %s: %s
nl: Vraag kan niet in taal %s worden aangemaakt. Foutmelding op %s: %s

en: Question in language %s could not be created.
nl: Vraag in taal %s kan niet gemaakt worden.

en: Question index
nl: Vragenindex

en: Question is added to target (result is set to database default value).
nl: Vraag is toegevoegd (resultaat krijgt in de database de standaardwaarde).

en: Question is moved to another group (result is imported correctly).
nl: Vraag is verplaatst naar een andere groep (resultaat is geïmporteerd).

en: Question is removed from target (result is ignored).
nl: Vraag is verwijderd (resultaat wordt overgeslagen).

en: Question list
nl: Vraaglijst

en: Question not found
nl: Vraag is niet gevonden

en: Question preview
nl: Vraagvoorvertoning

en: Question quick actions
nl: Snelle acties voor vragen

en: Question selection
nl: Vraagselectie

en: Question selector mode
nl: Vraagtype selectiemethode

en: Question shadow
nl: Schaduw vraag

en: Question successfully copied
nl: Vraag is gekopieerd

en: Question successfully saved.
nl: Vraag opgeslagen.

en: Question successfully stored
nl: Vraag is opgeslagen

en: Question summary
nl: Samenvatting vraag

en: Question template
nl: Vraagsjabloon

en: Question text
nl: Vraagtekst

en: Question theme
nl: Vraagthema

en: Question theme could not be converted to LimeSurvey 4 standard. Reason: No matching core theme with the name %s could be found
nl: Het thema van de vraag kan niet naar LimeSurvey4 worden geconverteerd. Reden: Het overeenkomende standaardthema %s is niet gevonden

en: Question theme:
nl: Vraagthema:

en: Question themes
nl: Vraagthema's

en: Question themes:
nl: Vraagthema's:

en: Question time
nl: Vraagtijd

en: Question title
nl: Vraagtitel

en: Question type
nl: Vraagtype

en: Question type is being extended and cannot be uninstalled
nl: Vraagtype kan niet worden verwijderd want het wordt gebruikt in een uitbreiding

en: Question type is used in a Survey and cannot be uninstalled
nl: Vraagtype kan niet worden verwijderd want het wordt gebruikt

en: Question type selector:
nl: Vraagtype selecteren:

en: Question type:
nl: Vraagtype:

en: Question update failed, input array malformed or invalid
nl: Wijzigen vraag is mislukt, het input-array is verkeerd of ongeldig

en: Question validation equation
nl: Vraag validatievergelijking

en: Question validation tip
nl: Vraag validatie tip

en: Question was successfully added.
nl: Vraag is toegevoegd.

en: Question was successfully deleted.
nl: Vraag is verwijderd.

en: Question was successfully saved.
nl: Vraag is opgeslagen.

en: Question:
nl: Vraag:

en: Question:
nl: Vraag:

en: Questions
nl: Vragen

en: Questions in group:
nl: Vragen in groep:

en: Questions in this survey
nl: Vragen in deze enquête

en: Questions with conditions to this group
nl: Vragen met condities in deze groep

en: Quick CSV report
nl: Snel CSV-rapport

en: Quick actions
nl: Snelle acties

en: Quick add
nl: Sneltoevoegen

en: Quick add...
nl: Sneltoevoegen...

en: Quick edit
nl: Snel wijzigen

en: Quick menu
nl: Snel-menu

en: Quick statistics
nl: Eenvoudige statistieken

en: Quick translation
nl: Snelle vertaling

en: Quick-add answers
nl: Sneltoevoeg-antwoorden

en: Quick-add conditions
nl: Sneltoevoeg-condities

en: Quick-add subquestion or answer items
nl: Sneltoevoeg-subvragen of antwoorden

en: Quick-translation
nl: Snelle-vertaling

en: Quota action
nl: Quota-actie

en: Quota could not be added!
nl: Het toevoegen van quota is niet mogelijk!

en: Quota language settings:
nl: Quota taalinstellingen:

en: Quota members
nl: Quota-leden

en: Quota members:
nl: Quota-leden:

en: Quota message (%s)
nl: Quota-bericht (%s)

en: Quota message:
nl: Quota-bericht:

en: Quota name
nl: Quota naam

en: Quota name (%s)
nl: Quota-naam (%s)

en: Quota out
nl: Quota uit

en: Quota saved
nl: Quota opgeslagen

en: Quota with ID %s was deleted
nl: Quota met ID %s is verwijderd

en: Quotas
nl: Quota's

en: Quotas exceeded
nl: Quota's bereikt

en: Quote equations
nl: Quote vergelijkingen

en: Quote equations for CSV export
nl: Quote vergelijkingen bij CSV-export

en: Quote equations:
nl: Quote vergelijkingen:

en: Quote meta characters
nl: Gebruik quotes voor metakarakters

en: R (data file)
nl: R (databestand)

en: R (syntax file)
nl: R (syntaxbestand)

en: RANK
nl: RANG

en: RPC interface enabled:
nl: RPC interface actief:

en: Radar chart
nl: Radardiagram

en: Radio button animation
nl: Radioknoppen animatie

en: Radio list
nl: Radioknoppenlijst

en: Random Group
nl: Willekeurige groep

en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

en: Random order:
nl: Willekeurige volgorde:

en: Random password (suggestion):
nl: Willekeurig wachtwoord (suggestie):

en: Randomization group name
nl: Randomisatiegroepsnaam

en: Randomization group:
nl: Randomisatiegroep:

en: Randomize on each page load
nl: Willekeurige volgorde bij laden pagina

en: Range
nl: Bereik

en: Rank %s
nl: Rang %s

en: Rank header
nl: Label volgorde

en: Ranking
nl: Rangschikken

en: Read
nl: Lezen

en: Really delete this survey menu entry?
nl: Wilt u deze menu-regel verwijderen?

en: Really delete this survey menu?
nl: Wilt u dit menu verwijderen?

en: Really restore the default survey menu entries?
nl: Wilt u de standaardmenu's van de enquête terugzetten?

en: Really restore the default survey menus?
nl: Wilt u de standaardmenu's terugzetten?

en: Reason:
nl: Reden:

en: Recalculates the storage used by all your files in the upload folders
nl: Bepaalt de voor uploads gebruikte ruimte

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Record Deleted
nl: Record verwijderd

en: Records displayed:
nl: Aantal weergegeven records:

en: Records imported
nl: Aantal geïmporteerde records

en: Recover your password
nl: Wachtwoord opvragen

en: Referrer URL
nl: Verwijzer URL

en: Referrer URL will be saved.
nl: Verwijzende-URL zal worden opgeslagen.

en: Regenerate question codes
nl: Opnieuw genereren vraagcodes

en: Registration
nl: Registratie

en: Registration attachments:
nl: Registratie bijlagen:

en: Registration email
nl: Registratie e-mail

en: Registration email body
nl: Registratie e-mail body

en: Registration email body:
nl: Registratie e-mail:

en: Registration email subject
nl: Registratie onderwerp

en: Registration email subject:
nl: Registratie onderwerp:

en: Regular expression
nl: Reguliere expressie

en: Regular update
nl: Reguliere update

en: Relative width of checkbox wrapper element
nl: Relatieve wijdte van rand checkbox

en: Relative width of the labels
nl: Relatieve breedte van de labels

en: Relative width of the text input wrapper element
nl: Relatieve wijdte van de wrapper bij tekstinvoer

en: Relevance
nl: Relevantie

en: Relevance equation:
nl: Relevantievergelijking:

en: Relevance:
nl: Relevantie:

en: Reload URL
nl: Herlaad-URL

en: Reload captcha
nl: Herladen captcha

en: Reload image
nl: Afbeelding opnieuw tonen

en: Reload your survey by clicking on the following link (or pasting it into your browser):
nl: Laad uw enquête opnieuw door op de volgende link te klikken:

en: Reloading screen. Please wait.
nl: Opnieuw laden van het scherm. Even geduld.

en: Remaining
nl: Resterend

en: Remaining updates:
nl: Resterende updates:

en: Remember the plus button
nl: Denk aan de plus-knop

en: Reminder
nl: Herinnering

en: Reminder %s skipped, already sent.
nl: Herinnering %s overgeslagen, al verzonden.

en: Reminder Email:
nl: Herinnering E-mail:

en: Reminder attachments:
nl: Herinnering bijlagen:

en: Reminder count
nl: Aantal herinneringen

en: Reminder count:
nl: Aantal herinneringen:

en: Reminder email
nl: Herinnering e-mail

en: Reminder email body
nl: Herinnering e-mail body

en: Reminder email body:
nl: Herinnering e-mail:

en: Reminder email subject
nl: Herinnering onderwerp

en: Reminder email subject:
nl: Onderwerp herinnering:

en: Reminder sent to:
nl: Herinnering verzonden naar:

en: Reminder sent?
nl: Herinnering verzonden?

en: Reminder status:
nl: Status herinnering:

en: Reminder to participate in a survey
nl: Herinnering om deel te nemen aan een enquête

en: Reminder(s) sent
nl: Herinnering(en) verzonden

en: RemoteControl is available using %s for transport and exposes the following functionality:
nl: Bediening op afstand is mogelijk met gebruik van %s voor het transport en met de volgende functionaliteit:

en: Remove
nl: Verwijder

en: Remove attachment
nl: Verwijder bijlage

en: Remove filters
nl: Verwijder filters

en: Remove from blacklist?
nl: Verwijderen uit uitsluitlijst?

en: Remove link
nl: Link verwijderen

en: Remove text or uncheck checkbox automatically
nl: Automatisch tekst verwijderen en uitvinken checkbox

en: Rename
nl: Hernoemen

en: Rename this theme to:
nl: Hernoem dit thema in:

en: Renewed
nl: Vernieuwd

en: Renumber scenarios
nl: Scenario's opnieuw nummeren

en: Renumber the new record.
nl: Het nieuwe record hernummeren.

en: Reorder
nl: Verplaatsen

en: Repeat a string
nl: Herhaal een string

en: Repeat headers
nl: Kopregels herhalen

en: Repeat headers every n-th subquestions (Set to 0 to deactivate).
nl: Herhaal koppen na n subvragen (0 : niet herhalen).

en: Repeat new password:
nl: Herhaal het nieuwe wachtwoord:

en: Repeat password:
nl: Herhaal het wachtwoord:

en: Repeating headings in array questions every X subquestions:
nl: Herhaal kopregels in array vragen elke X subvragen:

en: Replace
nl: Vervang

en: Replace all occurrences of the search string with the replacement string
nl: Vervang alle voorkomens van een tekst door een andere tekst

en: Replace answers in file in the existing record.
nl: Vervang antwoorden in bestand in het bestaande record.

en: Replace choice header (default: "%s")
nl: Vervang label keuze (standaard: "%s")

en: Replace existing label set
nl: Vervang huidige labelset

en: Replace label set?
nl: Labelset vervangen?

en: Replace rank header (default: "%s")
nl: Vervang label volgorde (standaard: "%s")

en: Replace the existing record.
nl: Het bestaande record vervangen.

en: Replaces the label of the 'Other:' answer option with a custom text
nl: Vervangt het label Anders met een eigen tekst

en: Report and skip the new record.
nl: Rapporteer een fout (en negeer het nieuwe record).

en: Report bugs
nl: Fouten melden

en: Require at least one digit
nl: Minimaal een cijfer verplichten

en: Require at least one special character
nl: Verplicht minimaal een bijzonder teken

en: Require at least one uppercase letter
nl: Verplicht minimaal een hoofdletter

en: Required
nl: Verplicht

en: Required PHP modules:
nl: Verplichte PHP-modules:

en: Resend access code
nl: Toegangscode opnieuw verzenden

en: Resend login data
nl: Inloggegevens opnieuw verzenden

en: Resend login data user
nl: Inloggegevens gebruiker opnieuw verzenden

en: Reset
nl: Resetten

en: Reset Themes
nl: Thema's resetten

en: Reset all your participants to the 'not used' state
nl: Reset al uw toegangscodes naar de 'niet-gebruikte' status

en: Reset answers and participants completed state
nl: Antwoorden en deelnemersstatus voltooid resetten

en: Reset completed responses to the incomplete state
nl: Voltooide responsen op onvoltooid zetten

en: Reset conditions
nl: Resetten condities

en: Reset conditions?
nl: Condities resetten?

en: Reset load error for plugin %d
nl: Laden plugin %d bij resetten is mislukt

en: Reset now
nl: Nu resetten

en: Reset response start ID?
nl: Reset respons start-ID?

en: Reset start/end date/time?
nl: Resetten startdatum/tijd, einddatum/tijd?

en: Reset theme
nl: Thema resetten

en: Reset this template
nl: Reset dit sjabloon

en: Reset this theme
nl: Reset dit thema

en: Reset to default
nl: Naar standaard resetten

en: Reset to default boxes
nl: Resetten naar de standaardboxen

en: Reset to default settings:
nl: Resetten naar standaardinstellingen:

en: Resolve all issues
nl: Alle problemen oplossen

en: Resources
nl: Bronnen

en: Resources Import Summary
nl: Samenvatting van de geïmporteerde bestanden

en: Resources import summary
nl: Samenvatting importeren bronnen

en: Response
nl: Respons

en: Response ID
nl: Respons-ID

en: Response data (Attention: Doesn't include files uploaded in a file upload question. These have to be exported separately.)
nl: Responsgegevens (Dit is exclusief de eventueel door de deelnemers geüploade bestanden, Die moeten apart worden geëxporteerd.)

en: Response data file (*.csv,*.vv,*.txt) (maximum size: %d MB):
nl: Respons databestand (*.csv,*.vv,*.txt) (maximale grootte: %d MB):

en: Response filters
nl: Responsfilters

en: Response import summary
nl: Samenvatting import respons

en: Response submission for survey {SURVEYNAME}
nl: Respons inzending op enquête {SURVEYNAME}

en: Response submission for survey {SURVEYNAME} with results
nl: Respons inzending op enquête {SURVEYNAME} met resultaten

en: Response summary
nl: Samenvatting respons

en: Response(s) deleted.
nl: Respons(en) verwijderd.

en: Responses
nl: Responsen

en: Responses & statistics
nl: Responsen & statistieken

en: Responses and participants have been re-opened.
nl: Responsen en deelnemers zijn opnieuw geopend.

en: Responses and statistics
nl: Responsen en statistieken

en: Responses containing
nl: Responsen bevattende

en: Responses to this survey are NOT anonymized.
nl: Antwoorden voor deze enquête zijn NIET anoniem.

en: Responses to this survey are anonymized.
nl: Antwoorden voor deze enquête zijn anoniem.

en: Responses will be date stamped.
nl: Respons wordt gedateerd.

en: Responses will have the IP address anonymized.
nl: IP-adressen van responsen worden anoniem gemaakt.

en: Responses will have the IP address logged.
nl: Bij een respons wordt het IP-adres opgeslagen.

en: Responses will have their referring URL logged.
nl: De verwijzende URL wordt in de respons opgeslagen.

en: Responses will not be date stamped.
nl: Respons wordt niet gedateerd.

en: Responses will not have the IP address anonymized.
nl: Het IP-adres wordt bij de respons niet anoniem opgeslagen.

en: Responses will not have the IP address logged.
nl: IP-adressen worden niet opgeslagen.

en: Responses will not have their referring URL logged.
nl: De verwijzende URL wordt niet in de respons opgeslagen.

en: Restart this survey
nl: Herstart deze enquête

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore options
nl: Opties herstellen

en: Restrict input to integer values
nl: Beperk invoer tot gehele getallen

en: Result
nl: Resultaat

en: Results
nl: Resultaten

en: Results from LDAP Query.
nl: Resultaten van de LDAP-query.

en: Resume later
nl: Hervat later

en: Return a formatted string
nl: Geef een geformatteerde tekst terug

en: Return a list of retAttr from sgqa1...sgqaN which pass the criteria (cmpAttr op value)
nl: Geeft een lijst met retAttr terug (sgqa1...sgqaN) die voldoen aan de criteria (cmpAttr op waarde)

en: Return comma-separated list of values
nl: Geef een kommagescheidenlijst van waarden

en: Return current UNIX timestamp
nl: Geeft huidige tijdstempel

en: Return part of a string
nl: Geef een deel van een tekst terug

en: Return to admin home
nl: Terug naar beginscherm

en: Return to label set administration
nl: Keer terug naar beheer labelsets

en: Return to main view
nl: Terug naar hoofdweergave

en: Return to plugin list
nl: Terug naar lijst plugins

en: Return to plugin manager
nl: Terug naar pluginbeheer

en: Return to survey
nl: Terug naar de enquête

en: Return to survey administration
nl: Keer terug naar beheer

en: Return to survey list
nl: Terug naar de lijst enquêtes

en: Return to theme list
nl: Terug naar de thema-lijst

en: Returns true if all non-empty responses are unique
nl: Is waar indien alle niet lege antwoorden uniek zijn

en: Returns true(1) if it is a valid date in gregorian calendar
nl: Geeft waar (1) als het een geldige datum is

en: Reverse a string
nl: Keer een string om

en: Reverse answer order
nl: Omkeren antwoordvolgorde

en: Reverse the slider direction
nl: Omkeren schuifrichting

en: Reverses the slider direction and repositions the min/max text accordingly.
nl: Keert de schuifrichting om en past de tekstgrenzen daar op aan.

en: Right to left
nl: Rechts naar links

en: Role successfully saved
nl: Rol is opgeslagen

en: Role updated
nl: Rol is gewijzigd

en: Role was successfully imported.
nl: Rol is geïmporteerd.

en: Roles successfully deleted
nl: Rollen zijn verwijderd

en: Romanian
nl: Roemeens

en: Root URL:
nl: Root-URL:

en: Round fractions down
nl: Naar beneden afronden

en: Round fractions up
nl: Naar boven afronden

en: Rounds a number to an optional precision
nl: Rond een getal af met een aantal decimalen

en: Rows
nl: Rijen

en: Rows & columns
nl: Rijen en kolommen

en: Russian
nl: Russisch

en: SMTP debug mode:
nl: SMTP-debugmode:

en: SMTP debug output:
nl: Uitvoer SMTP-debug:

en: SMTP encryption:
nl: SMTP-encryptie:

en: SMTP host:
nl: SMTP-host:

en: SMTP password:
nl: SMTP-wachtwoord:

en: SMTP username:
nl: SMTP-gebruikersnaam:

en: SPSS export scale type
nl: SPSS-export schaaltype

en: SPSS version:
nl: SPSS-versie:

en: SQL CODE THAT FAILED
nl: DE SQL-OPDRACHT WAAROP HET MISLIEP

en: SQL command failed: %s
nl: SQL-commando mislukt: %s

en: SSL not enforced
nl: SSL niet ingeschakeld

en: Same
nl: Zelfde

en: Same height for all answer options
nl: Alle antwoordopties dezelfde hoogte

en: Same height for lists
nl: Gelijke lijsthoogte

en: Same origin
nl: Zelfde bron

en: Save
nl: Bewaar

en: Save & activate survey
nl: Enquête opslaan en activeren

en: Save IP address:
nl: IP-adres opslaan:

en: Save IP address?
nl: IP-adres opslaan?

en: Save Now
nl: Bewaar nu

en: Save and add a new question
nl: Vraag opslaan en erna een nieuwe toevoegen

en: Save and add group
nl: Groep opslaan en toevoegen

en: Save and add question
nl: Opslaan en vraag toevoegen

en: Save and close
nl: Bewaar en sluit

en: Save and close now and let's edit the answer options.
nl: Bewaar de gegevens nu en sluit af om met het wijzigen van de antwoordopties te beginnen.

en: Save and new
nl: Opslaan en toevoegen

en: Save and new group
nl: Opslaan en groep toevoegen

en: Save as PDF
nl: Opslaan als PDF

en: Save as default values
nl: Als standaardwaarden opslaan

en: Save as label set
nl: Labelset opslaan

en: Save as label set:
nl: Opslaan als labelset:

en: Save both of them on the R working directory (use getwd() and setwd() on the R command window to get and set it)
nl: Sla beide bestanden op in de werkmap van R. Gebruik getwd() en setwg() in R om de werkmap uit te lezen of te wijzigen.

en: Save boxes settings
nl: Opslaan box-instellingen

en: Save changes
nl: Bewaar wijzigingen

en: Save city
nl: Plaats opslaan

en: Save country
nl: Land opslaan

en: Save for further completion by survey user
nl: Opslaan voor latere voltooiing door de respondent

en: Save postal code
nl: Postcode opslaan

en: Save question group
nl: Vraaggroep opslaan

en: Save referrer URL:
nl: Verwijzer-URL opslaan:

en: Save referrer URL?
nl: Verwijzer-URL opslaan?

en: Save settings
nl: Instellingen bewaren

en: Save state
nl: Provincie opslaan

en: Save this, then create another:
nl: Bewaar deze en maak dan een andere:

en: Save timings:
nl: Tijdmeting opslaan:

en: Save timings?
nl: Tijdmetingen opslaan?

en: Save your unfinished survey
nl: Bewaar uw onvoltooide enquête

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saved Survey Details
nl: Gegevens van de opgeslagen enquête

en: Saved name:
nl: Bewaarde naam:

en: Saved response deleted.
nl: Opgeslagen respons verwijderd.

en: Saved response not found
nl: Respons niet gevonden

en: Saved responses
nl: Bewaarde responsen

en: Saved successfully
nl: Het opslaan is gelukt

en: Saving responses is disabled if survey is not activated.
nl: De respons wordt niet opgeslagen als de enquête niet actief is.

en: Say hello
nl: Hallo zeggen

en: Scale
nl: Schaal

en: Scale 1
nl: Schaal 1

en: Scale 2
nl: Schaal 2

en: Scan files
nl: Bestanden scannen

en: Scan files for available plugins
nl: Naar beschikbare plugins zoeken

en: Scope
nl: Bereik

en: Scope:
nl: Bereik:

en: Screen part files:
nl: Schermdeelbestanden:

en: Screen:
nl: Scherm:

en: Search
nl: Zoek

en: Search by group name:
nl: Zoek op groepsnaam:

en: Search for something...
nl: Zoeken...

en: Search:
nl: Zoek:

en: Second
nl: Seconde

en: Second choice
nl: Tweede keuze

en: Section
nl: Sectie

en: Security
nl: Beveiliging

en: Security question:
nl: Beveiligingsvraag:

en: Security update
nl: Beveiligingsupdate

en: Security update!
nl: Beveiligingsupdate!

en: Security updates available
nl: Er zijn beveiligingsupdates beschikbaar

en: See all Tutorial
nl: Alle demonstraties tonen

en: Seed
nl: Plaats

en: Select
nl: Selecteer

en: Select ZIP file:
nl: Selecteer ZIP-bestand:

en: Select additional languages
nl: Selecteer extra talen

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Select answer:
nl: Selecteer antwoord:

en: Select columns
nl: Selecteer kolommen

en: Select columns:
nl: Selecteer kolommen:

en: Select decade
nl: Selecteer 10 jaar

en: Select delimiter
nl: Kies scheidingsteken

en: Select file
nl: Selecteer bestand

en: Select font:
nl: Kies font:

en: Select icon
nl: Selecteer icoon

en: Select label set
nl: Selecteer labelset

en: Select label set file (*.lsl):
nl: Kies een labelset-bestand (* .lsl):

en: Select language to add
nl: Selecteer de toe te voegen taal

en: Select language...
nl: Taal selecteren...

en: Select languages
nl: Selecteer talen

en: Select month
nl: Selecteer maand

en: Select none
nl: Niets selecteren

en: Select plugin ZIP file:
nl: Selecteer plugin ZIP-bestand:

en: Select question
nl: Selecteer vraag

en: Select question file (*.lsq):
nl: Selecteer een vraagbestand (* .lsq):

en: Select question group file (*.lsg):
nl: Selecteer vraaggroepbestand (* .lsg):

en: Select question type
nl: Selecteer vraagtype

en: Select role to apply to users
nl: De rol selecteren die aan de gebruikers wordt toegekend

en: Select role(s):
nl: Selecteer rol(len):

en: Select role-XML file
nl: Selecteer XML-bestand met rollen

en: Select survey structure file (*.lss, *.txt) or survey archive (*.lsa) (maximum file size: %01.2f MB)
nl: Selecteer structuurbestand (* .lss, * .txt) of enquête-archief (* .lsa) (maximale bestandsgrootte: %01.2f MB)

en: Select survey to copy:
nl: Kies te kopiëren enquête:

en: Select template ZIP file:
nl: Selecteer ZIP-bestand:

en: Select the LDAP query you want to run:
nl: Selecteer de LDAP-query die u wilt laten uitvoeren:

en: Select the type of chart to be displayed
nl: Selecteer het te tonen type tabel

en: Select theme ZIP file:
nl: Selecteer thema ZIP-bestand:

en: Select this
nl: Deze selecteren

en: Select time
nl: Selecteer tijd

en: Select user group to add users to
nl: Selecteer de gebruikersgroep om gebruikers aan toe te voegen

en: Select variation:
nl: Kies variation:

en: Select which fields to import as attributes with your {n} participant.|Select which fields to import as attributes with your {n} participants.
nl: Selecteer welke velden als attribuut geïmporteerd moeten worden bij uw {n} deelnemer.|Selecteer welke velden als attribuut geïmporteerd moeten worden bij uw {n} deelnemers.

en: Select year
nl: Selecteer jaar

en: Select your theme:
nl: Selecteer het thema:

en: Select...
nl: Kies...

en: Selected
nl: Geselecteerd

en: Selected answers
nl: Geselecteerde antwoorden

en: Selected attribute(s)...
nl: Geselecteerde attributen...

en: Selected menu entry/entries...
nl: Geselecteerde menu-regels(s)...

en: Selected menu(s)...
nl: Geselecteerde menu(s) ...

en: Selected participant share(s)...
nl: Geselecteerde deelnemer delen...

en: Selected participant(s)...
nl: Geselecteerde deelnemer(s)...

en: Selected question(s)...
nl: Geselecteerde vragen...

en: Selected quota(s)...
nl: Geselecteerde quota(s)...

en: Selected response(s)...
nl: Geselecteerde respons(en)...

en: Selected role(s)...
nl: Geselecteerde rol(len)...

en: Selected survey(s)...
nl: Geselecteerde enquête(s)...

en: Selected theme(s)...
nl: Geselecteerde thema('s)...

en: Selected users(s)...
nl: Geselecteerde gebruiker(s)...

en: Selected!
nl: Geselecteerd!

en: Selected:
nl: Geselecteerd:

en: Selection
nl: Selectie

en: Seleted
nl: Geselecteerd

en: Semicolon
nl: Puntkomma

en: Send
nl: Verzend

en: Send Invitations
nl: Verzend uitnodigingen

en: Send Reminders
nl: Verzend herinneringen

en: Send basic admin notification email to:
nl: E-mail basis bevestiging naar:

en: Send confirmation emails:
nl: Verzenden e-mails ter bevestiging:

en: Send detailed admin notification email to:
nl: E-mail gedetailleerde bevestiging naar:

en: Send email invitation
nl: Verzend uitnodiging

en: Send email invitations
nl: Verzend uitnodigingen

en: Send email reminder
nl: Verzend herinneringen

en: Send invitation email to participant ID(s):
nl: Uitnodiging verzenden naar de deelnemer(s) met het ID:

en: Send invitations
nl: Uitnodigingen versturen

en: Send me a copy:
nl: Stuur mij een kopie:

en: Send reminder to participant ID(s):
nl: Herinnering verzenden naar de deelnemer(s) met het ID:

en: Send reminders
nl: Herinneringen versturen

en: Sending emails to users(sucess/errors):
nl: Verzonden e-mails naar gebruikers (gelukt/mislukt):

en: Sending invitations...
nl: Bezig met verzenden van uitnodigingen...

en: Sending reminders...
nl: Herinneringen worden verzonden...

en: Sending successful
nl: Verzonden

en: Separator used:
nl: Gebruikt scheidingsteken:

en: Serbian (Cyrillic)
nl: Servisch (Cyrillisch)

en: Serbian (Latin)
nl: Servisch (Latijns)

en: Server error!
nl: Fout op de server!

en: Server name & port:
nl: Servernaam en poort:

en: Server time:
nl: Servertijd:

en: Server type:
nl: Servertype:

en: Session lifetime for surveys (seconds):
nl: Sessie tijdsduur voor enquêtes (seconden):

en: Session writable
nl: Sessie schrijfbaar

en: Set "Mandatory" state
nl: Instellen verplicht-status

en: Set "Mandatory" state. Use "Soft" option to allow question to be skipped.
nl: Maak het verplicht. Gebruik de optie "Zacht" om toe te staan dat de vraag overgeslagen wordt.

en: Set "Other" state
nl: Instellen status optie Anders

en: Set Access-Control-Allow-Origin header:
nl: Instellen Access-Control-Allow-Origin header:

en: Set CSS class
nl: Instellen CSS-class

en: Set Survey Rights
nl: Instellen enquête-rechten

en: Set a specific SPSS export scale type for this question
nl: SPSS-schaaltype voor deze vraag instellen

en: Set access code length to:
nl: Lengte toegangscode:

en: Set additional options for survey participants
nl: Aanvullende opties instellen voor deelnemers

en: Set below if your questions are shown one at a time, group by group or all on one page.
nl: Geef hieronder aan of de vragen per vraag getoond moeten worden, per groep of allemaal tegelijkertijd.

en: Set conditions
nl: Zet condities

en: Set cookie to prevent repeated participation:
nl: Cookie gebruiken om herhaald invullen te voorkomen:

en: Set equation value
nl: Beoordelingswaarde zetten

en: Set expiry date
nl: Vervaldatum invoeren

en: Set global permissions for this user
nl: Wijzig rechten van deze gebruiker

en: Set name:
nl: Naam labelset:

en: Set password now?
nl: Wachtwoord nu bepalen?

en: Set question group
nl: Instellen vraaggroep

en: Set question group and position
nl: Bepalen vraaggroep en positie

en: Set question group for those question
nl: Instellen vraaggroep bij deze vraag

en: Set statistics options
nl: Instellen statistiekopties

en: Set survey permissions
nl: Instellen enquête-rechten

en: Set survey theme
nl: Enquête-thema instellen

en: Set template permissions for this user
nl: Instellen sjabloonrechten voor deze gebruiker

en: Set the handle shape. 'Custom' is defined in CSS using the Font Awesome font.
nl: Instellen vorm. 'Custom' is in CSS gedefinieerd met het lettertype Awesome font.

en: Set the orientation.
nl: Bepalen van de richting.

en: Set the percentage width of the (sub-)question column (1-100)
nl: Stel de breedte van de (sub)vraag kolom in op percentage (1-100)

en: Set the percentage width of the answers column (1-100)
nl: Instellen percentage van de breedte van de antwoordkolom (1-100)

en: Set the size to the input or textarea, the input will be displayed with approximately this size in width.
nl: De grootte van het invoerveld bepalen.

en: Set this to the IP/net location of your database server. In most cases "localhost" will work. You can force Unix socket with complete socket path.
nl: Stel dit in op de IP/netlocatie van de database-server. In de meeste gevallen is dat "localhost". U kunt Unix-socket forceren met het volledige socket-pad.

en: Set user permissions
nl: Stel gebruikersrechten in

en: Set your question type.
nl: Bepaal het vraagtype.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings & Plugins
nl: Instellingen & Plugins

en: Settings for plugin %s
nl: Instellingen plugin %s

en: Settings for this survey group
nl: Instellingen van deze enquête-groep

en: Share
nl: Deel

en: Share QR-code:
nl: QR-code delen:

en: Share on Facebook:
nl: Op Facebook delen:

en: Share on Twitter:
nl: Op Twitter delen:

en: Share panel
nl: Deel bestand

en: Share participant(s)
nl: Deel deelnemer(s)

en: Share survey
nl: Enquête delen

en: Share this link
nl: Deze link delen

en: Share this participant
nl: Deel deze deelnemer

en: Share with all users
nl: Deel met alle gebruikers

en: Share your survey
nl: Uw enquête delen

en: Shared by
nl: Gedeeld met

en: Sharing panel:
nl: Deelscherm:

en: Shift-JIS Japanese
nl: Shift-JIS Japans

en: Short free text
nl: Korte vrije tekst

en: Short names
nl: Korte namen

en: Should this attribute be visible on the panel?
nl: Moet dit attribuut in het panel getoond worden?

en: Should we proceed with the delete?
nl: Wilt u doorgaan met het verwijderen?

en: Show
nl: Toon

en: Show "No answer":
nl: Toon "Geen antwoord":

en: Show "There are X questions in this survey":
nl: Toon "Er zijn X vragen in deze enquête":

en: Show PHPInfo
nl: Toon PHPInfo

en: Show Policy
nl: Toon gegevensbescherming

en: Show a HTML list with elements
nl: Een HTML-lijst met elementen tonen

en: Show a map in the statistics?
nl: Toon een plattegrond in de statistieken?

en: Show advanced settings
nl: Toon speciale instellingen

en: Show an alert if answers exceeds the number of max answers
nl: Geef een waarschuwing als het maximum aantal antwoorden overschreden wordt

en: Show both
nl: Toon beide

en: Show comment
nl: Toon toelichting

en: Show conditions for this question
nl: Toon condities van deze vraag

en: Show during registration?
nl: Tonen tijdens registratie?

en: Show grand total
nl: Toon eindtotaal

en: Show grand total for either columns or rows
nl: Toon eindtotaal voor kolommen of rijen

en: Show graphs in public statistics:
nl: Toon diagrammen in openbare statistieken:

en: Show graphs:
nl: Toon diagrammen:

en: Show group description only
nl: Toon alleen groepsbeschrijving

en: Show group name and/or group description:
nl: Toon groepsnaam en/of beschrijving:

en: Show group name only
nl: Alleen groepsnaam tonen

en: Show header in answers export PDFs:
nl: Kop tonen bij exporteren antwoorden naar PDF:

en: Show in public statistics
nl: Toon in openbare statistieken

en: Show in public statistics:
nl: Tonen in openbare statistieken:

en: Show javascript alert
nl: JavaScript alerts tonen

en: Show last visited survey and question:
nl: Toon laatst bekeken enquête en vraag:

en: Show last..
nl: Toon laatste...

en: Show less
nl: Minder tonen

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Show next..
nl: Toon volgende...

en: Show next...
nl: Toon volgende...

en: Show on-screen keyboard:
nl: Toetsenbord op scherm tonen:

en: Show policy
nl: Toon verklaring gegevensbescherming

en: Show popups
nl: Pop-ups tonen

en: Show previous..
nl: Toon vorige...

en: Show previous...
nl: Toon vorige...

en: Show progress bar:
nl: Toon voortgang:

en: Show question code only
nl: Toon alleen vraagcode

en: Show question index / allow jumping:
nl: Toon vragenindex / toestaan vrije volgorde:

en: Show question number and/or code:
nl: Toon vraagnummer en/of code:

en: Show question number only
nl: Toon alleen vraagnummer

en: Show script field:
nl: Script-veld tonen:

en: Show search box on survey list:
nl: Toon Zoeken in lijst enquêtes:

en: Show start...
nl: Toon begin...

en: Show statistics of this question in the public statistics page
nl: Toon statistieken over deze vraag op de openbare pagina met statistieken

en: Show survey list:
nl: Toon enquêtes:

en: Show survey logic file
nl: Toon de logica-bestanden van de enquête

en: Show survey title in export PDFs:
nl: Titel enquête tonen in PDF's:

en: Show text responses inline:
nl: Toon tekstuele antwoorden inline:

en: Show title
nl: Toon titel

en: Show totals for
nl: Totalen tonen voor

en: Show totals for either rows, columns or both rows and columns
nl: Toon totalen voor rijen en/of kolommen

en: Show welcome screen:
nl: Welkomstpagina tonen:

en: Showing filtered results
nl: Gefilterde resultaten tonen

en: Side-menu behaviour:
nl: Zijkant-menu gedrag:

en: Sidemenu
nl: Zijkant-menu

en: Simple
nl: Eenvoudig

en: Simple bind LDAP configuration doesn't allow LDAP user creation
nl: De LDAP-configuratie staat geen LDAP-gebruiker toe

en: Simple mode
nl: Eenvoudige-mode

en: Simple options
nl: Eenvoudige opties

en: Simple plugin settings
nl: Eenvoudige plugin-instellingen

en: Simple plugins
nl: Eenvoudige plugins

en: Simple selector
nl: Beknopte keuzelijst

en: Simple template editor
nl: Eenvoudige sjablooneditor

en: Sine
nl: Sinus

en: Single checkbox
nl: Enkele checkbox

en: Single choice questions
nl: Enkelekeuzevragen

en: Single response: ID %s
nl: Een respons: ID %s

en: Site name
nl: Naam website

en: Site name:
nl: Naam website:

en: Size
nl: Grootte

en: Skipped files:
nl: Overgeslagen bestanden:

en: Skipped participant entry:
nl: Overgeslagen deelnemersrecord:

en: Slider
nl: Schuif

en: Slider accuracy
nl: Precisie schuif

en: Slider initial value
nl: Startwaarde schuif

en: Slider initial value set at start
nl: Beginpositie schuif

en: Slider left/right text separator
nl: Scheidingsteken schuif

en: Slider maximum value
nl: Maximale waarde schuif

en: Slider minimum value
nl: Minimale waarde schuif

en: Slider start as this value. You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page. This setting has priority over slider starts at the middle position.
nl: De schuif staat op deze waarde. U kunt met expressiebeheer de waarde aanpassen voor het tonen van de pagina. Deze instelling gaat voor de instelling schuif instellen op het midden.

en: Slider starts at the middle position
nl: Schuif begint in het midden

en: Slider with emoticon
nl: Schuif met emoticon

en: Slovak
nl: Slowaaks

en: Slovenian
nl: Sloveens

en: Small screens
nl: Kleine schermen

en: Soft
nl: Zacht

en: Soft lock
nl: Voor nieuwe afsluiten

en: Somali
nl: Somalisch

en: Some URL description
nl: Een URL-beschrijving

en: Some automatic fixes were already applied.
nl: Enkele foutaanpassingen zijn al automatisch uitgevoerd.

en: Some description text
nl: Een beschrijvende tekst

en: Some directories are not writable. Please change the folder permissions for /tmp and /upload/themes in order to enable this option.
nl: Enkele mappen zijn niet schrijfbaar. Wijzig de rechten van de mappen /tmp en /upload/templates om deze optie te kunnen inschakelen.

en: Some emails were not sent because the server did not accept the email(s) or some other error occured.
nl: Enkele e-mails zijn niet verzonden omdat de server de e-mail(s) niet accepteerde of om een andere reden.

en: Some entries had a validity date set which was not yet valid or not valid anymore.
nl: Enkele records hebben een nog niet geldige of niet meer geldige geldigheidsdatum.

en: Some example answer option
nl: Voorbeelden antwoordopties

en: Some example subquestion
nl: Voorbeelden van subvragen

en: Some piece-of-cake steps to create your very own first survey:
nl: Een aantal eenvoudige stappen om uw eerste enquête te maken:

en: Some questions have been disabled
nl: Enkele vragen zijn uitgeschakeld

en: Some text in this answer
nl: Wat tekst in dit antwoord

en: Something went wrong!
nl: Er is iets fout gegaan!

en: Something went wrong! Are the survey menus properly restored?
nl: Er is iets fout gegaan! Zijn de menu's nu wel goed teruggezet?

en: Sorry there are no supported question types in this survey.
nl: Er zijn geen ondersteunde vraagtypes in deze enquête.

en: Sorry your responses have exceeded a quota on this survey.
nl: Helaas, het maximum aantal deelnemers is al bereikt.

en: Sorry, but the LDAP module is missing in your PHP configuration.
nl: Sorry, maar de LDAP-module is niet aanwezig in uw PHP-configuratie.

en: Sorry, but this question has no responses yet so a graph cannot be shown.
nl: Er kan geen diagram getoond worden omdat er nog geen antwoorden op deze vraag zijn.

en: Sorry, but this question has too many answer options to be shown properly in a graph.
nl: Deze vraag heeft te veel antwoorden om goed in een diagram te kunnen worden getoond.

en: Sorry, file type %s (extension : %s) is not allowed!
nl: Bestandstype %s (extensie: %s) is niet toegestaan!

en: Sorry, no more files can be uploaded!
nl: Er kunnen geen bestanden meer worden geüpload!

en: Sorry, only %s extensions are allowed!
nl: Alleen de bestandstypes (%s) zijn toegestaan!

en: Sorry, only %s files can be uploaded for this question!
nl: Alleen %s bestanden kunnen worden geüpload voor deze vraag!

en: Sorry, the name you entered for the label set is already in the database. Please select a different name.
nl: Er is al een labelset met deze naam; kies een andere naam.

en: Sorry, the request failed!
nl: Sorry, het verzoek is mislukt!

en: Sorry, the uploaded file (%s) is larger than the allowed filesize of %s KB.
nl: Het geüploade bestand (%s) is groter dan toegestaan (%s KB).

en: Sorry, there are no files for this response.
nl: Sorry, er zijn geen bestanden bij deze response.

en: Sorry, there was an error uploading your file, error code : %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uploaden, foutcode: %s.

en: Sorry, there was an error uploading your file.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uploaden van uw bestand.

en: Sorry, this file extension (%s) is not allowed!
nl: Dit bestandstype (%s) is niet toegestaan!

en: Sorry, this file is too large. Only files up to %01.2f MB are allowed.
nl: Sorry, het bestand is te groot. De maximale bestandsgrootte is %01.2f MB.

en: Sorry, this file is too large. Only files upto %s KB are allowed.
nl: Dit bestand is te groot. Maximale bestandsgrootte is %s KB.

en: Sorry, this file type is not allowed. Please contact your administrator for a list of allowed filetypes.
nl: Dit bestandstype is niet toegestaan. Raadpleeg uw beheerder welke types zijn toegestaan.

en: Sorry, this file was not found.
nl: Sorry, het bestand is niet gevonden.

en: Sorry, this response was not found.
nl: Sorry, de respons is niet gevonden.

en: Sorry, unable to check extension of this file type %s.
nl: De extensie van het bestandstype %s kan niet worden gecontroleerd.

en: Sort answers alphabetically
nl: Sorteer antwoorden alfabetisch

en: Sort order
nl: Volgorde

en: Sort the answer options alphabetically
nl: Sorteer de antwoordopties alfabetisch

en: Source table
nl: Bron tabel

en: Sourcecode
nl: Broncode

en: Sourcecode editor
nl: Broncode-editor

en: Spanish
nl: Spaans

en: Spanish (Argentina)
nl: Spaans (Argentinië)

en: Spanish (Argentina) (Informal)
nl: Spaans (Argentinië, informeel)

en: Spanish (Chile)
nl: Spaans (Chili)

en: Spanish (Colombia)
nl: Spaans (Colombia)

en: Spanish (Mexico)
nl: Spaans (Mexico)

en: Specify a custom date/time format (the <i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formats and "-./: " characters are allowed for day/month/year/hour/minutes without or with leading zero respectively. Defaults to survey's date format
nl: Specificeer zelf een formaat voor de datum/tijd (<i>d/dd m/mm yy/yyyy H/HH M/MM</i> formaten en "-/:" tekens zijn toegestaan voor dag/maand/jaar/uur/minuten zonder of met voorloop nul. Standaard voor een datumformaat

en: Specify how array-filtered subquestions should be displayed
nl: Geef aan hoe arraygefilterde subvragen moeten worden getoond

en: Square
nl: Vierkant

en: Square root
nl: Wortel

en: Standard deviation
nl: Standaardafwijking

en: Standard fields
nl: Standaardvelden

en: Standard participant fields
nl: Standaard deelnemersvelden

en: Stars
nl: Sterren

en: Start HTML editor in a popup window
nl: Start HTML-editor in een pop-upvenster

en: Start bounce processing
nl: Start verwerken bounce

en: Start date/time:
nl: Ingangsdatum/tijd:

en: Start installation
nl: Start installatie

en: Start language
nl: Begin taal

en: Start language:
nl: Begin taal:

en: Start survey
nl: Beginnen met enquête

en: Start the tour
nl: Demonstratie starten

en: Start: %s
nl: Lopend: %s

en: Started but not yet completed
nl: Begonnen maar nog niet afgerond

en: Starting from:
nl: Beginnend vanaf:

en: Starting in 2.05, variable names should only contain letters and numbers; and may not start with a number. This variable name is deprecated.
nl: Vanaf versie 2.05 mag een naam van een variabele alleen uit letters en cijfers bestaan en moet het beginnen met een letter. Deze naam wordt ontraden.

en: Statistics
nl: Statistieken

en: Statistics URL
nl: Statistieken-URL

en: Statistics report language:
nl: Statistieken taal:

en: Statistics survey %s
nl: Statistieken enquête %s

en: Stay safe and up to date
nl: Installeer de updates en zorg daarmee voor een veilig gebruik van LimeSurvey

en: Step value
nl: Stapgrootte

en: Sticky array headers
nl: Matrixkoppen plakken

en: Stop this survey
nl: Sluit deze enquête af

en: Storage
nl: Opslag

en: Store the answers to this question encrypted
nl: De antwoorden op deze vraag versleuteld opslaan

en: Store the city?
nl: Plaats opslaan?

en: Store the country?
nl: Land opslaan?

en: Store the postal code?
nl: Postcode opslaan?

en: Store the state?
nl: Provincie opslaan?

en: Straight
nl: Per vraag

en: Strip HTML and PHP tags from a string
nl: Verwijder de HTML- en PHP-tags uit een tekst

en: Strip HTML code:
nl: Verwijder HTML-code:

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning and end of a string
nl: Verwijder whitespace (of andere tekens) van het begin en het einde van een tekst

en: Strip whitespace (or other characters) from the beginning of a string
nl: Verwijder whitespace (of andere tekens) aan het begin van een stuk tekst

en: Strip whitespace (or other characters) from the end of a string
nl: Verwijder whitespace (of andere tekens) van het einde van een tekst

en: Strongly agree
nl: Helemaal mee eens

en: Strongly disagree
nl: Helemaal mee oneens

en: Structure
nl: Structuur

en: Style:
nl: Stijl:

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subject:
nl: Onderwerp:

en: Submission date
nl: Datum inzending

en: Submit
nl: Verzenden

en: Submit Your Survey.
nl: Verzend uw enquête.

en: Submit your answers
nl: Uw antwoorden doorgeven

en: Submit your survey.
nl: Verzend uw enquête.

en: Submitted
nl: Verzonden

en: Subquestion
nl: Subvraag

en: Subquestion ID
nl: Subvraag-id

en: Subquestion codes may only contain alphanumeric characters.
nl: Een subvraagcode mag alleen letters en cijfers bevatten.

en: Subquestion codes must be unique.
nl: Subvraagcodes moeten uniek zijn.

en: Subquestion validation equation
nl: Subvraag validatievergelijking

en: Subquestion validation tip
nl: Subvraag validatie tip

en: Subquestion:
nl: Subvraag:

en: Subquestions
nl: Subvraag

en: Subquestions %s could not be updated.
nl: Subvragen %s kunnen niet gewijzigd worden.

en: Subquestions were successfully saved.
nl: Subvragen zijn opgeslagen.

en: Subscribe to ComfortUpdate!
nl: Aanmelden voor ComfortUpdate!

en: Subtotals based on displayed questions:
nl: Subtotalen van getoonde vragen:

en: Success
nl: Succesvol

en: Success!
nl: Succes!

en: Successful login
nl: U bent ingelogd

en: Successfully created CPDB entries
nl: CPDB-records aangemaakt

en: Successfully created participant entries
nl: Aantal aangemaakte deelnemersrecords

en: Successfully deleted user group.
nl: Gebruikersgroep is verwijderd.

en: Successfully saved privacy policy text
nl: De privacy tekst gegevensbescherming is opgeslagen

en: Sum
nl: Som

en: Sum the values of answered questions in the list which pass the critiera (arg op value)
nl: Sommeer de waarden van de beantwoorde vragen in de lijst die aan de voorwaarden voldoen (argument op waarde)

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Summary for %s
nl: Samenvatting voor %s

en: Superadministrator
nl: Hoofdbeheerder

en: Support this project - Donate to
nl: Draag bij aan dit project - Doneer aan

en: Support this project - Donate to %s!
nl: Ondersteun ons project - Doneer aan %s!

en: Survey
nl: Enquête

en: Survey %s
nl: Enquête %s

en: Survey Has Been Deactivated
nl: De enquête is gedeactiveerd

en: Survey ID
nl: Enquête ID

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s)
nl: Enquête ID %d opgeslagen op %s met %d record(s)

en: Survey ID %d saved at %s containing %d record(s) (%s)
nl: Enquête ID %d opgeslagen op %s met %d record(s) (%s)

en: Survey ID (SID)
nl: Enquête ID (SID)

en: Survey ID:
nl: Enquête-ID:

en: Survey activation
nl: Enquête-activatie

en: Survey activation error
nl: Fout bij activeren enquête

en: Survey administrator %s (%s)
nl: Beheerder enquête %s (%s)

en: Survey archive (*.lsa)
nl: Enquête-archief (.lsa)

en: Survey archive (.lsa)
nl: Enquête-archief (.lsa)

en: Survey archive - only available for active surveys
nl: Enquête-archief - alleen beschikbaar indien de enquête actief is

en: Survey bounce email address:
nl: Enquête bounce e-mailadres:

en: Survey cannot be activated yet.
nl: De enquête kan nog niet worden geactiveerd.

en: Survey cannot be activated. Either you have no permission or there are no questions.
nl: De enquête kan niet worden geactiveerd. U heeft geen rechten of er zijn geen vragen.

en: Survey container
nl: Enquête container

en: Survey content
nl: Enquête-inhoud

en: Survey copy summary
nl: Samenvatting kopiëren enquête

en: Survey could not be created because it did not have a title
nl: De enquête kan niet aangemaakt worden omdat er geen titel is

en: Survey could not be updated
nl: De enquête kan niet bijgewerkt worden

en: Survey could not be updated, please fix the following error:
nl: Enquête kan niet worden opgeslagen, verbeter eerst de fout:

en: Survey created
nl: Enquête aangemaakt

en: Survey data policy
nl: Gegevensbescherming

en: Survey data policy checkbox label:
nl: Label checkbox gegevensbescherming:

en: Survey data policy error message:
nl: Foutmelding gegevensbescherming:

en: Survey data policy error:
nl: Fout gegevensbescherming:

en: Survey data policy label:
nl: Label gegevensbescherming:

en: Survey data policy message:
nl: Tekst gegevensbescherming:

en: Survey data policy notice:
nl: Melding gegevensbescherming:

en: Survey data policy:
nl: Gegevensbescherming:

en: Survey deleted.
nl: Enquête verwijderd.

en: Survey deletion
nl: Enquête verwijderen

en: Survey description
nl: Enquête-beschrijving

en: Survey display mode is set to %s:
nl: Weergavemode is nu %s:

en: Survey does not pass consistency check
nl: Deze enquête is niet consistent

en: Survey expiration date
nl: Vervaldatum enquête

en: Survey files deleted.
nl: Enquête-bestanden verwijderd.

en: Survey format
nl: Formaat enquête

en: Survey general settings
nl: Algemene instellingen enquête

en: Survey group
nl: Enquête-groep

en: Survey group ID
nl: Enquête groep-ID

en: Survey group:
nl: Enquête-groep:

en: Survey groups
nl: Groepen

en: Survey groups:
nl: Enquête-groepen:

en: Survey has been activated. Results table has been successfully created.
nl: De enquête is geactiveerd. De resultaattabel is aangemaakt.

en: Survey id
nl: Enquête-id

en: Survey import summary
nl: Samenvatting importeren enquête

en: Survey language could not be created.
nl: De taal kan niet worden toegevoegd.

en: Survey list
nl: Lijst met enquêtes

en: Survey logic file
nl: Enquête logica-bestand

en: Survey logic view
nl: Logica tonen

en: Survey menu
nl: Enquête-menu

en: Survey menu entry ID
nl: Menu-regel ID

en: Survey menus
nl: Enquête menu's

en: Survey name
nl: Naam enquête

en: Survey name (ID)
nl: Naam enquête (ID)

en: Survey name (ID):
nl: Naam enquête (ID):

en: Survey not found
nl: Enquête is niet gevonden

en: Survey options for theme %s
nl: Enquête opties bij thema %s

en: Survey overview
nl: Enquête-overzicht

en: Survey owner:
nl: Eigenaar enquête:

en: Survey participant attributes
nl: Deelnemersattributen

en: Survey participant attributes to create
nl: Aan te maken deelnemers-attributen

en: Survey participant data (if available)
nl: Deelnemersgegevens (indien beschikbaar)

en: Survey participant export options
nl: Exporteeropties deelnemers

en: Survey participant settings
nl: Instellingen deelnemer

en: Survey participant summary
nl: Samenvatting deelnemers

en: Survey participants
nl: Deelnemers aan de enquête

en: Survey participants have not been initialised for this survey.
nl: De deelnemers zijn niet geïnitialiseerd voor deze enquête.

en: Survey permissions
nl: Enquête-rechten

en: Survey permissions for all users in this group were successfully updated.
nl: Enquête-rechten voor alle gebruikers in deze groep zijn bijgewerkt.

en: Survey permissions were successfully updated.
nl: Enquête-rechten zijn bijgewerkt.

en: Survey preview only for administration users:
nl: Voorvertonen enquête alleen voor beheerders:

en: Survey quick actions
nl: Snelle acties voor enquêtes

en: Survey quota
nl: Quota enquête

en: Survey quotas
nl: Quota's

en: Survey registration confirmation
nl: Bevestiging registratie enquête

en: Survey response
nl: Enquête respons

en: Survey response %d
nl: Enquête respons %d

en: Survey responses
nl: Enquête responsen

en: Survey security
nl: Enquête-veiligheid

en: Survey settings
nl: Enquête-instellingen

en: Survey settings for group:
nl: Instelling enquête voor groep:

en: Survey settings were successfully saved.
nl: Instellingen van enquête zijn opgeslagen.

en: Survey status:
nl: Enquête status:

en: Survey storage
nl: Enquête opslag

en: Survey structure
nl: Enquêtestructuur

en: Survey structure (*.lss)
nl: Enquêtestructuur (*.lss)

en: Survey structure (.lss)
nl: Enquêtestructuur (*.lss)

en: Survey structure import summary
nl: Samenvatting importeren enquête

en: Survey summary
nl: Samenvatting enquête

en: Survey template
nl: Enquête-sjabloon

en: Survey text elements
nl: Enquête tekstelementen

en: Survey texts were saved successfully.
nl: De enquête-teksten zijn opgeslagen.

en: Survey theme
nl: Enquête-thema

en: Survey theme options
nl: Enquête-thema opties

en: Survey theme:
nl: Enquête-thema:

en: Survey themes
nl: Enquête-thema's

en: Survey title
nl: Naam enquête

en: Survey title and description
nl: Titel en beschrijving enquête

en: Survey title:
nl: Titel van de enquête:

en: Survey-SID/Group
nl: Enquête-SID / Groep

en: Survey?
nl: Enquête?

en: Surveys
nl: Enquêtes

en: Surveys in this group
nl: Enquêtes in deze groep

en: Surveys in this group:
nl: Enquêtes in deze groep:

en: Swedish
nl: Zweeds

en: Switch to closed-access mode
nl: Wijzigen in besloten toegangsmode

en: System information
nl: Systeeminformatie

en: System overview
nl: Systeemoverzicht

en: TIS620 Thai
nl: TIS620 Thais

en: Tab-separated-values format (*.txt)
nl: Tabgescheiden-formaat (*.txt)

en: Table column usage
nl: Gebruik tabelkolom

en: Table prefix
nl: Tabelvoorvoegsel

en: Table prefix:
nl: Tabelvoorvoegsel:

en: Table size usage
nl: Tabelgrootte gebruik

en: Take ownership
nl: Eigenaar worden

en: Tangent
nl: Tangens

en: Target database version:
nl: Nieuwe database-versie:

en: Target question
nl: Doelvraag

en: Template
nl: Sjabloon

en: Template '%s' could not be found.
nl: Sjabloon '%s' niet gevonden.

en: Template '%s' does already exist.
nl: Sjabloon '%s' bestaat al.

en: Template '%s' was successfully deleted.
nl: Sjabloon `%s` is verwijderd.

en: Template Sample
nl: Sjabloonvoorbeeld

en: Template could not be renamed to '%s'.
nl: Sjabloon kan niet worden hernoemd naar`%s`.

en: Template editor mode
nl: Sjablooneditor methode

en: Template editor mode:
nl: Sjablooneditor mode:

en: Template editor:
nl: Sjablooneditor:

en: Template id
nl: Sjabloon-id

en: Template name
nl: Sjabloonnaam

en: Template permissions
nl: Sjabloonrechten

en: Template permissions were updated successfully.
nl: Sjabloonrechten gewijzigd.

en: Template:
nl: Sjabloon:

en: Templates
nl: Sjablonen

en: Templates Name
nl: Sjabloonnaam

en: Temporary folder cannot be determined.
nl: De tijdelijke map kan niet worden bepaald.

en: Temporary folder does not exist.
nl: Tijdelijke map bestaat niet.

en: Terminate survey
nl: Beëindig enquête

en: Test if your server has SSL enabled by clicking on this link.
nl: Klik op deze link om te testen of uw server SLL ondersteunt.

en: Test navigation
nl: Test navigatie

en: Text [Help] (Tip)
nl: Tekst [Help] (Tip)

en: Text abbreviated:
nl: Tekst afgekort:

en: Text box
nl: Tekstvak

en: Text display
nl: Tekst scherm

en: Text elements
nl: Tekstelementen

en: Text elements:
nl: Tekstelementen:

en: Text input box size
nl: Grootte invoerveld voor tekst

en: Text input box width
nl: Breedte invoerveld

en: Text inputs
nl: Tekstinvoer

en: Text needs to be lowercase.
nl: Gebruik in de tekst alleen kleine letters.

en: Text needs to be uppercase.
nl: Gebruik in de tekst alleen hoofdletters.

en: Text questions
nl: Tekstvragen

en: Text shown on each subquestion row between both scales in dropdown mode
nl: Tekst die bij elke subvraag tussen de schalen wordt getoond

en: Thai
nl: Thais

en: Thank you for completing this survey.
nl: Bedankt voor uw deelname aan deze enquête.

en: Thank you for registering to participate in this survey.
nl: Bedankt voor uw registratie voor deelname aan deze enquête.

en: Thank you for registering. You will receive an email shortly.
nl: Dank u wel voor het aanmelden. U ontvangt binnenkort een e-mail.

en: Thank you for saving your survey in progress.  The following details can be used to return to this survey and continue where you left off.  Please keep this e-mail for your reference - we cannot retrieve the password for you.
nl: Uw enquête is opgeslagen. U kunt onderstaande gegevens gebruiken om verder te gaan met de enquête. Bewaar deze e-mail zorgvuldig. Uw wachtwoord wordt niet door ons opgeslagen.

en: Thank you for taking the tour!
nl: Bedankt voor het volgen van deze demonstratie!

en: Thank you!
nl: Dank u!

en: Thanks for taking this survey!
nl: Dank u wel voor het invullen van deze enquête!

en: The 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
nl: Aantal seconden dat de waarschuwing voor de tijdslimiet zichtbaar is (leeg betekent dat het zichtbaar blijft)

en: The 2nd 'time limit warning' will stay visible for this many seconds (will not turn off if this setting is left blank)
nl: Aantal seconden dat de 2e waarschuwing zichtbaar blijft (leeg betekent dat de waarschuwing zichtbaar blijft)

en: The 2nd message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
nl: De te tonen 2e waarschuwing voor de tijdslimiet (er is een standaardboodschap)

en: The CAPTCHA settings won't have any effect because you don't have the required GD library activated in your PHP configuration.
nl: CAPTCHA zal niet werken want de benodigde GD-library is in PHP niet geactiveerd.

en: The ComfortUpdate service is currently undergoing maintenance.
nl: De ComfortUpdate-service wordt op dit moment bijgewerkt.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is a great feature to easily update to the latest version of LimeSurvey. To use it you will need an update key.
nl: Met de mooie functie ComfortUpdate kan er gemakkelijk geüpdate worden naar de meest recente versie van LimeSurvey. U heeft hiervoor een update-key nodig.

en: The LimeSurvey ComfortUpdate is an easy procedure to quickly update to the latest version of LimeSurvey.
nl: ComfortUpdate is een gemakkelijke procedure om snel de nieuwste versie van LimeSurvey te installeren.

en: The Question theme "%s" could not be installed
nl: Het vraagthema "%s" kan niet worden geïnstalleerd

en: The Question theme "%s" has been sucessfully installed
nl: Het vraagthema "%s" is geïnstalleerd

en: The ZIP file contains wrong paths
nl: Het ZIP-bestand bevat foutieve paden

en: The ZIP library is not activated in your PHP configuration thus importing ZIP files is currently disabled.
nl: De ZIP-library is in PHP niet geactiveerd, er kan daarom nu geen zip-bestand worden geïmporteerd.

en: The above error occurred when the Web server was processing your request.
nl: Bij het verwerken door de webserver van uw verzoek is de bovenstaande fout opgetreden.

en: The access code field is always checked for duplicates.
nl: De toegangscode wordt altijd gecontroleerd op duplicaten.

en: The access code have provided is not valid or has already been used.
nl: De toegangscode die u hebt ingevoerd is ongeldig of is al gebruikt.

en: The access code you have provided is either not valid, or has already been used.
nl: De code die u hebt ingevoerd is ongeldig of is al gebruikt.

en: The access code you provided doesn't match the one in your session.
nl: De toegangscode die u hebt ingevoerd komt niet overeen met die van uw sessie.

en: The actual question text
nl: De eigenlijke vraag

en: The address you have entered is already registered. An email has been sent to this address with a link that gives you access to the survey.
nl: Het e-mailadres dat u hebt ingevoerd is al geregistreerd. Er is een e-mail naar dit adres verzonden met een link die toegang geeft tot de enquête.

en: The answer options will be distributed across the number of columns set here
nl: De antwoordopties worden verdeeld over het aantal opgegeven kolommen

en: The answer options will be shown for each subquestion.
nl: De antwoordopties worden voor elk van de subvragen getoond.

en: The answer to the security question is incorrect.
nl: Het antwoord op de beveiligingsvraag is fout.

en: The answer(s) must meet these array_filter criteria:
nl: De antwoorden moeten voldoen aan deze "array_filter' voorwaarden:

en: The answer(s) must meet these validation criteria:
nl: De antwoorden moeten voldoen aan de volgende criteria:

en: The array question is a type that creates a matrix for the participant.
nl: Het vraagtype array maakt een matrix voor de deelnemer.

en: The availability of options is related to the type of question you previously chose.
nl: De beschikbare opties zijn afhankelijk van het gekozen vraagtype.

en: The basic functions
nl: De basisfuncties

en: The closed access mode needs a participant list, which you may create by clicking on the menu entry 'Participants'.
nl: In de besloten toegangsmode is er een deelnemerslijst nodig, klik op 'Deelnemers' om een deelnemerslijst aan te maken.

en: The condition could not be added! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
nl: De conditie kan niet worden toegevoegd! Het bevat niet de vraag en/of antwoord waarop de conditie is gebaseerd. Wees er zeker van dat u een vraag en een antwoord selecteert.

en: The condition could not be updated! It did not include the question and/or answer upon which the condition was based. Please ensure you have selected a question and an answer.
nl: De conditie kan niet gewijzigd worden! De betrokken vraag of antwoord ontbreekt. Controleer of de vraag en het antwoord zijn geselecteerd.

en: The content of this box is the actual question text shown to your participants. It may be empty, but that is not recommended. You may use all the power of our WYSIWYG editor to make your question shine.
nl: In dit veld staat de vraag zoals die aan de deelnemer wordt getoond. Het wordt afgeraden om dit veld leeg te laten. U kunt de vraag opmaken in een WYSIWYG-editor.

en: The data could not be saved because the response does not exist in the database.
nl: Omdat de respons niet meer bestaat in de database kan uw invoer niet meer worden opgeslagen.

en: The database engine type must be set for MySQL
nl: Het database-type moet voor MySQL ingevuld zijn

en: The database exists and contains LimeSurvey tables.
nl: De database bestaat en bevat LimeSurvey-tabellen.

en: The database has been updated from version %s to version %s.
nl: De database is geüpgraded van versie %s naar versie %s.

en: The database you specified does already exist.
nl: De opgegeven database bestaat al.

en: The database you specified does not exist:
nl: De database die u hebt opgegeven bestaat niet:

en: The destination file name is not the same as the source file name
nl: De naam van het uitvoerbestand is niet gelijk aan de naam van het invoerbestand

en: The email address is not valid.
nl: Het e-mailadres is niet geldig.

en: The email address you have entered is already registered and the survey has been completed.
nl: Het door u ingevulde e-mailadres is al geregistreerd. U heeft de enquête al ingevuld.

en: The email you used is not valid. Please try again.
nl: Het e-mailadres dat u opgaf is ongeldig. Probeert u het nog eens.

en: The end message
nl: De afsluittekst

en: The entry was assigned the following record id:
nl: Het record heeft het volgende nummer:

en: The existing label set has assessment values assigned.
nl: De bestaande labelset heeft beoordelingswaarden.

en: The existing label set has different/more languages.
nl: De bestaande labelset heeft verschillende / meer talen.

en: The file %s was deleted.
nl: Bestand %s verwijderd.

en: The file could not be deleted
nl: Het bestand kan niet verwijderd worden

en: The file does not exist
nl: Het bestand bestaat niet

en: The file has been successfully uploaded.
nl: Het uploaden van het bestand is gelukt.

en: The folder %s doesn't exist and can't be created.
nl: De map %s bestaat niet en kan niet worden aangemaakt.

en: The following LimeSurvey updates are available:
nl: De volgende updates zijn beschikbaar:

en: The following additional fields were found in your CSV file.
nl: De volgende extra velden zijn aanwezig in uw CSV-bestand.

en: The following answers should be deleted:
nl: De volgende antwoorden moeten worden verwijderd:

en: The following assessments should be deleted:
nl: De volgende beoordelingen moeten worden verwijderd:

en: The following conditions should be deleted:
nl: De volgende conditie moet worden verwijderd:

en: The following files will be modified or deleted but were already modified by someone else.
nl: De volgende bestanden worden gewijzigd of verwijderd, maar zijn al door iemand anders gewijzigd.

en: The following files would be added by the update but already exist. This is unusual and may result from an earlier update attempt.
nl: De volgende bestanden zouden nu moeten worden toegevoegd, maar ze bestaan al. Dit is onverwacht en kan worden veroorzaakt door een eerdere mislukte poging tot updaten.

en: The following groups should be deleted:
nl: De volgende groepen moeten worden verwijderd:

en: The following old participant tables exist and may be deleted if no longer required:
nl: De volgende oude toegangscodetabellen kunnen worden verwijderd:

en: The following old survey participants tables could be restored:
nl: De volgende oude deelnemerstabellen kunnen hersteld worden:

en: The following old survey participants tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
nl: De volgende oude toegangscodetabellen dienen te worden verwijderd omdat zij geen gegevens bevatten of de bijbehorende enquête niet meer bestaat:

en: The following old survey response tables exist and may be deleted if no longer required:
nl: De tabellen van de volgende oude enquêtes kunnen worden verwijderd indien ze niet langer nodig zijn:

en: The following old survey tables should be deleted because they contain no records or their parent survey no longer exists:
nl: De tabellen van de volgende oude enquêtes dienen te worden verwijderd omdat de bijbehorende enquête niet meer bestaat:

en: The following plugin will be installed. Please click "Install" to install the plugin, or "Abort" to abort. Aborting will remove the files from the file system.
nl: De plugin kan worden geïnstalleerd. Klik op "Installeren" of op "Afbreken". Bij afbreken worden de bestanden van de plugin verwijderd.

en: The following plugin will be updated. Please click "Update" to update the plugin, or "Abort" to abort.
nl: De plugin kan worden bijgewerkt. Klik op "Bijwerken" of op "Afbreken".

en: The following problems have been found:
nl: De volgende problemen zijn gevonden:

en: The following questions should be deleted:
nl: De volgende vragen moeten worden verwijderd:

en: The following steps will be done by this update:
nl: De volgende stappen worden uitgevoerd:

en: The following survey language settings should be deleted:
nl: De volgende taalinstellingen van de enquête moeten worden verwijderd:

en: The following surveys are available:
nl: De volgende enquêtes zijn beschikbaar:

en: The following surveys have an errorneous question group order. Please go to each survey respectively, check the group order and save it.
nl: In de volgende enquêtes is er een probleem met de volgorde van de vraaggroepen. Controleer deze  volgorde en pas die aan.

en: The following surveys have an errorneous question order. Please go to each question and group respectively, check the question order and save it.
nl: In de volgende enquêtes is er een probleem met de volgorde van de vragen. Controleer deze  volgorde en pas die aan.

en: The following surveys should be deleted:
nl: De volgende enquêtes moeten worden verwijderd:

en: The following user group assignments should be deleted:
nl: De volgende gebruikersgroep toekenningen moeten worden verwijderd:

en: The fonts file %s was not found in <limesurvey root folder>/fonts directory. Please, see the txt file for your language in fonts directory to generate the charts.
nl: Het lettertypen-bestand %s is niet gevonden in de map <limesurvey root folder>/fonts. Lees het tekstbestand in uw taal in deze map om een diagram te kunnen genereren.

en: The handle is displayed at the middle of the slider except if Slider initial value is set (this will not set the initial value).
nl: De schuif staat in het midden behalve als de initiële waarde is gezet (dit zal niet de initiële waarde wijzigen).

en: The imap PHP library is not installed or not activated. Please contact your system administrator.
nl: De PHP library 'imap' is niet geïnstalleerd of niet geactiveerd. Neem contact op met de beheerder.

en: The languages of the imported group file must at least include the base language of this survey.
nl: De geïmporteerde groep moet in ieder geval de basistaal van deze enquête bevatten.

en: The languages of the imported question file must at least include the base language of this survey.
nl: De geïmporteerde vraag moet in ieder geval de basistaal van deze enquête bevatten.

en: The last column shows the total for the row.
nl: In de laatste kolom staat het totaal van de rij.

en: The last row shows the total for the column and the last column shows the total for the row.
nl: In de laatste rij staat het totaal van de kolom. In de laatste kolom staat het totaal van de rij.

en: The last row shows the total for the column.
nl: In de laatste rij staat het totaal van de kolom.

en: The latest available version is %s.
nl: De meeste recente versie is %s.

en: The logarithm of number to base, if given, or the natural logarithm.
nl: Het logaritme met een gegeven grondtal, of het natuurlijk logaritme (grondtal e).

en: The maximum number of files has been uploaded. You may return back to survey.
nl: Het maximum aantal bestanden is geüpload, u kunt terugkeren naar de enquête.

en: The message to display as a 'time limit warning' (a default warning will display if this is left blank)
nl: De te tonen waarschuwing voor de tijdslimiet (er wordt anders een standaardboodschap getoond)

en: The message to display when the time limit has expired (a default message will display if this setting is left blank)
nl: De te tonen boodschap na het verlopen van de tijd (er is een standaardboodschap)

en: The minimum number of files has not been uploaded.
nl: Het minimum aantal bestanden is nog niet geüpload.

en: The most important question-related options are displayed here.
nl: Hier worden de belangrijkste vraag gerelateerde opties getoond.

en: The most important settings of your survey can be reached from this sidebar: the survey settings menu and the survey structure menu. You may resize it to fit your screen to easily navigate through the available options. If the size of the sidebar is too small, the options get collapsed and the quick-menu is displayed. If you wish to work from the quick-menu, either click on the arrow button or drag it to the left.
nl: Op de zijbalk kunt u de belangrijkste instellingen van de enquête benaderen: het menu met de instellingen en het menu met de structuur. U kunt dit gedeelte in grootte aanpassen. Als de zijbalk te klein is dan worden de opties ingeklapt en wordt er een snel-menu getoond. U kunt op de pijlknop klikken, of het naar links slepen, om met het snel-menu te werken.

en: The name must be unique for all menu entries throughout the software.
nl: De naam moet uniek zijn binnen de menu-regels.

en: The new password can not be empty.
nl: Het nieuwe wachtwoord is niet ingevuld.

en: The new question group/question order was successfully saved.
nl: Vraaggroep is opgeslagen.

en: The participant cannot upload a single file larger than this size. Server configuration allow a maximum file size of %s KB.
nl: De maximale grootte van een bestand dat de deelnemer kan uploaden. Door de serverconfiguratie is dit maximaal %s KB.

en: The participant table associated with this survey has been renamed to:
nl: De toegangscodetabel van deze enquête is hernoemd naar:

en: The participant table has now been removed and access codes are no longer required to access this survey.
nl: De toegangscodetabel is verwijderd, er is geen toegangscode meer nodig om de enquête in te vullen.

en: The password does not reach the minimum length of %s characters
nl: Het wachtwoord moet minimaal %s tekens lang zijn

en: The password does require at least one digit
nl: In het wachtwoord moet minimaal een cijfer voorkomen

en: The password does require at least one special character
nl: Het wachtwoord moet minimaal een speciaal teken bevatten

en: The password does require at least one uppercase character
nl: In het wachtwoord moet minimaal een hoofdletter voorkomen

en: The password will be generated and sent by email.
nl: Het wachtwoord wordt aangemaakt en verzonden per e-mail.

en: The password you have chosen at the optional settings step.
nl: Het wachtwoord dat u eventueel bij het configureren hebt ingesteld.

en: The permissions of this superadmin cannot be updated!
nl: De rechten van deze hoofdbeheerder kunnen niet worden gewijzigd!

en: The plugin could not be installed or updated:
nl: De plugin kan niet worden geïnstalleerd of bijgewerkt:

en: The plugin is not compatible with your version of LimeSurvey.
nl: De plugin is niet geschikt voor uw versie van LimeSurvey.

en: The plugin settings were saved.
nl: De instellingen van de plugin zijn opgeslagen.

en: The plugin was not found.
nl: De plugin is niet gevonden.

en: The plugin was successfully installed. You need to activate it before you can use it.
nl: De plugin is geïnstalleerd, maar moet nog worden geactiveerd.

en: The plugin was successfully updated. You might need to deactivate it and activate it again to apply changes.
nl: De plugin is bijgewerkt. Mogelijk moet u de plugin eerst uitschakelen en dan weer inschakelen om de wijzigen toe te passen.

en: The question bar
nl: De vraagbalk

en: The question code is mandatory.
nl: De vraagcode is verplicht.

en: The question could not be added. You must enter at least a question code.
nl: De vraag kan niet worden toegevoegd. U moet in ieder geval een vraagcode toevoegen.

en: The question could not be added. You must enter at least enter a question code.
nl: De vraag kan niet worden toegevoegd. U moet minstens een vraagcode invullen.

en: The question could not be imported for the following reasons:
nl: De vraag kan niet worden geïmporteerd omdat:

en: The question group was deleted.
nl: De vraaggroep is verwijderd.

en: The record of your survey responses does not contain any identifying information about you, unless a specific survey question explicitly asked for it.
nl: De gegevens die worden vastgelegd bevatten geen gegevens die tot u zijn te herleiden. Behalve als er in een vraag naar is gevraagd.

en: The records have been saved successfully!
nl: De records zijn opgeslagen!

en: The redundancy check looks for tables leftover after deactivating a survey. You can delete these if you no longer require them.
nl: De redundantiecontrole kijkt of er tabellen zijn achtergebleven na het deactiveren van een enquête. U kunt deze verwijderen als u ze niet langer nodig heeft.

en: The related survey is missing.
nl: Gerelateerde enquête ontbreekt.

en: The request could not be understood by the server due to malformed syntax.
nl: Het verzoek is niet te verwerken omdat het verzoek niet goed is opgebouwd.

en: The requested URL was not found on this server.
nl: De URL is niet op de webserver gevonden.

en: The requested files do not exist on the server.
nl: De gevraagde bestanden zijn niet gevonden op de server.

en: The required directory for saving the uploaded files couldn't be created. Please check file premissions on the /upload/surveys directory.
nl: De map voor het bewaren van de geüploade bestanden kan niet worden aangemaakt. Controleer de bestandsrechten van de map /upload/surveys.

en: The response record %s was updated.
nl: De respons %s is gewijzigd.

en: The response timings table has been renamed to:
nl: De tijdmetingentabel is hernoemd naar:

en: The responses table has been renamed to:
nl: De responstabel is hernoemd naar:

en: The responses to this survey are no longer available using LimeSurvey.
nl: De responsen van deze enquête zijn niet langer beschikbaar in LimeSurvey.

en: The selected attribute was invalid.
nl: Het geselecteerde attribuut is ongeldig.

en: The server tried to call an unknown view!
nl: De server heeft een onbekende weergave proberen te doen!

en: The settings tab with the survey menu
nl: Het tabblad Instellingen met het menu enquête

en: The sidebar
nl: De zijbalk

en: The size of the randomly generated password (min. 8)
nl: De lengte van het te genereren wachtwoord (minimaal 8)

en: The sum must be at least %s
nl: De som moet minimaal %s zijn

en: The sum must be at most %s
nl: De som moet maximaal %s zijn

en: The sum must be between %s and %s
nl: De som moet tussen %s en %s zijn

en: The sum must equal %s
nl: De som moet gelijk zijn aan %s

en: The sum must equal %s.
nl: De som moet gelijk zijn aan %s.

en: The sum of the multiple numeric inputs must be greater than this value
nl: De som van de meervoudige numerieke invoer moet hoger zijn dan deze waarde

en: The superadmin role cannot be changed.
nl: De rol van de hoofdbeheerder kan niet worden gewijzigd.

en: The survey cannot be activated until these problems have been resolved.
nl: De enquête kan niet worden geactiveerd zolang deze problemen niet zijn opgelost.

en: The survey description
nl: De beschrijving van de enquête

en: The survey group '%s' was deleted.
nl: De groep '%s' is verwijderd.

en: The survey in which you are trying to participate does not seem to exist.
nl: De enquête waar u zich voor wilt aanmelden lijkt niet meer te bestaan.

en: The survey participant was successfully updated.
nl: Het deelnemersrecord is gewijzigd.

en: The survey response table could not be created.
nl: De antwoordentabel kan niet worden aangemaakt.

en: The survey structure
nl: De enquêtestructuur

en: The survey title
nl: De titel van de enquête

en: The survey was successfully expired by setting an expiration date in the survey settings.
nl: Deze enquête is verlopen door de vervaldatum te zetten.

en: The survey you selected does not exist
nl: De enquête die u heeft geselecteerd bestaat niet

en: The template upload directory doesn't exist or is not writable.
nl: De map voor het uploaden van sjablonen bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: The text inserted here will be displayed on the welcome screen, which is the first thing that your respondents will see when they access your survey..
nl: Deze tekst wordt getoond op het welkomstpagina, het is dus het eerste wat uw respondenten zien als ze de enquête gaan invullen.

en: The text message that displays in the countdown timer during the countdown
nl: De te tonen boodschap bij de timer gedurende het aftellen

en: The theme '%s' has been reset.
nl: Het thema '%s' is gereset.

en: The theme upload directory doesn't exist or is not writable.
nl: De uploadmap van het thema bestaat niet of is niet schrijfbaar.

en: The three top boxes are the most basic functions of LimeSurvey.
nl: De drie bovenste boxen zijn de basisfuncties van LimeSurvey.

en: The title of the question group is visible to your survey participants (this setting can be changed later and it cannot be empty). Question groups are important because they allow the survey administrators to logically group the questions. By default, each question group (including its questions) is shown on its own page (this setting can be changed later).
nl: De titel van de vraaggroep wordt standaard getoond aan de deelnemer, dit tonen kunt u later uitzetten. Met een vraaggroep ordent de enquête-beheerder de vragen. Standaard wordt elke vraaggroep op een aparte pagina getoond, maar de wijze van tonen kunt u later wijzigen.

en: The title of your question
nl: De titel van je vraag

en: The top bar
nl: De taakbalk

en: The type of your database management system
nl: Het type van uw database

en: The update is now complete!
nl: De update is nu uitgevoerd!

en: The update server is currently busy. This usually happens when the update files for a new version are being prepared.
nl: De update-server is nu druk. Dit betekent meestal dat er nu een nieuwe versie wordt aangemaakt op de server.

en: The user name cannot be changed.
nl: De gebruikersnaam kan niet worden gewijzigd.

en: The username already exists.
nl: De gebruikersnaam bestaat al.

en: The value of this variable can not be changed
nl: De waarde van deze variabele kan niet gewijzigd worden

en: The welcome message
nl: De welkomsttekst

en: Theme
nl: Thema

en: Theme %s does not exist.
nl: Thema %s bestaat niet.

en: Theme '%s' does not exist.
nl: Het thema '%s' bestaat niet.

en: Theme '%s' has been uninstalled because it's not compatible with this LimeSurvey version.
nl: Thema '%s' is verwijderd, het is niet geschikt voor deze versie van LimeSurvey.

en: Theme '%s' was successfully deleted.
nl: Thema '%s' is verwijderd.

en: Theme editor
nl: Thema-editor

en: Theme editor:
nl: Thema-editor:

en: Theme name
nl: Thema-naam

en: Theme options
nl: Thema opties

en: Theme options differences
nl: Thema-opties verschillen

en: Theme options saved.
nl: Thema-opties opgeslagen.

en: Theme:
nl: Thema:

en: Themes
nl: Thema's

en: Themes options for this survey group
nl: Thema-opties bij deze enquête-groep

en: Themes storage
nl: Thema opslag

en: Themes:
nl: Thema's:

en: There are %s orphaned default value entries which can be deleted.
nl: Er zijn %s ongebruikte standaardwaarden die verwijderd kunnen worden.

en: There are %s orphaned question attributes.
nl: Er zijn %s ongebruikte vraagattributen.

en: There are %s orphaned quota entries which can be deleted.
nl: Er zijn %s ongebruikte quota die verwijderd kunnen worden.

en: There are %s orphaned quota language settings which can be deleted.
nl: Er zijn %s ongebruikte taalinstellingen die verwijderd kunnen worden.

en: There are %s orphaned quota members which can be deleted.
nl: Er zijn %s ongebruikte quota die verwijderd kunnen worden.

en: There are %s questions in this survey.
nl: Er zijn %s vragen in deze enquête.

en: There are empty question groups in this survey - please create at least one question within a question group.
nl: Er zijn lege vraaggroepen - maak tenminste één vraag aan in elke vraaggroep.

en: There are more emails pending than can be sent in one batch. Continue sending emails by clicking below, or wait %s seconds.
nl: Er staan meer e-mails in de wachtrij dan in één keer kunnen worden verzonden. Ga verder door hieronder te klikken of wacht %s seconden.

en: There are no existing conditions in this survey.
nl: Er zijn geen condities in deze enquête.

en: There are no groups available.
nl: Er zijn geen groepen beschikbaar.

en: There are no label sets which match the survey default language
nl: Er is geen labelset voor de taal van de enquête

en: There are no more questions. Please press the <Submit> button to finish this survey.
nl: U heeft alle vragen gehad. Druk a.u.b. op de <Verzenden> knop om deze enquête af te sluiten.

en: There are no participants to be exported.
nl: Er zijn geen deelnemers geëxporteerd.

en: There are no questions in this group.
nl: Er zijn geen vragen in de groep.

en: There are no questions in this survey
nl: Er zijn geen vragen in deze enquête

en: There are no questions in this survey.
nl: Deze enquête bevat geen vragen.

en: There are no simple options in this survey theme.
nl: Er zijn geen eenvoudige opties in dit thema.

en: There are no unmapped attributes
nl: Er zijn geen ongekoppelde attributen

en: There are security updates available for %s (type: %s).
nl: Er zijn beveiligingsupdates beschikbaar voor %s (type: %s).

en: There are two ways to stop a survey. Please read carefully about the two options below and choose the right one for you.
nl: Er zijn twee manieren om met een enquête te stoppen. Lees de onderstaande opties door en kies de gewenste optie.

en: There are updates available for %s (type: %s).
nl: Er zijn updates beschikbaar voor %s (type: %s).

en: There are {EMAILCOUNT} emails still to be sent.
nl: Er zijn nog {EMAILCOUNT} e-mails te verzenden.

en: There are {NUMBEROFQUESTIONS} questions in this survey.
nl: Er zijn {NUMBEROFQUESTIONS} vragen in deze enquête.

en: There has to be at least one language.
nl: Er moet minimaal een taal zijn.

en: There is 1 question in this survey
nl: Er is 1 vraag in deze enquête

en: There is 1 question in this survey.
nl: Er is 1 vraag in deze enquête.

en: There is already a recorded answer for this access code
nl: Er is al een antwoord geregistreerd bij deze toegangscode

en: There is already an entry with that exact access code in the table.
                         The same access code cannot be used in multiple entries.
nl: Er is al een bestaande toegangscode met die waarde..
                         Een toegangscode kan maar één keer worden gebruikt.

en: There is already an entry with that exact access code in the table. The same access code cannot be used in multiple entries.
nl: Er is al een gebruiker met exact dezelfde toegangscode in de tabel. De toegangscode kan niet bij meerdere gebruikers hetzelfde zijn.

en: There is no matching saved survey.
nl: Er is geen overeenkomende enquête.

en: There is no matching survey.
nl: Er is geen overeenkomende enquête.

en: There is no matching user %s in group %s.
nl: Er is geen overeenkomende gebruiker %s in groep %s.

en: There is {n} user attribute field in this survey participants table.|There are {n} user attribute fields in this survey participants table.
nl: Er is {n} gebruikersattribuutveld in deze deelnemerstabel.|Er zijn {n}  gebruikersattribuutvelden in deze deelnemerstabel.

en: There was a problem deleting the template '%s'. Please check your directory/file permissions.
nl: Verwijderen sjabloon '%s' mislukt. Controleer uw map/bestandsrechten.

en: There was a problem downloading the update file. Please try to restart the update process.
nl: Downloaden bestand met updates is mislukt. Probeer het opnieuw.

en: There was a problem updating the user permissions.
nl: Het wijzigen van de gebruikersrechten is mislukt.

en: There was an error using the Google API.
nl: Er is een fout opgetreden met de Google API.

en: There was an error when saving your personal settings.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de persoonlijke instellingen.

en: There were errors when trying to populate the database:
nl: Bij het vullen van de database zijn er fouten opgetreden:

en: There were no eligible emails to send. This will be because none satisfied the criteria of:
nl: Er zijn geen e-mails om te verzenden. De mogelijke oorzaken zijn:

en: These files will be backed up and then replaced by the update procedure.
nl: Deze bestanden worden bewaard in een back-up en vervangen bij de update.

en: These settings cannot be changed once the survey is online.
nl: Deze instellingen kunnen niet gewijzigd worden als de enquête actief is.

en: They represent an easy way to get back to any previous setting, and provide a general overview of where you are.
nl: Ze bieden de mogelijkheid om een voorafgaande instelling weer geldend te maken en ze bieden een overzicht waar u bent.

en: They were found to be duplicate using a combination of firstname, lastname and email fields
nl: Deze zijn dubbel, controle op de combinatie van voornaam, achternaam en e-mailadres

en: They were found to be duplicate using the participant id field
nl: Deze zijn dubbel, controle is uitgevoerd op deelnemer ID

en: Third choice
nl: Derde keuze

en: This ZIP archive contains no valid Resources files. Import failed.
nl: Dit ZIP-bestand bevat geen geldige bestanden. Importeren mislukt.

en: This ZIP archive contains no valid template files. Import failed.
nl: Dit ZIP-bestand bevat geen geldig sjabloon. Importeren mislukt.

en: This action need confirmation.
nl: Deze actie moet bevestigd worden.

en: This action need to be confirmed.
nl: Deze actie moet bevestigd worden.

en: This archive contains a PDF file of the survey, the queXML file of the survey and a queXF banding XML file which can be used with queXF: http://quexf.sourceforge.net/ for processing scanned surveys.
nl: Dit archief bevat een enquête in PDF-formaat, het queXML-bestand van de enquête en een queXF XML-bestand dat gebruikt kan worden met queXF: http://quexf.sourceforge.net/ voor het bewerken van gescande enquêtes.

en: This attribute is automatically mapped
nl: Dit veld is automatisch gekoppeld

en: This bar will change as you move through the functionalities. The current bar corresponds to the "overview" tab. It contains the most important LimeSurvey functionalities such as preview and activate survey.
nl: Deze taakbalk wijzigt als u een andere functie oproept. De huidige taakbalk is voor de tab "Overzicht", het bevat de belangrijkste functies van LimeSurvey zoals voorvertonen en activeren.

en: This code is already used - duplicate codes are not allowed.
nl: Deze code is al gebruikt, dubbele codes zijn niet toegestaan.

en: This code is also the name of the variable that will be exported to SPSS or Excel.
nl: Deze code is ook de naam van de variabele die naar SPSS of Excel wordt geëxporteerd.

en: This code is normally not shown to your participants, still it is necessary and has to be unique for the survey.
nl: Deze code wordt normaal gesproken niet getoond aan uw deelnemers, de code is verplicht en moet uniek zijn binnen de enquête.

en: This description is also visible to your participants.
nl: Deze beschrijving wordt getoond aan de respondenten.

en: This email address cannot be used because it was opted out of this survey.
nl: Dit e-mailadres kan niet worden gebruikt omdat de eigenaar zich heeft uitgeschreven (opt-out).

en: This email address is already registered but the email adress was bounced.
nl: Dit e-mailadres is al geregistreerd, maar er kan geen e-mail naar verzonden worden.

en: This export is intended to create a complete backup of an active survey for archival purposes.
nl: Deze export is bedoeld als een complete back-up van een actieve enquête.

en: This export will dump all the groups, questions, answers and conditions for your survey into a .LSS file (which is basically an XML file). This dump file can be used with the 'Import survey' feature when creating a new survey.
nl: Bij het exporteren worden alle groepen, vragen, antwoorden en condities van de enquête in een lss-bestand (dit is eigenlijk een xml-bestand) gezet. U kunt dit bestand gebruiken om een nieuwe enquête aan te maken door het bestand te importeren.

en: This expression uses a possibly invalid comparison. Are you sure you didn't mean to do a numerical comparison? See manual for more information.
nl: De expressie gebruikt mogelijk een ongeldige vergelijking. Weet u zeker dat u geen numerieke vergelijking wilt maken? Bekijk de handleiding voor meer informatie.

en: This feature is designed to make it easy to use Excel to author and edit surveys.
nl: Deze functie is ontworpen om in Excel eenvoudig enquêtes te kunnen maken/wijzigen.

en: This feature is only available for MySQL databases. Your database type is %s.
nl: Deze functie is alleen beschikbaar voor MySQL-databases. Deze installatie gebruikt database-type %s.

en: This field is encrypted and can only be searched by exact match. Please enter the exact value you are looking for.
nl: Dit veld is versleuteld en kan alleen op exacte waarde worden doorzocht. Vul dus de exacte waarde in.

en: This file is not a supported image - please only upload JPG,PNG,GIF or SVG type images.
nl: Dit bestandstype wordt niet ondersteund, alleen JPG, PNG, GIF en SVG mogen worden geüpload.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
nl: Dit bestand is geen geldig ZIP-bestand. Importeren mislukt.

en: This file is not a valid ZIP file archive. Import failed.
nl: Dit bestand is geen zip-bestand. Importeren is mislukt.

en: This file type is not allowed to be uploaded.
nl: U mag bestanden van dit formaat niet uploaden.

en: This filename is not allowed to be uploaded.
nl: Deze bestandsnaam is niet toegestaan.

en: This function cannot be executed because demo mode is active.
nl: Deze functie is niet beschikbaar in de demo.

en: This group contains no questions.  You must add questions to this group before you can preview it
nl: Deze groep bevat geen vragen. Voeg eerst vragen toe

en: This group description is fairly vacuous, but quite important.
nl: Deze groepsbeschrijving is redelijk leeg, maar is wel belangrijk.

en: This group does not contain any question(s).
nl: Deze groep bevat geen vragen.

en: This group has an error
nl: In deze groep zit een fout

en: This group is empty
nl: Deze groep is leeg

en: This group is unanswered
nl: Deze groep is niet ingevuld

en: This group, by itself, does not contain any syntax errors.
nl: Deze groep bevat zelf geen syntaxfout.

en: This invitation has already been used.
nl: Deze uitnodiging is al gebruikt.

en: This invitation has no uses left.
nl: Het maximum aantal uitnodigingen is bereikt.

en: This invitation is not valid anymore.
nl: Deze uitnodiging is niet meer geldig.

en: This invitation is not valid yet.
nl: Deze uitnodiging is nog niet geldig.

en: This is a closed-access survey, so you must supply a access code.  Please contact the administrator for assistance.
nl: De toegang tot deze enquête is besloten. U dient een geldige toegangscode op te geven.

en: This is a controlled survey. You need a valid access code to participate.
nl: Dit is een gecontroleerde enquête. U heeft een geldige toegangscode nodig om deel te nemen.

en: This is a hint text that will be shown to the participant describing the question validation equation.
nl: Dit is een toelichting voor de deelnemer om aan te geven hoe de vraag gecontroleerd wordt.

en: This is a question help text.
nl: Dit is de helptekst bij een vraag.

en: This is a sample question text. The user was asked to enter a date.
nl: Dit is een voorbeeldvraag. De gebruiker is gevraagd een datum in te voeren.

en: This is a sample question text. The user was asked to pick an entry.
nl: Dit is een voorbeeldvraag. De gebruiker is gevraagd een antwoord te kiezen.

en: This is a sample survey description. It could be quite long.
nl: Dit is een voorbeeld van een enquête-beschrijving. Die kan vrij lang zijn.

en: This is a tip shown to the participant describing the subquestion validation equation.
nl: Dit is een toelichting voor de deelnemer waarin aangegeven wordt hoe de subvraag gevalideerd wordt.

en: This is an anonymized survey. Participant attributes can only be used in non-anonymised surveys.
nl: Dit is een anonieme enquête, daarom kunt u geen attributen van deelnemers gebruiken.

en: This is an automated email to notify that a user has been created for you on the site '%s'.
nl: Dit is een automatische e-mail om te melden dat u nu gebruik kunt maken van de site '%s'.

en: This is an automated email to notify you that your login credentials for '%s' have been reset.
nl: Dit is een systeembericht om aan u door te geven dat uw inloggegevens voor '%s' zijn gereset.

en: This is an error message example
nl: Dit is een voorbeeld van een fouttekst

en: This is an update to an unstable version
nl: Dit is een upgrade naar een testversie

en: This is another sample question text - asking for number.
nl: Dit is een andere voorbeeldvraag. De gebruiker is gevraagd een getal in te voeren.

en: This is not a .csv file.
nl: Dit is geen CSV-bestand.

en: This is not a .xml file.
nl: Dit is geen xml-bestand.

en: This is not a valid LimeSurvey survey structure XML file.
nl: Dit bestand is geen LimeSurvey-enquête in XML-vorm.

en: This is not a valid email address. Please provide a valid email address or leave it empty.
nl: Het e-mailadres is ongeldig. U hoeft geen e-mailadres in te vullen.

en: This is not a valid participant data XML file.
nl: Het XML-bestand met deelnemers is niet geldig.

en: This is not a valid response data XML file.
nl: Dit is geen geldig bestand met antwoorden in XML-formaat.

en: This is not a valid timings data XML file.
nl: Dit is geen geldig tijdmetingen XML-bestand.

en: This is one last sample question text - asking for some free text.
nl: Dit is ook een voorbeeldvraag. De gebruiker is gevraagd een vrije tekst in te voeren.

en: This is some help text for this question.
nl: Dit is een helptekst voor deze vraag.

en: This is some helpful text.
nl: Dit is een helptekst.

en: This is the LimeSurvey admin interface. Start to build your survey from here.
nl: Dit is de beheerdersinterface van LimeSurvey. U kunt hier uw enquête gaan maken.

en: This is the content of the menu link - leave blank to use the title.
nl: Dit is inhoud van de menu-link, indien niet ingevuld wordt de titel gebruikt.

en: This is the default email address of the site administrator and used for system messages, contact options and default bounce email.
nl: Dit is het standaard e-mailadres van de beheerder. Het wordt gebruikt voor systeemberichten, contact en bounce e-mail.

en: This is the default name of the site administrator and used for system messages and contact options.
nl: Dit is de standaardnaam van de beheerder en wordt gebruikt voor systeemberichten en contact.

en: This is the question bar.
nl: Dit is de vraagbalk.

en: This is the sidebar.
nl: Dit is de zijbalk.

en: This is the structure view of your survey. Here you can see all your groups and questions.
nl: Dit is een structuurweergave van uw enquête. Hier kunt u de vraaggroepen en vragen bekijken.

en: This is the survey end message.
nl: Dit is de afsluittekst van de enquête.

en: This is the title of your survey.
nl: Dit is de titel van uw enquête.

en: This is the top bar.
nl: Dit is de taakbalk.

en: This list cannot accept survey participant attributes.
nl: In deze lijst mogen geen enquête deelnemers-attributen staan.

en: This message is shown at the end of your survey to every participant. It's a great way to say thank you or give some links or hints where to go next.
nl: Deze tekst wordt aan elke deelnemer getoond na afloop van de enquête. Het is de plaats om de deelnemer te bedanken en mogelijk om wat links te tonen of om het vervolg toe te lichten.

en: This message is shown directly below the survey description on the welcome page. You may leave this blank for now but it is a good way to introduce your participants to the survey.
nl: Deze tekst wordt direct onder de beschrijving van de enquête getoond op de .welkomstpagina. U kunt het veld nu leeg laten maar u kunt hier uw deelnemers een introductie geven.

en: This name has already been used for this survey. You must use a unique save name.
nl: Deze naam is al gebruikt voor een opgeslagen sessie van deze enquête. Kies alstublieft een andere naam.

en: This name is reserved for standard template.
nl: Deze naam is gereserveerd voor het standaardsjabloon.

en: This name will appear in the survey list overview and in the administration header.
nl: Deze naam zal getoond worden in de overzichtslijst van de enquêtes en in de kop beheer.

en: This participant is not active in any survey
nl: Deze deelnemer is in geen enkele enquête actief

en: This plugin has no settings.
nl: De plugin heeft geen instellingen.

en: This process will delete this survey, and all related groups, questions answers and conditions.
nl: Deze handeling zal de enquête, inclusief alle groepen, vragen, antwoorden en condities verwijderen.

en: This question does not have a question 'type' set.
nl: Er is bij deze vraag geen vraagtype gedefinieerd.

en: This question has a condition set, however the condition is based on a question that appears after it.
nl: Dit is een conditionele vraag, maar de conditie hangt af van een latere vraag.

en: This question has at least {n} error.|This question has at least {n} errors.
nl: Deze vraag bevat minstens {n} fout.|Deze vraag bevat minstens {n} fouten.

en: This question has at least {n} warning.|This question has at least {n} warnings.
nl: Bij deze vraag is minstens {n} waarschuwing.|Bij deze vraag zijn minstens {n} waarschuwingen.

en: This question has missing answer options.
nl: De antwoordopties ontbreken bij deze vraag.

en: This question has missing subquestions.
nl: Bij deze vraag ontbreken subvragen.

en: This question is always shown.
nl: Deze vraag wordt altijd getoond.

en: This question is mandatory
nl: Dit is een verplichte vraag

en: This question only accept 30 digits including 10 decimals.
nl: Bij deze vraag kan alleen maar 30 cijfers inclusief 10 decimalen worden ingevuld.

en: This question requires a second answer set but none is set.
nl: Deze vraag vereist een tweede set antwoorden, maar die is er nog niet.

en: This question requires answers, but none are set.
nl: Deze vraag moet antwoorden hebben, maar die zijn er nog niet.

en: This question type can't be selected.
nl: Dit vraagtype kan niet worden geselecteerd.

en: This question's SGQA code
nl: SGQA-code van deze vraag

en: This question's group ID number
nl: Het ID-nummer van deze vraaggroep

en: This question's question ID number
nl: Het ID-nummer van deze vraag

en: This question's survey ID number
nl: Het ID-nummer van deze vraag

en: This question, by itself, does not contain any syntax errors.
nl: Deze vraag bevat zelf geen syntaxfout.

en: This response ID is invalid.
nl: Dit respons-ID is ongeldig.

en: This response was already submitted.
nl: Deze respons is al vastgelegd.

en: This setting cannot be changed because demo mode is active.
nl: Deze instelling kan niet worden gewijzigd omdat de demo-mode actief is.

en: This superadmin cannot be deleted.
nl: De hoofdbeheerder kan niet worden verwijderd.

en: This survey allows public registration. A survey participants table must also be created.
nl: Deze enquête staat openbare aanmelding toe. Er moet ook een toegangscodetabel worden aangemaakt.

en: This survey cannot be tested or completed for the following reason(s):
nl: Deze enquête kan niet getest worden of voltooid worden om de volgende reden(en):

en: This survey does not contain any question groups.
nl: De enquête bevat geen vraaggroep.

en: This survey has an associated participant table. If you delete this survey this participant table will be deleted. We recommend that you export or backup these participants before deleting this survey.
nl: Deze enquête heeft een toegangscodetabel. Als u de enquête wist, zal ook deze tabel worden verwijderd. Het is aan te raden deze tabel te exporteren of er een back-up van te maken alvorens deze enquête te verwijderen.

en: This survey has not been activated. There are no results to browse.
nl: Deze enquête is niet geactiveerd. Er zijn geen resultaten.

en: This survey is active and a responses table exists. If you delete this survey, these responses (and files) will be deleted. We recommend that you export the responses before deleting this survey.
nl: Deze enquête is actief en er bestaat een responstabel. Als u deze enquête verwijdert, zullen ook de antwoorden worden verwijderd. Het wordt aanbevolen deze eerst te exporteren.

en: This survey is active but expired.
nl: Deze enquête is actief, maar verlopen.

en: This survey is active but has a start date.
nl: Deze enquête is actief, maar heeft een ingangsdatum.

en: This survey is already active.
nl: Deze enquête is al actief.

en: This survey is anonymous.
nl: Deze enquête wordt anoniem afgenomen.

en: This survey is currently active.
nl: Deze enquête is actief.

en: This survey is currently not active. You will not be able to save your responses.
nl: Deze enquête is nu niet actief. Uw antwoorden kunnen niet worden opgeslagen.

en: This survey is not active - no responses are available.
nl: Deze enquête is niet actief - geen respons beschikbaar.

en: This survey is not active. You must activate the survey before attempting to import a VVexport file.
nl: De enquête is niet actief. U moet de enquête activeren voordat u een VVexport-bestand importeert.

en: This survey is not yet activated and so your participants won't be able to fill out the survey.
nl: Deze enquête is nog niet actief. Uw deelnemers kunnen de enquête dus nog niet invullen.

en: This survey is not yet active. Your response cannot be saved
nl: Deze enquête is nog niet actief. Uw antwoorden kunnen niet worden bewaard

en: This survey is not yet started.
nl: Deze enquête is nog niet actief.

en: This survey is now active, and responses can be recorded.
nl: De enquête is actief, de antwoorden worden opgeslagen.

en: This survey setting has not been imported: %s => %s
nl: Deze instelling is niet geïmporteerd: %s => %s

en: This surveys uses anonymized responses, so you can't update your response.
nl: Deze enquête is anoniem, u kunt uw antwoord niet bijwerken.

en: This theme is out of date.
nl: Dit thema is verouderd.

en: This theme type (%s) is not allowed.
nl: Dit thematype (%s) is niet toegestaan.

en: This tour will help you to easily get a basic understanding of LimeSurvey.
nl: Met deze demonstratie krijgt u een eerste indruk van LimeSurvey.

en: This type of question allows you to add multiple subquestions and a set of answers.
nl: Met dit vraagtype kunt u meerdere subvragen en meerdere antwoorden toevoegen.

en: This update will not change the database. No database backup is required.
nl: In deze update wordt de database niet gewijzigd. Er is dus geen back-up nodig.

en: This variable name has already been used.
nl: Deze vraagcode is al in gebruik.

en: This will be shown when hovering over the menu.
nl: Deze wordt getoond bij het bewegen over het menu.

en: This will be the password of admin user.
nl: Dit zal het wachtwoord zijn van de beheerder.

en: This will be the userid by which admin of board will login.
nl: Dit zal het ID zijn waarmee de beheerder zal inloggen.

en: This will be your default language.
nl: Dit wordt uw standaardtaal.

en: This will delete all current boxes to restore the default ones. Are you sure you want to continue?
nl: Dit zal alle huidige boxen verwijderen en daardoor worden de standaardboxen weer gebruikt. Weet u zeker dat u door wilt gaan?

en: This will directly add a question to the current question group.
nl: Hiermee wordt direct een vraag toegevoegd aan de huidige vraaggroep.

en: This will download a .zip file containing the survey in all languages.
nl: Dit downloadt een ZIP-bestand met de enquête.

en: This will export a printable version of your survey.
nl: Hierdoor wordt er een afdrukbare versie van de enquête gemaakt.

en: This will export the survey archive (.lsa) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
nl: Hierdoor worden alle archieven van de geselecteerde enquêtes (.lsa) geëxporteerd naar één ZIP-bestand.

en: This will export the survey structure (.lss) for all selected active surveys. They will be provided in a single ZIP archive.
nl: Hierdoor worden alle structuurbestanden van de geselecteerde enquêtes (.lss) geëxporteerd naar één ZIP-bestand.

en: This will open the survey as a printable page in new window.
nl: Hierdoor wordt de enquête in een nieuw venster geopend als een afdrukbare pagina.

en: This will open the survey in %s as a printable page in new window.
nl: Hierdoor wordt de enquête in %s in een nieuw venster geopend als een afdrukbare pagina.

en: This will reload the configuration file of this theme.
nl: Hierdoor wordt het configuratie-bestand van dit thema opnieuw geladen.

en: This will replace the existing text. Continue?
nl: Dit zal de bestaande tekst vervangen. Doorgaan?

en: This will reset all the specific configurations of this theme.
nl: Hierdoor worden alle gespecificeerde instellingen van dit thema gereset.

en: This will update the survey group for all selected surveys.
nl: Hierdoor wordt de enquête-groep gewijzigd voor alle geselecteerde enquêtes.

en: This will update the survey theme for all selected active surveys.
nl: Hiermee wordt het enquête-thema voor alle geselecteerde enquêtes ingesteld.

en: Those files/directories are not writable:
nl: Deze bestanden/mappen zijn niet schrijfbaar:

en: Three
nl: Drie

en: Time difference (in hours):
nl: Tijdsverschil (in uren):

en: Time limit
nl: Tijdslimiet

en: Time limit action
nl: Tijdslimiet actie

en: Time limit countdown message
nl: Tijdslimiet boodschap

en: Time limit disable next
nl: Tijdslimiet uitschakelen volgende

en: Time limit disable prev
nl: Tijdslimiet uitschakelen vorige

en: Time limit expiry message
nl: Tijdslimiet verlopen boodschap

en: Time limit expiry message display time
nl: Tijdslimiet voor verlopen tijd boodschap

en: Time limit message CSS style
nl: Tijdslimiet CSS-stijl boodschap

en: Time limit timer CSS style
nl: Tijdslimiet CSS-stijl timer

en: Time remaining
nl: Nog beschikbare tijd

en: Time statistics
nl: Tijdstatistieken

en: Timing statistics
nl: Tijdmeting-statistieken

en: Timings (if activated)
nl: Tijdmetingen (indien geactiveerd)

en: Timings table could not be created.
nl: De tabel voor de tijdmeting kan niet worden aangemaakt.

en: Timings will be saved.
nl: Tijdmetingen worden opgeslagen.

en: Timings will not be saved.
nl: Tijdmetingen worden niet opgeslagen.

en: Tip: How to display a picture in your theme?
nl: Tip: Hoe kan ik een afbeelding in een thema weergeven?

en: Tip: How to embed a picture in your theme?
nl: Tip: Hoe voegt u een afbeelding toe aan een thema?

en: Title
nl: Titel

en: Title of subquestion %s was updated to %s.
nl: Titel van subvraag %s is gewijzigd naar %s.

en: Title:
nl: Titel:

en: To be able to upload images or other content you have to save your survey once first.
nl: U moet eerst uw enquête opslaan om gegevens te kunnen uploaden.

en: To continue please first accept our survey data policy.
nl: Accepteer eerst onze gegevensbescherming.

en: To find out more about queXML check out this page:
nl: Meer documentatie over queXML:

en: To fully use it, you have to add subquestions as well as answer options.
nl: Om het volledig te gebruiken, moet u zowel subvragen als antwoordopties toevoegen.

en: To get to know more about queXML check this page:
nl: Meer documentatie over queXML:

en: To participate in this restricted survey, you need a valid access code.
nl: Om deze enquête te kunnen invullen heeft u een geldige toegangscode nodig.

en: To receive a new password by email you have to enter your user name and original email address.
nl: Om een e-mail te ontvangen met uw nieuwe wachtwoord, moet u uw gebruikersnaam en originele e-mailadres invullen.

en: To remain anonymous please use a pseudonym as your username, also an email address is not required.
nl: Gebruik een pseudoniem als uw gebruikersnaam om anoniem te blijven, een e-mailadres is niet nodig.

en: To reorder questions/questiongroups just drag the question/group with your mouse to the desired position.
nl: Klik met de muis op de te verplaatsen vraag / vraaggroep en sleep die naar de gewenste positie.

en: To use a picture in a .twig file:
nl: Om een afbeelding in een twig-bestand te gebruiken:

en: Toggle advanced options
nl: Toon geavanceerde opties

en: Too low
nl: Te laag

en: Too many labels, can't generate chart
nl: Omdat er teveel labels zijn kan de diagram niet aangemaakt worden

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Top
nl: Bovenaan

en: Top 2, Middle, Bottom 2
nl: Boven 2, Midden, Onder 2

en: Top bar
nl: Taakbalk

en: Total
nl: Totaal

en: Total Errors
nl: Totaal aantal fouten

en: Total Imported files
nl: Totaal aantal geïmporteerde bestanden

en: Total attributes in the central table
nl: Totaal aantal attributen in de deelnemersdatabase

en: Total errors
nl: Totaal aantal fouten

en: Total imported files
nl: Aantal geïmporteerde bestanden

en: Total invitations sent
nl: Totaal aantal verzonden uitnodigingen

en: Total number of files
nl: Totaal aantal bestanden

en: Total numbers of sent reminders
nl: Aantal verzonden herinneringen

en: Total opted out
nl: Totaal aantal afmeldingen

en: Total participants in central table
nl: Totaal aantal deelnemers in deelnemersdatabase

en: Total records
nl: Aantal records

en: Total records in survey
nl: Totaal aantal responsen in deze enquête

en: Total records in survey:
nl: Totaal aantal responsen in deze enquête:

en: Total responses
nl: Aantal responsen

en: Total screened out
nl: Aantal afgeschermd

en: Total size of files
nl: Totale grootte van de bestanden

en: Total storage
nl: Totale opslag

en: Total surveys completed
nl: Totaal aantal voltooide enquêtes

en: Total time
nl: Totaaltijd

en: Total with no unique access code
nl: Aantal zonder unieke toegangscode

en: Total with no unique participant access code
nl: Aantal met niet-unieke toegangscodes

en: Total:
nl: Totaal:

en: Transfer the surveys of this user to:
nl: Verplaats de enquêtes van deze gebruiker naar:

en: Translate survey
nl: Vertaal enquête

en: Translate to
nl: Vertaal in

en: Triangle
nl: Driehoek

en: Tried to pop value off of empty stack
nl: De stack is leeg, dus pop is nu niet mogelijk

en: Try again
nl: Probeer opnieuw

en: Try again! Connection with database failed.
nl: Probeer opnieuw! Verbinding met de database is mislukt.

en: Try again! Creation of database failed.
nl: Probeer het opnieuw. Het aanmaken van de database is mislukt.

en: Try to import even if question codes don't match
nl: Probeer ook te importeren als de vraagcodes niet overeenkomen

en: Try to submit again
nl: Probeer opnieuw te versturen

en: Try with a bigger access code length.
nl: Een langere toegangscode proberen.

en: Turkish
nl: Turks

en: Tutorial Entry Id
nl: Demonstratie record-id

en: Tutorial entries
nl: Beschikbare demonstraties

en: Tutorials
nl: Demonstraties

en: Tweet it
nl: Tweet het

en: Two
nl: Twee

en: Type in the 'name' you used to save the survey, and the password.
nl: Vul de 'naam' en het wachtwoord in die u gebruikt heeft om de enquête op te slaan.

en: Type in the new name to extend %s
nl: Voer de nieuwe naam in om %s uit te breiden

en: UJIS for Windows Japanese
nl: UJIS voor Japanse Windows

en: URL Description:
nl: URL-beschrijving:

en: URL description (%s)
nl: URL-beschrijving (%s)

en: URL description (link text)
nl: URL beschrijving (link-tekst)

en: URL description:
nl: URL-beschrijving:

en: URL for a respondent to opt-in to this survey
nl: URL voor een ontvanger om zich aan te melden voor deze enquête (opt-in)

en: URL for a respondent to opt-out of this survey
nl: URL voor een ontvanger om zich af te melden voor deze enquête (opt-out)

en: URL must be set if autoload URL is turned on!
nl: URL moet ingevuld worden bij de optie automatisch laden URL!

en: URL of the survey
nl: Link naar de enquête

en: Ukrainian
nl: Oekraïens

en: Un-quotes a quoted string
nl: Verwijdert de aanhalingstekens

en: Unable to backup your database for unknown reason.
nl: Het aanmaken van een back-up is mislukt.

en: Unable to create directory `%s`.
nl: Het is niet mogelijk om de map `%s` te maken.

en: Unable to create survey participants table
nl: Aanmaken deelnemerstabel is mislukt

en: Unable to delete answer %s, code %s
nl: Verwijderen antwoord %s, code %s mislukt

en: Unable to delete assessment %s
nl: Verwijderen beoordeling %s mislukt

en: Unable to delete condition %s
nl: Verwijderen conditie %s mislukt

en: Unable to delete label set %s.
nl: De labelset %s kan niet verwijderd worden.

en: Unable to delete question %s
nl: Verwijderen vraag %s mislukt

en: Unable to delete question attributes for question %s
nl: Verwijderen vraagattributen van vraag %s mislukt

en: Unable to delete question group %s
nl: Verwijderen vraaggroep %s mislukt

en: Unable to delete saved response.
nl: Verwijderen respons is mislukt.

en: Unable to delete survey %s
nl: Verwijderen enquête %s mislukt

en: Unable to delete survey languagesettings %s
nl: Verwijderen taalinstellingen van enquête %s mislukt

en: Unable to evaluate binary operator - fewer than 2 entries on stack
nl: Binaire operatie niet mogelijk - minder dan twee gegevens aangeleverd

en: Unable to evaluate unary operator - no entries on stack
nl: Binaire operatie niet mogelijk - geen gegevens aangeleverd

en: Unable to import survey.
nl: Het importeren van de enquête is mislukt.

en: Unable to insert record into survey table
nl: Toevoegen enquête mislukt

en: Unable to send email about your saved survey (Error: %s).
nl: Het verzenden van een e-mail over de enquête is mislukt (Fout: %s).

en: Unable to use %s in anonymized survey.
nl: In een anonieme enquête kan %s niet gebruikt worden.

en: Unbalanced equation - values left on stack
nl: Vergelijking niet evenwichtig - aangeleverde gegevens nog beschikbaar

en: Uncertain
nl: Weet niet

en: Unchanged
nl: Ongewijzigd

en: Undefined function
nl: Onbekende functie

en: Undefined variable
nl: Onbekende variabele

en: Uninstall
nl: Verwijderen

en: Uninstall plugin
nl: Plugin verwijderen

en: Uninstall themes
nl: Thema's verwijderen

en: Uninstall this theme
nl: Dit thema verwijderen

en: Uninstalled
nl: Verwijderd

en: Unit test dynamic ExpressionScript processing
nl: Test dynamisch ExpressionScript verwerking

en: Unit tests of expressions within strings
nl: Unit-tests van expressies in strings

en: Unknown action or no permission.
nl: Onbekende actie of niet toegestaan.

en: Unknown box ID!
nl: Onbekend box-ID!

en: Unknown destination build!
nl: Onbekende build!

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Unknown error while reading the file, no survey created.
nl: Er is geen enquête aangemaakt omdat er een fout is opgetreden bij het lezen van het bestand.

en: Unknown error!
nl: Onbekende fout!

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unknown file extension
nl: Onbekend bestandstype

en: Unknown session
nl: Onbekende sessie

en: Unknown update key!
nl: Onbekende update-key!

en: Unknown user. You have to select a user.
nl: Onbekende gebruiker. Selecteer een gebruiker.

en: Unknown view!
nl: Onbekende view!

en: Unkown
nl: Onbekend

en: Unlimited
nl: Onbeperkt

en: Unlimited administration permissions
nl: Onbeperkte beheerdersrechten

en: Unlock question organizer
nl: Wijzigen volgorde vragen vrijgeven

en: Unmapped participant attributes
nl: Ongekoppelde attributen deelnemer

en: Unmapped survey participant attributes
nl: Niet gekoppelde deelnemers-attributen

en: Unsupported syntax
nl: Deze syntax wordt niet ondersteund

en: Until:
nl: Tot:

en: Unzip error!
nl: Fout bij het unzippen!

en: Unzipped file is too big.
nl: Het unzipte bestand is te groot.

en: Up to date!
nl: Up-to-date!

en: Update
nl: Bijwerken

en: Update complete!
nl: Update afgerond!

en: Update condition
nl: Pas conditie aan

en: Update participant entry
nl: Deelnemersgegevens wijzigen

en: Update permission role %s
nl: Rechtenrol %s bijwerken

en: Update permission roles %s
nl: Rechtenrol %s wijzigen

en: Update scenario
nl: Scenario updaten

en: Update server busy
nl: Update-server bezig

en: Update survey group:
nl: Wijzig enquête-groep:

en: Update type
nl: Update-type

en: Update user group
nl: Update gebruikersgroep

en: Updated
nl: Gewijzigd

en: Updates available
nl: Er zijn updates beschikbaar

en: Upload a file
nl: Een bestand uploaden

en: Upload a file (maximum size: %d MB):
nl: Upload een bestand (maximale bestandsgrootte: %d MB):

en: Upload an image (maximum size: %d MB):
nl: Upload een afbeelding (maximale grootte: %d MB):

en: Upload file not found. Check your permissions and path (%s) for the upload directory
nl: Geüploade bestand niet gevonden. Controleer uw rechten en het pad (%s) van de uploadmap

en: Upload file|Upload files
nl: Upload bestand|Upload bestanden

en: Upload summary
nl: Upload samenvatting

en: Upload template file
nl: Upload sjabloonbestand

en: Upload theme file
nl: Thema-bestand uploaden

en: Upload your files
nl: Upload uw bestanden

en: Uploaded CSV file successfully
nl: Upload CSV-bestand gelukt

en: Uploaded label set file needs to have an .lsl extension.
nl: Het geüploade labelset bestand moet het bestandstype lsl hebben.

en: Uploaded resources management
nl: Beheer geüploade bronnen

en: Uploading
nl: Uploaden

en: Uploading LDAP Query
nl: Upload LDAP-query

en: Uppercase only
nl: Alleen hoofdletters

en: Uppercase the first character of each word in a string
nl: Maak van elk woord in een tekst van de eerste letter een hoofdletter

en: Usage of + with numeric value, see manual about usage of sum.
nl: Gebruik van + bij een waarde, bekijk de handleiding voor optellen.

en: Usage of processString without a string in your template
nl: Gebruik van processString zonder tekst in het sjabloon

en: Use CAPTCHA for registration:
nl: Gebruik CAPTCHA voor registratie:

en: Use CAPTCHA for save and load:
nl: Gebruik CAPTCHA voor opslaan en laden:

en: Use CAPTCHA for survey access:
nl: Gebruik CAPTCHA voor toegang tot enquête:

en: Use ComfortUpdate
nl: Gebruik ComfortUpdate

en: Use ExpressionScript code:
nl: Gebruik ExpressionScript-code:

en: Use HTML format for participant emails:
nl: Gebruik HTML-formaat voor e-mails deelnemer:

en: Use JavaScript functions to remove text and uncheck checkbox (or use only the ExpressionScript engine).
nl: Gebruik JavaScript-functie om tekst te verwijderen en checkbox uit te vinken (of gebruik alleen Expressie Beheer).

en: Use LDAP authentication
nl: Gebruik LDAP-authenticatie

en: Use a customized question theme for this question
nl: Gebruik bij deze vraag een aangepast vraagthema

en: Use a fontawesome classname, or a link to the image.
nl: Gebruik een fontawesome classname of een link naar de afbeelding.

en: Use accessible dropdown boxes instead of calendar popup
nl: Gebruik dropdownvelden in plaats van de pop-up kalender

en: Use button group or radio list
nl: Gebruik knoppengroep of radioknoppenlijst

en: Use checkbox layout
nl: Gebruik checkbox

en: Use dropdown presentation
nl: Gebruik dropdownvelden

en: Use global settings
nl: Gebruik algemene instellingen

en: Use internal database authentication
nl: Gebruik interne database authenticatie

en: Use mapping service
nl: Gebruik plattegrond

en: Use same default value across languages:
nl: Gebruik dezelfde standaardwaarde voor alle talen:

en: Use settings below
nl: Gebruik onderstaande instellingen

en: Use slider layout
nl: Gebruik schuif lay-out

en: Use web server authentication
nl: Gebruik webserver-authenticatie

en: Used bounce settings:
nl: Gebruikte bounce-instellingen:

en: Used/free space for file uploads
nl: Gebruikte/beschikbare ruimte voor uploaden bestanden

en: User
nl: Gebruiker

en: User '%s' was successfully deleted.
nl: Verwijderen gebruiker '%s'  is geslaagd.

en: User ID
nl: Gebruikers ID

en: User Theme
nl: Gebruikersthema

en: User added.
nl: Gebruiker toegevoegd.

en: User administration
nl: Gebruikersadministratie

en: User control
nl: Gebruikersbeheer

en: User could not be added.
nl: Gebruiker kan niet worden toegevoegd.

en: User data
nl: Gebruikersgegevens

en: User details
nl: Gebruikersdetails

en: User group
nl: Gebruikersgroep

en: User group ID
nl: Gebruikersgroep-ID

en: User group added.
nl: Gebruikersgroep toegevoegd.

en: User group list
nl: Gebruikersgroepslijst

en: User group successfully added!
nl: Gebruikersgroep is toegevoegd!

en: User group successfully saved!
nl: Gebruikersgroep is toegevoegd!

en: User groups
nl: Gebruikersgroepen

en: User id
nl: Gebruikers-id

en: User is already a member of the group.
nl: De gebruiker is al groepslid.

en: User management panel
nl: Paneel gebruikersbeheer

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User name:
nl: Gebruikersnaam:

en: User registration at '%s'
nl: Registratie gebruiker bij '%s'

en: User removed.
nl: Gebruiker verwijderd.

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: User successfully created
nl: Gebruiker toegevoegd

en: User successfully deleted.
nl: Gebruiker is verwijderd.

en: User successfully updated
nl: Gebruiker is gewijzigd

en: User theme
nl: Gebruikers-thema

en: User with whom the participants are to be shared:
nl: Gebruiker met wie de deelnemers gedeeld worden:

en: User?
nl: Gebruiker?

en: Usergroup updated
nl: Gebruikersgroep is gewijzigd

en: Usergroups
nl: Gebruikersgroepen

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Username : %s - Email : %s.
nl: Gebruikersnaam : %s - E-mail : %s.

en: Username already exists.
nl: Gebruikersnaam bestaat al.

en: Username not found in LDAP server
nl: Gebruikersnaam niet gevonden in de LDAP-server

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Username: %s
nl: Gebruikersnaam: %s

en: Username: %s - Email: %s
nl: Gebruikersnaam: %s - E-mail: %s

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users imported successfully.
nl: Gebruikers zijn geïmporteerd.

en: Uses left
nl: Aantal overgebleven pogingen

en: Uses left:
nl: Aantal keer nog te gebruiken:

en: Using the chart type selector you can force the graph type for all selected questions.
nl: Door het diagramtype te selecteren kunt u het diagramtype voor alle geselecteerde vragen instellen.

en: Using type coercion may break your data; use with care or not at all if possible.
nl: Het afdwingen van het type kan uw gegevens verminken, wees voorzichtig of gebruik het niet.

en: Usually this is caused by having too many (sub-)questions in your survey. Please try removing questions from your survey.
nl: Meestal wordt dit veroorzaakt door het hebben van te veel (sub)vragen in uw enquête. Probeer het aantal vragen te verlagen.

en: Uyghur
nl: Oeigoers

en: VV export version:
nl: VV-export versie:

en: Valencian
nl: Valenciaans

en: Valid from
nl: Geldig van

en: Valid until
nl: Geldig tot

en: Valid until:
nl: Geldig tot:

en: Valid username but not authorized by group restriction
nl: De gebruikersnaam is geldig maar de gebruiker heeft geen toegang door een groepsbeperking

en: Validate ExpressionScript
nl: ExpressionScript valideren

en: Validate expression in email : %s
nl: Valideer expressie in e-mail : %s

en: Validate quota
nl: Valideer quota

en: Validation of quota %s
nl: Validatie van quota %s

en: Validation:
nl: Validatie:

en: Value
nl: Waarde

en: Value range allows missing
nl: Ontbreken waarde is toegestaan

en: Values:
nl: Waarden:

en: Variable not found: %s
nl: Onbekende variabele: %s

en: Verify username and try again
nl: Controleer de gebruikersnaam en probeer het opnieuw

en: Version
nl: Versie

en: Version:
nl: Versie:

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Vietnamese
nl: Vietnamees

en: View Saved but not submitted Responses
nl: Toon opgeslagen maar niet voltooide responsen

en: View in CPDB
nl: In CPDB bekijken

en: View labels
nl: Toon labelset

en: View policy
nl: Gegevensbescherming bekijken

en: View response
nl: Bekijk antwoord

en: View response ID %d
nl: Bekijken respons-ID %d

en: View response URL
nl: Bekijk respons-URL

en: View response as queXML PDF
nl: Bekijk respons als queXML PDF

en: View response details
nl: Bekijk details respons

en: View response details as queXML PDF
nl: Toon responsdetails als queXML PDF

en: View statistics
nl: Toon statistieken

en: View summary of all available fields:
nl: Toon samenvatting van alle beschikbare velden:

en: View the statistics for this survey.
nl: Toon statistieken van deze enquête.

en: View this participant in the central participants database
nl: Deze persoonsgegevens in de deelnemersdatabase tonen

en: View this record
nl: Toon dit record

en: View users
nl: Toon gebruikers

en: View without the filter.
nl: Toon zonder filter.

en: View/read
nl: Bekijk/Lees

en: Viewing file '%s'
nl: Bestand '%s' wordt getoond

en: Viewing response (ID %s)
nl: Bekijken respons (ID %s)

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Visible inside the Question Selector
nl: Zichtbaar bij vraagkeuze

en: Visible:
nl: Zichtbaar:

en: Visit our website!
nl: Bezoek onze website!

en: Visual minute step interval
nl: Zichtbare minuut stapgrootte

en: WYSIWYG editor
nl: WYSIWYG-editor

en: Warn and move on
nl: Waarschuwen en doorgaan

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Warning!
nl: Waarschuwing!

en: Warning! Admin bounce email was not saved because it was not valid.
nl: Waarschuwing! Het bounce e-mailadres van de beheerder is niet opgeslagen omdat het ongeldig is.

en: Warning! Administrator email address was not saved because it was not valid.
nl: Waarschuwing: E-mailadres van de beheerder is niet geldig en is daarom niet opgeslagen.

en: Warning! Using InnoDB instead of MyISAM will reduce the possible maximum number of questions in your surveys. Please read more about MyISAM vs InnoDB table column limitations in our manual before selecting InnoDB.
nl: Waarschuwing! Het gebruiken van InnoDB in plaats van MyISAM beperkt het aantal mogelijke vragen in een enquête. Lees in de handleiding eerst meer over deze beperking in het aantal tabelvelden voordat u InnoDB kiest.

en: Warning: Before turning on HTTPS,%s check if this link works.%s
nl: Waarschuwing: Voordat u HTTPS inschakelt,%s controleer of deze link werkt.%s

en: Warning: Deleted participants entries cannot be recovered.
nl: Waarschuwing: Het verwijderen van deelnemers kan niet worden hersteld.

en: Warning: Only install plugins from sources you trust!
nl: Waarschuwing: Installeer alleen plugins van bronnen die u vertrouwd!

en: Warning: Please enforce SSL encrpytion in Global settings/Security after SSL is properly configured for your webserver.
nl: Waarschuwing: Schakel in de algemene instellingen/beveiliging de SSL-encryptie pas in als SSL goed is geconfigureerd op de webserver.

en: Warning: Please read this carefully before proceeding!
nl: Waarschuwing: Lees dit zorgvuldig door voordat u verder gaat!

en: Warning: Quotes all content that starts with an equal sign to prevent CSV injections
nl: Waarschuwing: Plaats alle inhoud die begint met een '=' tussen quotes om CSV-injection te voorkomen

en: Warning: The following files/directories need to be updated but their permissions are set to read-only.
nl: Waarschuwing: De volgende bestanden/mappen moeten worden gewijzigd, maar de rechten staan dit niet toe.

en: Warning: There are some differences between current theme options and original theme options!
nl: Waarschuwing: er zijn verschillen tussen de huidige en de originele thema-opties!

en: Warning: You are still using the default password ('password'). Please change your password and re-login again.
nl: Waarschuwing: U gebruikt nog steeds het standaardwachtwoord ('password'). Verander uw wachtwoord en log opnieuw in.

en: Warning: original survey theme doesn't exist!
nl: Waarschuwing: origineel enquête-thema bestaat niet!

en: Warnings
nl: Waarschuwingen

en: We are sorry but the survey is expired and no longer available.
nl: Helaas, de enquête is verlopen en niet langer beschikbaar.

en: We are sorry but there was a system error and your file was not saved. An email has been dispatched to notify the survey administrator.
nl: Helaas is er een systeemfout opgetreden en is uw bestand niet opgeslagen. De beheerder is per e-mail ingelicht.

en: We are sorry but this information is only available to superadministrators.
nl: Deze informatie is alleen beschikbaar voor hoofdbeheerders.

en: We are sorry but you are not allowed to enter this survey.
nl: U kunt helaas niet deelnemen aan deze enquête.

en: We are sorry but you can't proceed without first agreeing to our survey data policy.
nl: U moet de gegevensbescherming accepteren om verder te kunnen gaan.

en: We are sorry but you don't have permissions to do this.
nl: U heeft niet (voldoende) rechten voor deze actie.

en: We are sorry but your session has expired.
nl: Tot onze spijt is uw sessie verlopen.

en: We can not guarantee optimum operation. It would be preferable to no longer use it or to make it compatible with the version %s of the LimeSurvey API.
nl: De werking kan niet optimaal zijn. Wij bevelen aan dit niet langer te gebruiken of om het compatibel te maken met LimeSurvey API versie %s.

en: We could not zip your database!
nl: De database is niet gezipt!

en: We couldn't reach the server or the server didn't provide any answer. Please try again in few minutes.
nl: Er kan geen verbinding met de server gemaakt worden of er is geen antwoord van de server ontvangen. Probeer het a.u.b. over een paar minuten opnieuw.

en: We recommend that before you delete this survey you export the entire survey from the main administration screen.
nl: Wij raden u aan de enquête te exporteren voordat u deze definitief verwijdert.

en: We recommend that before you proceed, you export the entire survey from the main administration screen.
nl: Wij raden u aan om, voordat u doorgaat, uw gehele enquête te exporteren.

en: We will be creating a question group and a question in this tutorial. There is need to automatically create them.
nl: We gaan nu een vraaggroep en een vraag aanmaken.

en: We will soon add the functionality to create your own tutorials and download them from our store.
nl: Wij zullen binnenkort de functionaliteit toevoegen om eigen demonstraties aan te maken of om ze uit onze winkel te downloaden.

en: We would like to help you with a quick tour of the most essential functions and features.
nl: We maken een korte rondleiding langs de belangrijkste functies.

en: Web page:
nl: Webpagina:

en: Web server authentication method is not allowed for this user
nl: Webserver authenticatiemethode is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Web server info
nl: Webserver informatie

en: Web server name
nl: Webserver naam

en: Web server software
nl: Webserver software

en: Welcome
nl: Welkom

en: Welcome %s!
nl: Welkom %s!

en: Welcome and end text
nl: Welkomst- en eindtekst

en: Welcome message:
nl: Welkomsttekst:

en: Welcome to %s!
nl: Welkom bij %s!

en: Welcome to LimeSurvey!
nl: Welkom bij LimeSurvey!

en: Welcome to the Assessment
nl: Welkom bij de Beoordeling

en: Welcome to the LimeSurvey ComfortUpdate!
nl: Welkom bij LimeSurvey ComfortUpdate!

en: Welcome to the LimeSurvey installation wizard. This wizard will guide you through the installation, database setup and initial configuration of LimeSurvey.
nl: Welkom bij LimeSurvey installatie-wizard. Deze zal u begeleiden door de installatie, de aanmaak van de database en de configuratie van LimeSurvey.

en: Welcome to the theme editor of LimeSurvey. To get an overview of new functionality and possibilities, please visit the %s LimeSurvey manual %s. For further questions and information, feel free to post your questions on the %s LimeSurvey forums %s.
nl: Welkom op de thema-editor. U kunt een beschrijving van de functionaliteit en de mogelijkheden lezen in onze %s handleiding %s. U kunt vragen stellen en meer informatie vinden op onze %s forums %s.

en: Welcome to this sample survey
nl: Welkom bij deze enquête

en: Welcome:
nl: Welkom:

en: What good would your survey be without questions?
nl: Wat is een enquête zonder vragen?

en: When an imported record matches an existing record ID:
nl: Als een geïmporteerd record gelijk is aan bestaand record ID:

en: When using slider initial value set this value at survey start.
nl: Waarde schuif bij starten van enquête.

en: While the survey is activated, you can't add or remove a group or question.
nl: Als de enquête actief is, dan kan er geen groep of vraag worden toegevoegd of verwijderd.

en: Width of PDF header logo:
nl: Breedte van logo in kop PDF:

en: Windows Arabic (Windows-1256)
nl: Windows Arabisch (Windows-1256)

en: Windows Baltic (Windows-1257)
nl: Windows Baltisch (Windows-1257)

en: Windows Central European (Windows-1250)
nl: Windows Centraal Europees (Windows-1250)

en: Windows Cyrillic (Windows-1251)
nl: Windows Cyrillisch (Windows-1251)

en: Windows-31J - SJIS for Windows Japanese (cp932)
nl: Windows-31J - SJIS voor Windows Japans (cp932)

en: With non-anonymized responses (and the survey participants table field 'Uses left' set to 1) if the participant closes the survey and opens it again (by using the survey link) his previous answers will be reloaded.
nl: Bij een niet-anonieme response (en als het tokenveld 'Resterend aantal pogingen' de waarde 1 heeft) zal als de deelnemer de enquête sluit en weer opent (met de link) de al ingevulde antwoorden worden getoond.

en: With real vv file : questions code are in second line
nl: Met echt VV-bestand : vraagcodes staan op de tweede regel

en: Without ambiguous characters
nl: Zonder dubbelzinnige tekens

en: Wrap container around boxes
nl: Inklapveld om boxen

en: Write error!
nl: Schrijffout!

en: Wrong decryption key! Decryption key has changed since this data were last saved, so data can't be decrypted. Please consult our manual at %s.
nl: Verkeerde decryptie-sleutel! Decryptie-sleutel is gewijzigd nadat deze gegevens voor het laatst zijn opgeslagen, decryptie niet mogelijk. Lees de handleiding %s.

en: Wrong definition! Please make sure that your JSON arrays contains the fields '%s', '%s', '%s', '%s', and '%s'
nl: Fout in definitie! De JSON-arrays moeten de velden '%s', '%s', '%s', '%s' en '%s' bevatten

en: X-Scale
nl: X-as

en: X-Scale (columns)
nl: X-as (kolommen)

en: XML themes
nl: XML-thema's

en: Y-Scale
nl: Y-as

en: Y-Scale (lines)
nl: Y-as (regels)

en: Year
nl: Jaar

en: Yes
nl: Ja

en: Yes - Delete Them!
nl: Ja - Verwijder ze!

en: Yes, delete
nl: Ja, verwijderen

en: Yes, restore default
nl: Ja, standaardwaarde terugzetten

en: Yes/No
nl: Ja/Nee

en: You are about to delete all conditions on this survey's questions
nl: U staat op het punt om alle condities in deze enquête te verwijderen

en: You are about to delete this survey
nl: U staat op het punt deze enquête te verwijderen

en: You are about to replace an existing label set with the current answer options.
nl: U gaat een bestaande labelset door de huidige antwoordopties vervangen.

en: You are already a participant of this survey.
nl: U neemt al deel aan deze enquête.

en: You are editing an entry of the main menu!
nl: U wijzigt een regel op het hoofdmenu!

en: You are editing the main menu!
nl: U wijzigt het hoofdmenu!

en: You are not a participant in this survey.
nl: U bent geen deelnemer aan deze enquête.

en: You are not a participant of this survey.
nl: U neemt geen deel aan deze enquête.

en: You are not allowed to edit your own user permissions.
nl: U mag niet uw eigen rechten wijzigen.

en: You are not allowed to print answers.
nl: U mag geen antwoorden afdrukken.

en: You are not authorized to delete label sets.
nl: U mag geen labelsets verwijderen.

en: You are not authorized to delete questions.
nl: U mag geen vragen verwijderen.

en: You are registered but an error happened when trying to send the email - please contact the survey administrator.
nl: U bent ingeschreven, maar het verzenden van de e-mail is mislukt. Neem contact op met de beheerder van de enquête.

en: You are using Microsoft Internet Explorer.
nl: U gebruikt Microsoft Internet Explorer.

en: You can add any regular expression based validation in here
nl: U kunt hier een validatie toevoegen met een reguliere expressie

en: You can add some additional help text to your question. If you decide not to offer any additional question hints, then no help text will be displayed to your respondents.
nl: U kunt een helptekst toevoegen aan de vraag. Als u een helptekst toevoegt dan wordt deze getoond aan de deelnemer.

en: You can add your custom themes in upload/admintheme
nl: U kunt uw eigen thema's toevoegen in upload/admintheme

en: You can create as many surveys as you like.
nl: U kunt onbeperkt enquêtes aanmaken.

en: You can get a free trial update key from %syour account on the limesurvey.org website%s.
nl: U kunt een gratis proefversie van een update-key krijgen via %suw account op  limesurvey.org%s.

en: You can import all old responses that are compatible with your current survey. Compatibility is determined by comparing column types and names, the ID field is always ignored.
nl: U kunt alle oude responsen importeren die compatibel zijn met uw huidige enquête. Hierbij wordt gekeken naar de kolomtypes en kolomnamen, het ID veld wordt nooit geïmporteerd.

en: You can leave these settings blank and change them later
nl: U kunt deze instellingen nu leeg laten en later invullen

en: You can leave this blank, and automatically generate access codes using 'Generate access codes'
nl: U hoeft dit niet in te vullen en dan de toegangscodes aanmaken met 'Aanmaken toegangscodes'

en: You can load a survey that you have previously saved from this screen.
nl: U kunt verder gaan met een enquête die u hier eerder heeft opgeslagen.

en: You can not add a group if survey is active.
nl: U kunt geen vraaggroep toevoegen als de enquête actief is.

en: You can not add or remove the group owner from the group.
nl: De eigenaar van een groep kan niet worden toegevoegd of verwijderd.

en: You can not delete this question group because the survey is currently active.
nl: U kunt de vraaggroep niet verwijderen omdat de enquête actief is.

en: You can not import groups because the survey is currently active.
nl: U kunt geen groepen importeren omdat de enquête actief is.

en: You can not import questions because the survey is currently active.
nl: U kunt geen vragen importen omdat de enquête actief is.

en: You can now %sadd a question%s in this group.
nl: U kunt nu  %seen vraag%s aan deze groep toevoegen.

en: You can now close this modal box.
nl: U kunt dit scherm nu sluiten.

en: You can now continue updating your LimeSurvey Installation.
nl: U kunt nu verder gaan met het updaten van de LimeSurvey-installatie.

en: You can see the "breadcrumbs" In the top bar of the admin interface.
nl: Het "navigatiepad" staat in de taakbalk van de beheerder.

en: You can switch to the closed-access mode by initialising a survey participants table by using the button below.
nl: U kunt omschakelen naar besloten toegang door met de onderstaande knop een toegangscodetabel te initialiseren.

en: You can upload %s under %s KB each.
nl: U kunt %s uploaden, elk bestand kleiner dan %s KB.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 0. If minimum value is not set, this value is used.
nl: U kunt Expressiebeheer gebruiken maar dit moet een getal zijn voordat de pagina getoond wordt, anders wordt de waarde 0 gebruikt. Als er geen minimum is aangegeven, dan wordt deze waarde gebruikt.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 1.
nl: U kunt Expressiebeheer gebruiken maar dit moet een getal zijn voordat de pagina getoond wordt, anders wordt de waarde 1 gebruikt.

en: You can use Expression manager, but this must be a number before showing the page else set to 100. If maximum value is not set, this value is used.
nl: U kunt Expressiebeheer gebruiken maar dit moet een getal zijn voordat de pagina getoond wordt, anders wordt de waarde 100 gebruikt. Als er geen maximum is aangegeven, dan wordt deze waarde gebruikt.

en: You can use now the following credentials to log into the site:
nl: U kunt met de volgende gegevens inloggen op de website:

en: You can use operators in the search filters (eg: >, <, >=, <=, = )
nl: U kunt operatoren in het zoekfilter gebruiken ('>','<','>=','<=','=')

en: You can't add questions while the survey is active.
nl: Er kunnen geen vragen worden toegevoegd als de enquête actief is.

en: You can't change password if demo mode is active.
nl: In de demo-mode kunt u het wachtwoord niet wijzigen.

en: You can't copy a question if the survey is active.
nl: U kunt de vraag niet kopiëren want de enquête is actief.

en: You can't delete a group because one or more groups depend on it as parent!
nl: U kunt de groep niet verwijderen omdat er minstens een gerelateerde groep is!

en: You can't delete a group if it's not empty!
nl: U kunt geen groep verwijderen als die groep gegevens bevat!

en: You can't delete a question if the survey is active.
nl: U kunt een vraag niet verwijderen als de enquête actief is.

en: You can't delete template '%s' because one or more templates inherit from it.
nl: U kunt sjabloon '%s' niet verwijderen omdat er hiervan afgeleide sjablonen zijn.

en: You can't delete this question group because the survey is currently active.
nl: U kunt deze vraaggroep niet verwijderen omdat de enquête actief is.

en: You can't import the theme '%s' because '%s'  is not installed.
nl: U kunt het thema '%s' niet importeren, thema '%s' is niet geïnstalleerd.

en: You can't insert a new question when the survey is active.
nl: U kunt geen vraag toevoegen als de enquête actief is.

en: You can't remove the default language.
nl: U kunt de standaardtaal niet verwijderen.

en: You can't reorder in an active survey
nl: U kunt de volgorde in een actieve enquête niet wijzigen

en: You can't save changes because the theme directory is not writable.
nl: U kunt de wijzigingen niet opslaan omdat de sjabloonmap niet schrijfbaar is.

en: You can't uninstall template '%s' because some templates inherit from it.
nl: U kunt dit sjabloon '%s' niet verwijderen omdat er afgeleide sjablonen van zijn.

en: You can't update question code for an active survey.
nl: U kunt niet van een actieve enquête de vraagcode wijzigen.

en: You can't use 'Anonymized responses' when participant-based response persistence is enabled.
nl: U kunt niet kiezen voor anonieme responsen wanneer toegangscode-gebaseerde antwoorden zijn ingeschakeld.

en: You cannot delete the last answer option.
nl: U kunt de laatste antwoordoptie niet verwijderen.

en: You cannot delete yourself or a protected user.
nl: U kunt niet uzelf of een een beschermde gebruiker verwijderen.

en: You cannot proceed until you enter some text for one or more questions.
nl: U kunt pas doorgaan na het invullen van een of meerdere vragen.

en: You cannot uninstall the default template.
nl: U kunt het standaardsjabloon niet verwijderen.

en: You cannot upload themes because you do not have the required ZIP library installed in PHP.
nl: U kunt geen sjablonen uploaden omdat de benodigde ZIP-library niet is geïnstalleerd in PHP.

en: You did not answer to the security question.
nl: U heeft de beveiligingsvraag niet beantwoord.

en: You did not provide a name.
nl: U heeft geen geldige naam opgegeven.

en: You did not provide a password.
nl: U heeft geen wachtwoord opgegeven.

en: You didn't save your changes!
nl: U heeft uw wijzigingen nog niet opgeslagen!

en: You disabled ComfortUpdate in your configuration file.
nl: U heeft ComfortUpdate in het configuratiebestand uitgeschakeld.

en: You do not have permission for this action.
nl: U mag deze actie niet doen.

en: You do not have permission to access this page.
nl: U mag deze pagina niet bekijken.

en: You do not have permission to send emails to all users.
nl: U mag geen e-mail naar alle gebruikers verzenden.

en: You do not have the Freetype Library installed. Showing charts requires the Freetype library to function properly.
nl: U heeft de Freetype Library niet geïnstalleerd. De Freetype Library is nodig voor het correct weergeven van diagrammen.

en: You do not have the GD Library installed. Showing charts requires the GD library to function properly.
nl: U heeft de GD-Library niet geïnstalleerd. De GD-library is noodzakelijk voor het correct weergeven van diagrammen.

en: You do not have the permission to access this page.
nl: U mag deze pagina niet benaderen.

en: You do not have the required ZIP library installed in PHP.
nl: De benodigde ZIP-library is niet geïnstalleerd in PHP.

en: You do not need to add a description to your question group, but sometimes it makes sense to add a little extra information for your participants.
nl: U hoeft geen beschrijving van de vraaggroep te geven, maar als u denkt dat het handig is voor de respondenten, geef dan wel een beschrijving.

en: You don't have permission to edit a usergroup
nl: U mag geen gebruikersgroep wijzigen

en: You don't have permission to this folder
nl: U heeft geen rechten voor deze map

en: You don't have sufficient permissions to upload images in this survey
nl: U mag geen afbeeldingen uploaden in deze enquête

en: You don't have the permission to activate participants.
nl: U heeft geen rechten om deelnemers te activeren.

en: You don't have the right to restore the settings to default
nl: U mag de instellingen niet terugzetten

en: You don't need an update key.
nl: U heeft geen update-key nodig.

en: You got {TOTAL} points out of 3 possible points.
nl: U heeft {TOTAL} punten van de 3 mogelijke punten.

en: You have already been removed from the central participants list for this site
nl: U bent al verwijderd van de deelnemerslijst van deze website

en: You have already been removed from this survey.
nl: U bent al afgemeld voor de deze enquête.

en: You have already completed this survey.
nl: U heeft deze enquête al ingevuld.

en: You have an error inside your local installation of LimeSurvey. See:
nl: Er is een fout in de locale installatie van LimeSurvey. Lees:

en: You have been already removed from this survey.
nl: U bent al verwijderd uit deze enquête.

en: You have been removed from the central participants list for this site
nl: U bent verwijderd uit de deelnemersdatabase van deze website

en: You have been successfully added back to this survey.
nl: U bent weer toegevoegd aan deze enquête.

en: You have been successfully removed from this survey.
nl: U bent verwijderd uit deze enquête.

en: You have exceeded the number of maximum login attempts. Please wait %d minutes before trying again.
nl: U heeft het maximum aantal inlogpogingen overschreden. Probeer het opnieuw na %d minuten.

en: You have no access to the role management!
nl: U heeft geen toegang tot rolbeheer!

en: You have not selected a question
nl: U heeft geen vraag geselecteerd

en: You have not selected a survey
nl: U heeft geen enquête geselecteerd

en: You have to pair it with one attribute of the survey participants table
nl: U moet het koppelen met een attribuut in de deelnemerstabel

en: You have to pair this field with an existing attribute.
nl: U moet dit veld koppelen aan een bestaand attribuut.

en: You have to put in at least a title for the survey to be saved.
nl: U moet minstens de titel invoeren om de enquête op te kunnen slaan.

en: You have to select a file.
nl: U moet een bestand selecteren.

en: You have to select at least one label set.
nl: U moet minstens één labelset selecteren.

en: You may not use slashes or ampersands in your name or password.
nl: U mag geen slashes of ampersands gebruiken in de gebruikersnaam of het wachtwoord.

en: You may play around with more settings, but let's save and start adding questions to your survey now. Just click on 'Save'.
nl: U kunt meerdere instellingen uitproberen maar laten we nu deze instellingen opslaan en beginnen met het toevoegen van vragen aan uw enquête. Klik op 'Bewaar'.

en: You may register for this survey but you have to wait for the %s before starting the survey.
nl: U kunt zich inschrijven voor deze enquête, maar u moet wachten tot de %s voordat u de enquête kunt invullen.

en: You may register for this survey but you have to wait for the {{sStartDate}} before starting the survey.
nl: U kunt zich nu aanmelden voor de enquête, u kunt de enquête invullen vanaf {{sStartDate}}.

en: You may register for this survey if you wish to take part.
nl: Indien u wilt deelnemen aan deze enquête kunt u zich registreren.

en: You may save empty subquestions, but that would be pointless.
nl: Het heeft geen zin om lege subvragen op te slaan.

en: You must be logged in to access to this page.
nl: U moet eerst inloggen om deze pagina te benaderen.

en: You must be registered to complete this survey
nl: Registratie is vereist om deel te nemen aan deze enquête

en: You must enter a valid email. Please try again.
nl: U moet een geldig e-mailadres invoeren. Probeer het opnieuw.

en: You must first create a question group.
nl: U moet eerst een vraaggroep aanmaken.

en: You must set according write permissions on these filese before you can proceed. If you are unsure what to do please contact your system administrator for advice.
nl: U moet eerst de schrijfrechten op deze bestanden toekennen. Als u niet weet hoe dat moet, vraag dan uw beheerder om hulp.

en: You must supply a name for this saved session.
nl: Vul de naam in van de opgeslagen sessie.

en: You must supply a password for this saved session.
nl: Vul het wachtwoord in van de opgeslagen sessie.

en: You need to add answer options to this question
nl: U moet nog antwoordopties aan deze vraag toevoegen

en: You need to add question groups
nl: U moet nog vraaggroepen toevoegen

en: You need to add questions
nl: U moet nog vragen toevoegen

en: You need to add subquestions to this question
nl: U moet nog subvragen aan deze vraag toevoegen

en: You need to enable large_file_prefix setting in your database configuration in order to use InnoDB engine for LimeSurvey!
nl: In de configuratie van de database moet de instelling large_file_prefix enabled zijn om de InnoDB-engine voor LimeSurvey te kunnen gebruiken!

en: You need to upload %s more files for this question.
    Are you sure you want to exit?
nl: U moet nog %s bestanden voor deze vraag uploaden. Weet u zeker dat u wilt stoppen?

en: You should add some subquestions for your question here.
nl: U moet nu wat subvragen toevoegen aan uw vraag.

en: You should export your responses before deactivating.
nl: U kunt het beste uw antwoorden exporteren alvorens te deactiveren.

en: You should have a great time doing this
nl: Veel plezier met het invullen

en: You should note the name(s) of the table(s) in case you need to access this information later.
nl: Noteer de naam/namen van de tabel(len) als u deze informatie later nodig heeft.

en: You should only activate a survey when you are absolutely certain that your survey setup is finished and will not need changing.
nl: Activeer een enquête pas als u er absoluut zeker van bent dat de enquête compleet is en u geen aanpassingen meer zult moeten verrichten.

en: You will be redirected in about 5 secs. If not, click <a href="%s">here</a>.
nl: U wordt binnen 5 seconden doorgestuurd, klik anders <a href="%s">hier</a>.

en: You will not be able to update because your previous LimeSurvey version is too old.
nl: U kunt deze oude versie van LimeSurvey niet meer bijwerken.

en: You'll be redirected to the database update or (if your database is already up to date) to the administration login in 5 seconds. If not, please click %shere%s.
nl: U wordt na 5 seconden doorgestuurd naar het updaten van de database of naar het inlogscherm (als dit updaten niet nodig is). Als u niet wordt doorgestuurd, klik dan %shier%s.

en: You've been logged out due to inactivity. Please log in again.
nl: U bent afgemeld vanwege te lange inactiviteit. Meld u weer aan.

en: Your Choices
nl: Uw keuzes

en: Your LimeSurvey installation is checked if the update can be run successfully.
nl: Uw installatie wordt gecontroleerd om te zien of de update kan worden uitgevoerd.

en: Your Privacy policy text is shown here.
nl: De privacy tekst gegevensbescherming wordt hier getoond.

en: Your Ranking
nl: Uw rangschikking

en: Your answer
nl: Uw antwoord

en: Your answer must be %s
nl: Uw antwoord moet %s zijn

en: Your answer must be at least %s
nl: Uw antwoord mag minimaal %s zijn

en: Your answer must be at most %s
nl: Uw antwoord mag maximaal %s zijn

en: Your answer must be between %s and %s
nl: Uw antwoord moet tussen %s en %s liggen

en: Your answer to the security question was not correct - please try again.
nl: Uw antwoord op de beveiligingsvraag is fout, probeer het opnieuw.

en: Your assessment
nl: Uw beoordeling

en: Your browser reports that it was used previously to answer this survey. We are resetting the session so that you can start from the beginning.
nl: Uw browser geeft aan dat deze voorheen is gebruikt om deze enquête te beantwoorden. We resetten de sessie zodat u vanaf het begin start.

en: Your browser screen size is too small to use the administration properly. The minimum size required is 1280*1024 px.
nl: De resolutie van uw beeldscherm is te klein. De minimale afmeting voor LimeSurvey-beheer moet 1280*1024 pixels zijn.

en: Your choices
nl: Uw keuzes

en: Your data should be imported now, the data.frame is named "data", the variable.labels are attributes of data ("attributes(data)$variable.labels"), like for foreign:read.spss.
nl: Uw data zou nu geïmporteerd moeten zijn, het data.frame heet 'data', de namen van de variabelen zijn attributen van data ('attributes(data)$variable.labels'), zoals bij foreign:read.spss.

en: Your data should be imported now.
nl: Uw gegevens zouden nu geïmporteerd moeten zijn.

en: Your database configuration needs to have innodb_file_format and innodb_file_format_max set to use the Barracuda format in order to use InnoDB engine for LimeSurvey!
nl: In de configuratie van de database moeten innodb_file_format en innodb_file_format_max ingesteld worden op het Barracuda-formaat om de InnoDB-engine voor LimeSurvey te kunnen gebruiken!

en: Your database is too big to be saved!
nl: De database is te groot om op te slaan!

en: Your database server password.
nl: Uw database-server wachtwoord.

en: Your database server user name. In most cases "root" will work.
nl: Database-server gebruikersnaam. Meestal "root".

en: Your database type is not MySQL!
nl: Het database-type is niet MySQL!

en: Your email address:
nl: Uw e-mailadres:

en: Your file could not be copied
nl: Het bestand kan niet gekopieerd worden

en: Your file could not be moved
nl: Het bestand kan niet verplaatst worden

en: Your have to answer the security question - please try again.
nl: U moet de beveiligingsvraag invullen.

en: Your key has been updated and validated! You can now use ComfortUpdate.
nl: De key is bijgewerkt en goedgekeurd! U kunt nu ComfortUpdate gebruiken.

en: Your key is unknown by the update server.
nl: De key is onbekend bij de update-server.

en: Your login credentials have been reset
nl: Uw inloggegevens zijn gereset

en: Your new password was not saved because it matches the old password.
nl: Je nieuwe wachtwoord is niet opgeslagen omdat het overeenkomt met het huidige wachtwoord.

en: Your new password was not saved because the old password was wrong.
nl: Je nieuwe wachtwoord is niet opgeslagen omdat het huidige wachtwoord verkeerd is ingevuld.

en: Your new password was not saved because the passwords did not match.
nl: Het nieuwe wachtwoord is niet opgeslagen omdat de wachtwoorden niet gelijk zijn.

en: Your new survey was created.
nl: De enquête is aangemaakt.

en: Your new survey was created. We also created a first question group and an example question for you.
nl: Uw enquête is aangemaakt met een eerste vraaggroep en een voorbeeldvraag.

en: Your participants will see this title in the browser's title bar and on the welcome screen.
nl: Uw deelnemers zullen deze titel zien in de titelbalk van de browser en op het welkomstscherm.

en: Your password:
nl: Uw wachtwoord:

en: Your passwords do not match.
nl: Uw wachtwoorden komen niet overeen.

en: Your personal settings were successfully saved.
nl: Uw persoonlijke instellingen zijn opgeslagen.

en: Your preferred language will be used through out the installation process.
nl: De door u gekozen taal wordt gebruikt tijdens de installatie.

en: Your ranking
nl: Uw rangschikking

en: Your response table will be renamed to:
nl: Uw responstabel wordt hernoemd naar:

en: Your responses have not been lost and have been emailed to the survey administrator and will be entered into our database at a later point.
nl: Uw respons is niet verloren. Deze is doorgestuurd naar de beheerder van de enquête en zal op een later tijdstip worden ingevoerd.

en: Your responses were not saved. Please contact the survey administrator.
nl: Uw invoer is niet opgeslagen. Neem a.u.b. contact op met de enquête-beheerder.

en: Your responses were successfully saved.
nl: Uw antwoorden zijn opgeslagen.

en: Your session with the ComfortUpdate server is not valid or expired. Please restart the process.
nl: De sessie met de ComfortUpdate-server is niet geldig of is verlopen. Probeer het a.u.b. opnieuw.

en: Your survey can export associated participant data with each response. Select any additional fields you would like to export.
nl: Uw enquête kan de gegevens van de deelnemersgegevens bij elke respons exporteren. Selecteer eventueel extra velden die u wenst te exporteren.

en: Your survey responses have been recorded.
nl: Uw antwoorden zijn bewaard.

en: Your survey responses have been saved successfully.  You will be sent a confirmation e-mail. Please make sure to save your password, since we will not be able to retrieve it for you.
nl: Uw antwoorden zijn opgeslagen. U ontvangt een bevestiging per e-mail. Bewaar a.u.b. uw wachtwoord. Uw wachtwoord wordt niet opgeslagen. Als u het wachtwoord verliest, dan kunnen wij het niet opzoeken.

en: Your survey was successfully saved.
nl: Uw enquête is opgeslagen.

en: Your survey will be saved using that name and password, and can be completed later by logging in with the same name and password.
nl: Uw enquête zal worden opgeslagen met deze naam en dit wachtwoord en kan later worden afgerond door hiermee in te loggen.

en: Your system configuration:
nl: De systeemconfiguratie:

en: Your time to answer this question has expired
nl: Uw tijd om deze vraag te beantwoorden is verlopen

en: Your time to answer this question has nearly expired. You have {TIME} remaining.
nl: De tijd om deze vraag te beantwoorden is bijna verlopen. U heeft {TIME} over.

en: Your update key has exceeded the maximum number updates!
nl: De update-key is verlopen, het maximum aantal updates is gedaan!

en: Your update key has expired!
nl: De update-key is vervallen!

en: Your update key is invalid and was removed.
nl: Uw update-key is ongeldig en is verwijderd.

en: Your update key:
nl: De update-key:

en: Your user data for accessing %s
nl: Uw gegevens voor toegang tot %s

en: Your username:
nl: Uw gebruikersnaam:

en: Your version is not updatable via ComfortUpdate. Please update manually.
nl: De versie kan niet via ComfortUpdate geüpdate worden. Doe dit handmatig.

en: Your version is up to date!
nl: De versie is up-to-date!

en: Zebra-striped questions
nl: Vragen met zebra-strepen

en: Zip error!
nl: Fout bij het zippen!

en: Zip file not found!
nl: Zip-bestand niet gevonden!

en: Zoom level
nl: Inzoomniveau

en: addslashes
nl: voeg slashes toe

en: and
nl: en

en: at question
nl: bij vraag

en: checked
nl: aangevinkt

en: completed
nl: voltooid

en: d-m-yyyy
nl: d-m-jjjj

en: d.m.yyyy
nl: d.m.jjjj

en: d/m/yyyy
nl: d/m/jjjj

en: dd.mm.yyyy
nl: dd.mm.jjjj

en: dd/mm/yyyy
nl: dd/mm/jjjj

en: default
nl: standaard

en: deleted
nl: verwijderd

en: digit:       source("filename", encoding = "UTF-8")        on the R command window, replace filename with the actual filename
nl: cijfer:       source("bestandsnaam", encoding = "UTF-8")        op het R-commandovenster; vervang bestandsnaam met de werkelijke bestandsnaam

en: directory
nl: map

en: equals
nl: gelijk aan

en: gross
nl: bruto

en: having a valid email address
nl: hebben een geldig e-mailadres

en: having an access code
nl: heeft een toegangscode

en: having at least one use left
nl: kan nog minstens een keer gebruikt worden

en: hh:mm
nl: uu:mm

en: hours
nl: uren

en: if:
nl: als:

en: inherited value:
nl: overgenomen waarde:

en: is NOT
nl: is ONGELIJK

en: is greater than
nl: is groter dan

en: is greater than or equal to
nl: is groter dan of gelijk aan

en: is less than
nl: is kleiner dan

en: is less than or equal to
nl: is kleiner dan of gelijk aan

en: is lesser than
nl: is kleiner dan

en: is like
nl: komt overeen met

en: is matched (regexp)
nl: is overeenkomend (regexp)

en: is not like
nl: komt niet overeen met

en: language of participant
nl: taal van de deelnemer

en: minitab method
nl: minitab-methode

en: mins
nl: min

en: mm-dd-yyyy
nl: mm-dd-jjjj

en: mm.dd.yyyy
nl: mm.dd.jjjj

en: not checked
nl: niet aangevinkt

en: not having already completed the survey
nl: nog niet de enquête hebben voltooid

en: not having been sent an invitation already
nl: nog geen uitnodiging verzonden is

en: only apply to certain question types
nl: alleen toepassen op bepaalde vraagtypes

en: or
nl: of

en: page
nl: pagina

en: queXML PDF export
nl: queXML PDF exporteren

en: queXML format (*.xml)
nl: queXML formaat (*.xml)

en: queXML is an XML description of a questionnaire.
nl: queXML is een XML-beschrijving van een enquête.

en: quota language settings
nl: quota-taalinstellingen

en: quota members
nl: quota-leden

en: responses
nl: responsen

en: running
nl: lopend

en: seconds
nl: seconden

en: selected
nl: geselecteerd

en: stable
nl: productieversie

en: table
nl: tabel

en: timings
nl: tijdmetingen

en: to:
nl: naar:

en: unknown
nl: onbekend

en: unstable
nl: testversie

en: valid
nl: geldig

en: visit http://us2.php.net/manual/en/ref.image.php for more information
nl: ga naar http://be.php.net/manual/nl/ref.image.php voor meer informatie

en: you cannot delete yourself.
nl: u kunt niet uzelf verwijderen.

en: yyyy-mm-dd
nl: jjjj-mm-dd

en: yyyy.mm.dd
nl: jjjj.mm.dd

en: yyyy/mm/dd
nl: jjjj/mm/dd

en: {n} access code has been created.|{n} access codes have been created.
nl: {n} toegangscode is aangemaakt.|{n} toegangscodes zijn aangemaakt.

en: {n} question contains errors that need to be corrected.|{n} questions contain errors that need to be corrected.
nl: {n} vraag bevat fouten die verbeterd moeten worden.|{n} vragen bevatten fouten die verbeterd moeten worden.

en: {n} question contains warnings that need to be verified.|{n} questions contain warnings that need to be verified.
nl: {n} vraag moet worden gecontroleerd vanwege een of meer waarschuwingen.|{n} vragen moeten worden gecontroleerd vanwege een of meer waarschuwingen.
